Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δρυός πεσούσης, πέφτει κι ο δρυοκολάπτης.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

bi η αδερφη η κανονικος;;;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89987 από Play_Game στις 28 Νοεμβρίου 2011, 3:59μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια ξανα ποσταρω στο forum γτ τα χω παιξει λιγο... εδω και ενα μηνα περιπου σε λιγες μερες παο στους 2.. σκεφτομαι ομοφυλοφιλικα πραγματα δηλαδη.. Αν ειμαι παλια σε μικρη ηλικια την πρωτη φορα εκανα μαλακιες με αγορια δλδ του πειρα πιπα και τετοια... αλλα ισως να μου ειχε μινι αποθημενο γτ σε μικρη ηλικια ειχα δει τσοντα και ειχα δει στασεις σεξ γτ ειχαμε πολλα τετοια στο σπιτι.. εκεινο τον καιρο επαιζα και με ενα κοριτσι φιλακια χαδακια και τετοια μια φορα πηγα να τις τον βαλω αλλα δεν εμπαινε.. μικρη αυτη μικρη εγω καταλαβαινετε.. μετα σε ηλικια 12-13 εγινε αλλες 2 φορες με αγορια οχι με πιπες ομως αλλα για πλακα για παιχνιδι καθησα πανω στα πεη τους.. εκεινο τον καιρο αρχισα να αυνανιζομαι με κοριτσια να βλεπω τσοντες και τετοια.. επισης ζηταγα απο κοπελες να μ κανουν στοματικο και τους χαιδευα κατω και τετοια.. τα χρονια περασαν και απο τοτε αυνανιζομαι μονο με κοριτσια δεν εχω σχεση απο κοντα.. ποτε.. μια φορα ηθελα αλλα μου εδωσε ακυρο και μετα αρχισα τις λαλακις.. οπως ειπα τα χρονια περασαν.. και πριν 1 μιση μηνα τα θυμηθεικα... και δεν ξερω τι ειμαι.. τωρα τα εχω με μια κοπελα μιλαμε μεσω τηλ με αναβει.. προσφατα ειδα 2 αντρικες τσοντες gay αλλα δεν ενιωσα τιποτα δεν μου σηκωθεικε... τιποτα.. ουτε με αναβουν τα αγορια.. ουτε μαρεσουν δλδ οπως αλλα παιδια λενε οτι αν δουν ενα ωραιο αγορι θα τους αρεσει εμενα οχι... με κοριτσια και με τσοντες μου σηκωνεται αλλα μερικες φορες οταν στις τσοντες ειναι 2 αντρες μια γυναικα μου ερχονται καποιες ιδεες με τα αγορια αναμεταξυ τους αλλα μπορω να πω οτι μου πεφτει με την μια.. μου ερχονται ιδεες οτι ειμαι ανοιχτος και καμια φορα οτι εχω στον κ**ο μου πο*&^τσο αλλα δεν με αναβει δηλαδη με αγορια δεν αναβω καθολου... επιδει ειμαι τις εκκλησιας διαβαζα τον βιο του παισιου του αγιορητου που ελεγε και πειρασμους και λογισμους και οφιλο να πω οτι ημουν πολυ καλυτερα.. αλλα τωρα ξανα επεσα δν ξερω γτ... να πω οτι δεν βγενω καθολου απο το σπιτι ολη μερα στο νετ δεν εχω φιλους τιποτα αν αυτο παιζει καποιο ρολο.. πολυ μου λενε επιδει πριν λιγες μερες εκλισα τα 17 και μπεικα τα 18 ειναι εφηβεια και τιποτα παραπερα αλλα φοβαμαι μην ειμαι αδερφη γτ δν θελω.. βδεν βλεπω πια τα αγορια ερωτικα.. αλλα γιατι αυτες η σκεψεις... ;;; και αυτες τις μερες μου εχει μπει η ιδεα οτι μπορει να ειμαι κοριτσακι γτ ειμαι πολυ εβεστητος.. δεν ξερω τι ειναι αληθεια πλεον και τι ψεμματα τα εχει χασει τελειως.. αν μπορειτε βοηθηστε με..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89994 από tasos41997 στις 28 Νοεμβρίου 2011, 4:48μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Play_Game@28 Νοεμβρίου 2011)
