Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σοβιέτα φοράνε οι Ρωσσίδες. Στη Σερβία φοράνε σερβιέτα.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Που να παμε;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90078 από manolio4 στις 29 Νοεμβρίου 2011, 10:48μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
Με την κοπελα μου θελουμε να ολοκληρωσουμε αλλα δεν ξερουμε μερος για να παμε..σπιτι μου, σπιτι της δεν γινεται με τιποτα, σε ξενωνα δεν πηγαινουμε γτ δεν θελει(εχουμε ακουσει πολλα). Σκεφτεται σε ξενοδοχειο αλλα δεν ξερω. Επειδη ειμαστε ανηλικοι, μηπως μας ζητησουν ταυτοτητα η δεν μας αφησουν καθολου να μεινουμε εκει για καποιες ωρες; επισης ποσο μπορει να κοστιζει ενα δωματιο για μιια βραδια; Ειμαστε απο ηρακλειο κρητης. οποιος ξερει καποιο μερος κλειστο που θα ειμαστε μονοι μας ας το πει..Ευχαριστω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90081 από Dorina στις 30 Νοεμβρίου 2011, 12:15πμ

Dorina

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Γιατί με τίποτα στο σπίτι σου ή το δικό της;; Αν το πρόβλημα είναι οι γονείς φρόντησε να μην είναι σπίτι.. ή και να είναι πάτε στο δωμάτιο σου ή το δικό της.. κλειδώστε και την πόρτα και όλα οκ.. που να τρέχετε στα ξενοδοχεία.. και αν είστε κι οι δύο ανήλικοι δεν παίζει να μην χρειάζεται ταυτότητα.. Δεν είμαι από Ηράκλειο αλλά σίγουρα ένα μέτριο ξενοδοχείο δεν θα κοστίζει κανένα 50ρικο τη βραδιά;;.. Γι΄αυτό το σπίτι είναι το πιο ασφαλές μέρος.. άσε που αν ξέρεις ότι κάποιος είναι έξω απ' το δωμάτιο είναι και πιο ριψοκίνδυνη η φάση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login