Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αντιανοργασμική εκστρατεία: Αφού ποτέ δε φτάνουν, τότε γιατί το κάνουν;
Τετάρτη, 24 Απριλίου

δαχτιλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90927 από technojim στις 15 Δεκεμβρίου 2011, 10:50μμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
παιδια το σαββατο θα συναντιθω με την κοπελα μου και θελω να της βαλω δαχτιλο θελω συμβουλεσ και πως το κανουμε γενικα γτ ειναι το προτο μου και πωσ να τησ το φερω στο δαχτιλο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90929 από ptheolo στις 15 Δεκεμβρίου 2011, 11:20μμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0
Εγω δεν το εχω κανει απλα απ' οτι εχο δει εδω και απο την κοινη λογικη θα σου απαντησω!

Πρεπει πρωτα απ' ολα η κοπελα να νιωθει ωραια και ζεστα, άνετα και φυσικα να την ξερεις αρκετο καιρο ωστε να εχετε οικοιοτητα! Αν εχετε συζητησει και το θεμα πιο πριν θα ειναι καλυτερα γιατι θα ειναι προιδεασμενη οτι θα γινει καποια στιγμη! Οπως θα φασωνεστε θα την ξαπλωσεις και χωρις να σταματησεις να φιλας θα της γαργαλας τον λαιμο και θα πηγαινεις λιγο-λιγο πιο κατω και μετα θα πατησεις λιγο κατω για να μπει μεσα το χερια και θα σπρωξεις απαλα! Θα της χαιδεψεις την κλειτοριδα για λιγο και ΜΕΤΑ το δαχτυλακι!

Πρεπει τα νυχια σου να ειναι καλα κομμενα για να μην την γρατζουνισεις(καλυτερα να τα λιμαρεις κιολας για να μην σου πει σταματα και ξενερωσετε!) Αν θες παρε και λιγη ενυδατικη της μανας σου και βαλε στα χερια για να ειναι απαλα! Να θυμασε οτι πρεπει να συνεχισεις να την φιλας και οχι μονο στο στομα αλλα και στο λαιμο και αν θες και στο αυτι(ειναι και ερωτογενης ζωνη και θα την κανεις να νιωσει πολυ ωραια). Επισης οπως θα εχεις το δεχτυλο σου μεσα μην κανεις πολυ αποτομες κινησεις(στην αρχη τουλαχιστον) και να θυμασε να χαιδευεις την απο μεσα μερια της κλειτοριδας αν καταλαβαινεις τι εννωω(αν οχι ψαξε το πως να βαλεις δαχτυλακι στο ιντερνετ)

Τα υπολοιπα τωρα ειναι στο χερι σου!

Οταν το κανεις αν θες απαντα για να δουμε αν πετυχε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90946 από technojim στις 16 Δεκεμβρίου 2011, 2:24μμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
κανις αλλος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91338 από nmiklas στις 22 Δεκεμβρίου 2011, 12:08μμ

nmiklas

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ολα τα παραπανω + λιπανση, δηλαδη αν ειναι υγρος ο κολπος της δεν εχεις προβλημα, αν δεν ειναι βαλε σαλιο στο δακτυλο. Ειναι ενοχλητικο και ποναει για αυτην οταν θα προσπαθησεις να βαλεις δακτυλο και δεν υπαρχει υγρασια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login