Καλησπερα παιδια ξανα ποσταρω στο forum γτ τα χω παιξει λιγο... εδω και ενα μηνα περιπου σε λιγες μερες παο στους 2.. σκεφτομαι ομοφυλοφιλικα πραγματα δηλαδη.. Αν ειμαι παλια σε μικρη ηλικια την πρωτη φορα εκανα μαλακιες με αγορια δλδ του πειρα πιπα και τετοια... αλλα ισως να μου ειχε μινι αποθημενο γτ σε μικρη ηλικια ειχα δει τσοντα και ειχα δει στασεις σεξ γτ ειχαμε πολλα τετοια στο σπιτι.. εκεινο τον καιρο επαιζα και με ενα κοριτσι φιλακια χαδακια και τετοια μια φορα πηγα να τις τον βαλω αλλα δεν εμπαινε.. μικρη αυτη μικρη εγω καταλαβαινετε.. μετα σε ηλικια 12-13 εγινε αλλες 2 φορες με αγορια οχι με πιπες ομως αλλα για πλακα για παιχνιδι καθησα πανω στα πεη τους.. εκεινο τον καιρο αρχισα να αυνανιζομαι με κοριτσια να βλεπω τσοντες και τετοια.. επισης ζηταγα απο κοπελες να μ κανουν στοματικο και τους χαιδευα κατω και τετοια.. τα χρονια περασαν και απο τοτε αυνανιζομαι μονο με κοριτσια δεν εχω σχεση απο κοντα.. ποτε.. μια φορα ηθελα αλλα μου εδωσε ακυρο και μετα αρχισα τις λαλακις.. οπως ειπα τα χρονια περασαν.. και πριν 1 μιση μηνα τα θυμηθεικα... και δεν ξερω τι ειμαι.. τωρα τα εχω με μια κοπελα μιλαμε μεσω τηλ με αναβει.. προσφατα ειδα 2 αντρικες τσοντες gay αλλα δεν ενιωσα τιποτα δεν μου σηκωθεικε... τιποτα.. ουτε με αναβουν τα αγορια.. ουτε μαρεσουν δλδ οπως αλλα παιδια λενε οτι αν δουν ενα ωραιο αγορι θα τους αρεσει εμενα οχι... με κοριτσια και με τσοντες μου σηκωνεται αλλα μερικες φορες οταν στις τσοντες ειναι 2 αντρες μια γυναικα μου ερχονται καποιες ιδεες με τα αγορια αναμεταξυ τους αλλα μπορω να πω οτι μου πεφτει με την μια.. μου ερχονται ιδεες οτι ειμαι ανοιχτος και καμια φορα οτι εχω στον κ**ο μου πο*&^τσο αλλα δεν με αναβει δηλαδη με αγορια δεν αναβω καθολου... επιδει ειμαι τις εκκλησιας διαβαζα τον βιο του παισιου του αγιορητου που ελεγε και πειρασμους και λογισμους και οφιλο να πω οτι ημουν πολυ καλυτερα.. αλλα τωρα ξανα επεσα δν ξερω γτ... να πω οτι δεν βγενω καθολου απο το σπιτι ολη μερα στο νετ δεν εχω φιλους τιποτα αν αυτο παιζει καποιο ρολο.. πολυ μου λενε επιδει πριν λιγες μερες εκλισα τα 17 και μπεικα τα 18 ειναι εφηβεια και τιποτα παραπερα αλλα φοβαμαι μην ειμαι αδερφη γτ δν θελω.. βδεν βλεπω πια τα αγορια ερωτικα.. αλλα γιατι αυτες η σκεψεις... ;;; και αυτες τις μερες μου εχει μπει η ιδεα οτι μπορει να ειμαι κοριτσακι γτ ειμαι πολυ εβεστητος.. δεν ξερω τι ειναι αληθεια πλεον και τι ψεμματα τα εχει χασει τελειως.. αν μπορειτε βοηθηστε με..


