Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

Παίζει ρόλο;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90305 από Dorina στις 04 Δεκεμβρίου 2011, 3:28μμ

Dorina

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά εδώ και καιρό αναρωτιέμαι.. στα αρσενικά παίζει ρόλο το μέγεθος του πέους στην ευχαρίστηση της γυναίκας.. Στα θηλυκά παίζει ρόλο το βάθος να το πω ωμά της ΤΡΥΠΑΣ για την ευχαρίστηση του άνδρα;; Κουλή η ερώτηση αλλά μου έρχονται κάτι φλασιές ώρες ώρες..
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #90311 από Mitsos14 στις 04 Δεκεμβρίου 2011, 5:01μμ

Mitsos14

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πιστεύω πως είναι ο καθένας με το γούστο του, σε άλλους αρέσει να είναι στενή η "τρύπα" και σε άλλους να είναι πιο ανοιχτή...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90312 από asap στις 04 Δεκεμβρίου 2011, 5:04μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
αλλα σιγουρα δεν κολλαμε οπως κολλαει μια γυναικα στο μεγεθος του πεους...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90316 από Dorina στις 04 Δεκεμβρίου 2011, 5:17μμ

Dorina

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Εντάξει δεν κολλάμε στο μέγεθος του πέους.. λανθασμένη εντύπωση έχεις.. απλά όταν τελειώνει μια σχέση και αρχίζει κάποια άλλη.. εκεί γίνεται η σύγκριση και βγαίνει ένα συμπέρασμα.. αλλά όχι ότι κολλάμε κιόλας.. θα έλεγα ότι εσείς αγχώνεστε παραπάνω για το αν τον έχετε μικρό ή μεγάλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90317 από sexyangel στις 04 Δεκεμβρίου 2011, 5:18μμ

sexyangel

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2011
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Έγραψε:(asap@04 Δεκεμβρίου 2011)
αλλα σιγουρα δεν κολλαμε οπως κολλαει μια γυναικα στο μεγεθος του πεους...

++++++++++++++++++
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90332 από MixalisS στις 04 Δεκεμβρίου 2011, 8:32μμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Παιδία οι κοπέλες το σκέφτοντε και κολλάνε άσχημα!

Μάλιστα θα χωριζαν κάποιον αν το έχει μικρό και το έχω ακούσει από πολλές!

Δε λέω φυσικά και το σκεφτόμαστε εμείς περισσότερο!

Στο θέμα τις γυναίκας όμως δεν μπήκα στο ερωτημα! Δηλαδή πόση διαφορά παίζει να έχει η τρύπα σε άνοιγμα? Αυτό δεν έχει να κάνει με το πόσες φορές έχει πάει μια κοπελα με κάποιον?

Δηλαδή υπάρχουν γενικά διαφορές από γυναίκα σε γυναίκα?
Στους άντρες ναι το καταλάβαινω( σχήμα,μήκος,πάχος, ) κ.α

Σορυ που ρωτάω άλλα δεν έχω ολοκληρώσει ακόμα και η αλήθεια είναι ότι έχω κάνει πολύ λίγα από προκαταρκτικα! 2 φορές έκανα και ποτέ δεν με έχουν κάνει!
Μία φορά έπιασα οπότε δεν γνωρίζω γιατί δεν το έχω κάνει και σε κάποια άλλη. άρα καταλαβαίνετε ότι εχω πιασει μόνο ενα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90339 από kostas90 στις 04 Δεκεμβρίου 2011, 9:25μμ

kostas90

μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Παίζει τεράστιο ρόλο η στενότητα και όχι το βάθος. Όσο πιο στενή τόσο ισχυρότερη τριβή και πιο έντονη αίσθηση για τον άντρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90456 από Mikekouk στις 06 Δεκεμβρίου 2011, 9:08μμ

Mikekouk

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Οσο στενη και να ειναι μια γυναικα, αν ειναι τρελα ερεθισμενη ,το αιδοιο της ανοιγει σαν τριανταφυλλο.
Για να ευχαριστηθει ενα ζευγαρι το σεξ, το παν ειναι να ερεθιζουν ο ενας τον αλλο και να εχουν πολυ φαντασια. Απο 'κει και περα ουτε μηκη και πλατη κοιταζει κανεις, ουτε υψος και βαθος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90485 από loverboy στις 07 Δεκεμβρίου 2011, 12:15πμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Και βεβαια παιζει ρολο το ποσο στενη ειναι η τρυπα της γυναικας ή οχι!
Οπως αντιστοιχα παιζει ρολο στους αντρες εαν ειναι πολυ μικρο το πουλι τους.
Εαν το μ... της γυναικας ειναι πολυ χαλαρο, δεν προσφερει την ιδια αισθηση σφιξιματος και τριβης - απλη λογικη!
Και ναι, υπαρχει διαφορα, και μπορειτε να το καταλαβετε εαν πηδηξετε γυναικα που εχει κανει παιδια (και οχι με καισαρικη!).
Ο κολπος της ειναι πολυ πιο χαλαρος, και γι' αυτο στις περιπτωσεις αυτες ο γιατρος συστηνει ασκησεις κεγκελ, ωστε να επανελθει η τρυπα στην κατασταση που ηταν (σιγουρα οχι οπως πριν).
Συνηθως στις νεες κοπελες, το μ... ειναι αρκετα στενο και επανερχεται αμεσως ακομα και οταν παρουν μεσα τους πολυ χοντρα πεη. Φυσικα, παιζει ρολο και το κατα ποσον μπορουν να σφιγγουν τον κολπο τους στη διαρκεια της πραξης...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login