Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μουσική δεν είναι πάντα τόσο κακή όσο ακούγεται.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

γλυφομουνι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90132 από technojim στις 01 Δεκεμβρίου 2011, 1:42πμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
ρε παιδια θελω στην κοπελα μου για την επετιο του ενοσ μηνα να της κανω ενα απηστεφτο γλθφομουνι θελω να μου δοσετε συμβουλεσ και κανα μεροσ να το κανουμε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90135 από HiddenBoy στις 01 Δεκεμβρίου 2011, 7:02πμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Ουαου ωραιο ρομαντικο δωρο θα της κανεις... Στο θεμα αφου αυτο θες θα σου απαντησω αν θες να την κανεις να νιοσει τελεια πειραζε πολλη την κλιτοριδα και θα την κανεις να νιοθει τελεια... Τωρα σε τι μερος τι να σου πω σπιτι σου σπιτι της αμα προβλημα ειναι οι γονεις φροντηστε να ειναι μια μερα οπου θα λυπουν αλλιως σε κανα ξενοδοχειο καπου απομερα αυτο εσυ θα το σκεφτεις... Ας σου δοσουν κιαλοι συμβουλες εγω σου ειπα την δικια μου απλως μπορει να υππαρχουν κιαλα κολπα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90181 από Dorina στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 4:12μμ

Dorina

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Κάτι πιο ρομαντικό δεν παίζει;;; Θα της πεις μωρό μου... για δώρο θα σου κάνω ένα απίστευτο γλυφομούνι;; Αυτό δεν της το κάνεις κάθε φορά που το κάνετε;;; Βρες και κάτι άλλο και το βράδυ το κάνετε κι αυτό...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90209 από technojim στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 8:17μμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
θα της παρω και δωρο ρε τι με περασατε απλος επιδι ειναι παρθενα και δεν το εχουμε κανει θα τισ το κανω και αυτο αλλα θελω καταρχας συμβουλες και δευτερον πως να της το φερω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90210 από Dorina στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 8:59μμ

Dorina

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Πάρτην αγκαλιά και βαλ τη στο κρεβάτι... πάνε από πάνω και φίλα τη.. μετά κατέβα αμέσως στο παντελόνι της και βγάλτο αργά αργά.. Αν δε θέλει θα στο πει εκείνη τη στιγμή... αν βγάλει και άλλα ρούχα και μετά σου πει ότι δε θέλει τότε σημαίνει ότι θέλει.. αλλά κάνει τη δύσκολή και αθώα.. αλλά ως γνωστόν όταν είμαστε παρθένες είμαστε και διψασμένες.. μόλις της βγάλεις το παντελόνι βάλε τη γλώσσα σου στην κλειτορίδα της.. και γλύψτη με σταθερό ρυθμό και όχι πολύ γρήγορα.. σαν να τη φιλάς ένα πράγμα.. και τα χείλη σου παίζουν μεγάλο ρόλο, αν είναι παρθένα θα αργήσει να έρθει σε οργασμό.. και πιθανόν να κουραστείς.. γι' αυτό όταν κουράζεσαι μπορείς να σταματάς και να της βάζεις και λίγο δάχτυλο. Αλλά να μην αργείς να ξαναρχίσεις... Τελευταία συμβουλή κάνε και κανένα βογγητό καθώς τη γλύφεις.. θα τη βοηθήσεις να έρθει πιο γρήγορα.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ.. ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90212 από technojim στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 11:08μμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
κιταξτε ειμαστε 15 εγω και 14 αυτη μηπος θελει διαφορετικη αντιμετοπιση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90214 από Dorina στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 12:07πμ

Dorina

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Ε κοίτα.. εμένα η πρώτη μου φορά ήταν στα 16 τώρα είμαι 17.. Εκείνος που τα είχα τότε ήταν 24 οπότε είχε και δικό του σπίτι (φοιτητής) (είχαμε μέρος να πάμε..) και δικό του αυτοκίνητο.. Τώρα δεν ξέρω ακριβώς τι να σε συμβουλέψω.. πάντως κάπως έτσι ήτανε το δικό μου πρώτο γλυφομούνι!! Και μετά ήρθαν και τα άλλα! Βέβαια είχα πιει και λίγες μπύρες.. όσο να πεις βοηθάει.. Αλλά γενικά μην αγχώνεσαι.. Πάτε μια μέρα που θα λείπουν οι γονείς σου σπίτι σου και χωρίς άγχος (όσο γίνεται) πες της ότι τη θέλεις και θες να προχωρήσετε.. αυτή αν ανταποκριθεί θετικά.. προχώρα το!! δεν χρειάζεται και πολλά κόλπα την πρώτη φορά! όπως και να της το κάνεις σίγουρα θα εντυπωσιαστεί.. Μην ξεχνάς τους βασικούς κανόνες και όλα θα πάνε καλά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90215 από technojim στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 12:18πμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
οταν λες τουσ βασικουσ κανονες αν και ξερω 5 πραγματα αλλα θελω και καμια σιμβουλη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90217 από Dorina στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 12:39πμ

Dorina

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Ε στα βασικά τι να σου πω.. επώνυμα προφυλακτικά, ελεγμένη ημερομηνία, το φοράς σε πλήρη στύση, δεν το ανοίγεις με τα δόντια, προσέχεις να μην πάρει αέρα, όταν θα βγεις βγες σιγά σιγά και όχι απότομα (για να μη γίνεις και πατέρας απ τα 15) το πετάς στην τουαλέτα και όταν θες να το ξανακάνετε πλένεσαι και φοράς καινούριο.. κάθε φορά θα πλένεσαι μην το ξεχνάς.. γιατί έτσι γίνονται τα ατυχήματα..

Μετά τα άλλα είναι απλά.. αποτρίχωση στο σημείο.. (μην είσαι και σαν γορίλας) λούσιμο, ξύρισμα, κολόνια και αποσμητικό (απαραίτητο) Πάρε το ΑΧΕ και λούσου!! Δεν είναι τυχαία η διαφήμιση!! Να έχεις αυτοπεποίθηση και να είσαι γλυκός και τρυφερός.. Σου εύχομαι να ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ!! ΚΑΝΕ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕΧ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login