Ημερησε ρε φιλε μια χαρα εισαι αφου ολα πανε καλα

Απλα σου εχει μηνει η ιδεα

Σταματα να το σκεφτεσε

Δεν εχεις τιποτα αφου μου λες σου σηκονετε με κοριτσια ολα ενταξει πανε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89995 από 4emo στις 28 Νοεμβρίου 2011, 4:48μμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
Οταν λες πιπ@??Κανονικα κανονικα??Σε τι ηλικια μιλαμε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89999 από Play_Game στις 28 Νοεμβρίου 2011, 4:56μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Έγραψε:(4emo@28 Νοεμβρίου 2011)
Οταν λες πιπ@??Κανονικα κανονικα??Σε τι ηλικια μιλαμε??


9-10.. τοτε π διαβαζα αυτα τα βιβλια...

όχι νομιζω οτι μονο τον εβαλα μια φορα και μετα τον εβγαλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90000 από Play_Game στις 28 Νοεμβρίου 2011, 4:57μμ

Play_Game

μέλος από: 10/11/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tasos41997@28 Νοεμβρίου 2011)
Έγραψε:(Play_Game@28 Νοεμβρίου 2011)
Καλησπερα παιδια ξανα ποσταρω στο forum γτ τα χω παιξει λιγο... εδω και ενα μηνα περιπου σε λιγες μερες παο στους 2.. σκεφτομαι ομοφυλοφιλικα πραγματα δηλαδη.. Αν ειμαι παλια σε μικρη ηλικια την πρωτη φορα εκανα μαλακιες με αγορια δλδ του πειρα πιπα και τετοια... αλλα ισως να μου ειχε μινι αποθημενο γτ σε μικρη ηλικια ειχα δει τσοντα και ειχα δει στασεις σεξ γτ ειχαμε πολλα τετοια στο σπιτι.. εκεινο τον καιρο επαιζα και με ενα κοριτσι φιλακια χαδακια και τετοια μια φορα πηγα να τις τον βαλω αλλα δεν εμπαινε.. μικρη αυτη μικρη εγω καταλαβαινετε.. μετα σε ηλικια 12-13 εγινε αλλες 2 φορες με αγορια οχι με πιπες ομως αλλα για πλακα για παιχνιδι καθησα πανω στα πεη τους.. εκεινο τον καιρο αρχισα να αυνανιζομαι με κοριτσια να βλεπω τσοντες και τετοια.. επισης ζηταγα απο κοπελες να μ κανουν στοματικο και τους χαιδευα κατω και τετοια.. τα χρονια περασαν και απο τοτε αυνανιζομαι μονο με κοριτσια δεν εχω σχεση απο κοντα.. ποτε.. μια φορα ηθελα αλλα μου εδωσε ακυρο και μετα αρχισα τις λαλακις.. οπως ειπα τα χρονια περασαν.. και πριν 1 μιση μηνα τα θυμηθεικα... και δεν ξερω τι ειμαι.. τωρα τα εχω με μια κοπελα μιλαμε μεσω τηλ με αναβει.. προσφατα ειδα 2 αντρικες τσοντες gay αλλα δεν ενιωσα τιποτα δεν μου σηκωθεικε... τιποτα.. ουτε με αναβουν τα αγορια.. ουτε μαρεσουν δλδ οπως αλλα παιδια λενε οτι αν δουν ενα ωραιο αγορι θα τους αρεσει εμενα οχι... με κοριτσια και με τσοντες μου σηκωνεται αλλα μερικες φορες οταν στις τσοντες ειναι 2 αντρες μια γυναικα μου ερχονται καποιες ιδεες με τα αγορια αναμεταξυ τους αλλα μπορω να πω οτι μου πεφτει με την μια.. μου ερχονται ιδεες οτι ειμαι ανοιχτος και καμια φορα οτι εχω στον κ**ο μου πο*&^τσο αλλα δεν με αναβει δηλαδη με αγορια δεν αναβω καθολου... επιδει ειμαι τις εκκλησιας διαβαζα τον βιο του παισιου του αγιορητου που ελεγε και πειρασμους και λογισμους και οφιλο να πω οτι ημουν πολυ καλυτερα.. αλλα τωρα ξανα επεσα δν ξερω γτ... να πω οτι δεν βγενω καθολου απο το σπιτι ολη μερα στο νετ δεν εχω φιλους τιποτα αν αυτο παιζει καποιο ρολο.. πολυ μου λενε επιδει πριν λιγες μερες εκλισα τα 17 και μπεικα τα 18 ειναι εφηβεια και τιποτα παραπερα αλλα φοβαμαι μην ειμαι αδερφη γτ δν θελω.. βδεν βλεπω πια τα αγορια ερωτικα.. αλλα γιατι αυτες η σκεψεις... ;;; και αυτες τις μερες μου εχει μπει η ιδεα οτι μπορει να ειμαι κοριτσακι γτ ειμαι πολυ εβεστητος.. δεν ξερω τι ειναι αληθεια πλεον και τι ψεμματα τα εχει χασει τελειως.. αν μπορειτε βοηθηστε με..


Ημερησε ρε φιλε μια χαρα εισαι αφου ολα πανε καλα

Απλα σου εχει μηνει η ιδεα

Σταματα να το σκεφτεσε

Δεν εχεις τιποτα αφου μου λες σου σηκονετε με κοριτσια ολα ενταξει πανε...



μακαρι ρε φιλε ισως ειναι και απο ψυχολογικα επιδει ειμαι κλεισμενος μεσα δεν ξερω.. παντος τα αγορια ερωτικα δεν μαρεσουν.. και δεν μου σηκωνεται.. σε αντιθεση με γυναικες π μ γινεται κονταρι ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90059 από 4emo στις 29 Νοεμβρίου 2011, 2:15μμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
Τα εχεις με κοπελα σωστα?Τοτε τι καθεσαι κλεισμμενος μεσα ρε ?!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90060 από HiddenBoy στις 29 Νοεμβρίου 2011, 2:43μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Χαλαρωσε φιλε εισαι κανονικος οι περισοτεροι σε μικρες ηλικιες εκαναν τετοιες μαλακιουλες αλλα δεν πειραζει μικροι δεν καταλαβενες τι εκανες εφοσον ΤΩΡΑ (Ασε το παρελθον) εφοσον τωρα σε αναβουν οι γυναικιες και τα εχεις με κοπελα εισαι ενταξει!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119876 από nicholas13 στις 27 Απριλίου 2013, 5:29μμ

nicholas13

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Τώρα πια δεν ανάβεις με γκει τσόντες;;; Εγώ πάντως καβλώνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119878 από Σηπτικό Βόδι στις 27 Απριλίου 2013, 7:22μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Καταρχάς διαπράττεις μέγα κοινωνικό φάουλ, απ' την ηλίθια ερώτηση με την οποία εισάγεις το θέμα. Τι πάει να πει "μπάι, αδερφή ή κανονικός";
Δηλαδή όποιος είναι αδερφή ή γαμάει και γαμιέται είναι ακανόνιστος; Μπορεί να είναι άσχετο με το ερώτημα που θέτεις αυτό καθαυτό, απλά να γνωρίζεις ότι προκαταβάλλεις αρνητικά όποιον κάτσει να απαντήσει.

Πέρα απ' αυτό, δε μας τα λες καλά. Από τη στιγμή που από μας λες ότι οι ερωτικές σου τάσεις πάνε κι έρχονται ωσάν τις πολιτικές πεποιθήσεις του Γιώργου Κύρτσου, είσαι σίγουρος ότι έχεις καταλήξει σε μια επιλογή ή αυτή αποτελεί επιλογή "ασφαλείας" που απλά τη θέτεις ενώπιόν σου και ενώπιον ημών ως μονόδρομο που επιβάλλεται να ακολουθηθεί κοινωνικών ταμπού ένεκα; Σκέψου λίγο και μη βιάζεσαι να σιγουρέψεις τον εαυτό σου αλλά και τον κόσμο ότι είσαι κάτι συγκεκριμένο. Μπορεί να δυσκολευτείς να το βρεις, μπορεί να μη το βρεις ποτέ, μπορεί να καταλήξεις σε μια ενδιάμεση λύση ενδεχομένως (βλ. μπάι), απλά μην πέφτεις στην παγίδα του να αιτιολογείσαι για μια γαμημένη φυσική επιλογή.

Λοιπόν. Λες ότι έβλεπες τσόντα με "κανονικούς" όπως τους ονομάζεις, κι εκεί που είναι δυο άντρες και μια γυναίκα σκέφτεσαι ερωτικές σκέψεις μεταξύ των αντρώνε και κατευθείαν σου πέφτει. Είσαι σίγουρος ότι συμβαίνει αυτό, ή είναι ψέμα για καλύτερη απόδοση στο τριπάκι της αιτιολόγησης; Σκέψου και απάντησέ μου, γιατί όταν θέτεις ένα ζήτημα οιουδήποτε είδους και βεληνεκούς, πρέπει να καταγράφεις τα γεγονότα αυτούσια χωρίς καθοδηγητικά σχόλια, μπας και καταλήξουμε κάπου.
Βλέποντας τα πράγματα πιο ρεαλιστικά και απ' όξω, νομίζω ότι δε συνέβη όπως μας το περιγράφεις.

Το ότι διαβάζεις βίους αγίων μπας και κοιμηθούν τα φυσικά ερωτικά σου ένστικτα εν έτει 2013, δε το σχολιάζω καν. Είναι άλλη μια απόδειξη ότι αυτό που σε ενοχλεί δεν είναι η πιθανότητα του να είσαι αδερφή, αλλά η πιθανότητα του να το μάθει ο κόσμος και γενικά πως θα το δεχτεί η οικογένεια πρώτα πρώτα και η κοινωνία δευτερευόντως.

Λες ότι σου 'ρχονται ιδέες να τον παίρνεις, ότι είσαι κορίτσι, ότι είσαι το ανίψι του Κόμη Δράκουλα και δεν ξέρω 'γω τι. Και παράλληλα ότι τα 'χεις με κορίτσι. Γιατί δε δοκιμάζεις και με ένα αγόρι τότε, για να δεις πως θα σου βγει; Λες ότι δε σε ελκύουν τα αγόρια. Ντάξει ρε φίλε, εγώ μπορώ να το δεχτώ αυτό. Είναι αλήθεια όμως ή είναι σαν το μυαλό του φασίστα (βλ. ανύπαρκτο);

Το πως όλοι συνδυάζουν την αναποφασιστικότητα στο να καταλήξουν κάπου ερωτικά με το ότι "έχουν κλειστεί μέσα τον τελευταίο καιρό και δεν κάνουν παρέες", ειλικρινά δε το 'χω καταλάβει ακόμα. Βάλε σε παρακαλώ στο μυαλό σου τούτο το σοφό γνωμικό: η συνεχής πνευματική αναζήτηση σε οποιοδήποτε αντικείμενο έχει ως ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ το να κλείνεσαι μέσα και να μη βγαίνεις. ΔΕ λειτουργεί αντίστροφα! Δηλαδή, το ότι κλείνεσαι μέσα δεν είναι ακόμα μια αιτία των ομοφυλοφιλικών σου σκέψεων, το ότι βρίσκεσαι σε μια κατάσταση σκέψεων είναι αυτό που σε οδηγεί στην κλεισούρα. Θες να είσαι μόνος σου και ήσυχος. Το ξεκαθαρίσαμε κι αυτό. Πιθανότατα αποτελεί άλλον ένα τρόπο αιτιολόγησης, για να σου δώσουν την κλασσική συμβουλή "μη σκέφτεσαι τέτοιες μαλακίες ρε μαλάκα, βγες έξω να βρεις καμιά γκόμενα."

Τέλος, τα 'χεις, λες, με μια κοπέλα. Και μιλάτε μέσω τηλ.
ΕΦΙΞΑςΕΟΦΙΞΑςΟΦΓΙΞΑΕΡΓΟΞΕΡΟΠΓΙΞΣΔΠΦΗΟΙΞ.
Από κοντά έχετε ιδωθεί; Έχετε κάνει τίποτα; Έχετε μείνει στα φιλάκια, έχετε προχωρήσει, την έχεις γαμήσει, σ' έχει γαμήσει; Τι σκατά έχει γίνει; Τα πιο σημαντικά δε μας τα λες και κάθεσαι και γράφεις ανούσιες μαλακίες για τον γέροντα παστίτσιο.

Υ.Γ Ευαίσθητος*. Ένα άτομο να το γράψει σωστά και υπόσχομαι την επόμενη μέρα να ακούσω Πάριο χωρίς να ξεράσω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119883 από conmarap στις 27 Απριλίου 2013, 11:35μμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Κατ'αρχάς χαλάρωσε. Είσαι σε "αυτήν" την ηλικία. Το 40% των αντρών έχουν περάσει από αυτού του είδους τη σύγχηση.
Αλλά για κάτσε τώρα. Όταν λές ότι στην ηλικία 9-10 πήρες πίπα, τί εννοείς, και σε ποιόν (πόσο χρονών δηλαδή);
Μετά λές ότι κουτούπωνες μια κοπελίτσα και - μπάμ - ότι στον έβαζαν αγόρια όταν βλέπατε τσόντες, με έχεις μπερδέψει.
@Σηπτικό Βόδι αυτό που λές για τους βίους δεν στέκει καθόλου. Απλά ψάχνεται και διαβάζει, δεν είναι ούτε κακό ούτε "παλιό," που λές "εν έτη 2013." Και αν είναι δυνατόν που του λές να δοκιμάσει και τα δύο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login