Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ξέρεις τι είναι τα Σοσονάκια και τα Σαπουνάκια;
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Μερος για σεξ μαζι με παρθενια γυναικας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91199 από paranoikoss στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 10:59μμ

paranoikoss

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια!! Θελω να σας απασχολησω για ενα θεμα που το εχω απορια εδω και αρκετο κερο.. Ζητησα στο κοριτσι μου να το κανουμε και μου ειπε ναι, αλλα το προβλημα ειναι οτι ειναι παρθενα και αποτι γνωριζω η παρθενια της γυναικας για να χαθει πρεπει να βγαλει αιμα, δεν ξερω σε πιο μερος να παμε να το κανουμε. σας παρακαλω πεστε μου τοπους που μπορω να την παω για να το κανουμε ανετα(επειδη αυτης και εμενα ειναι η πρωτης μας φορα μπορει να πανικοβληθει με το αιμα που θα δει και λεπτομεριες). Σας ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91212 από ptheolo στις 20 Δεκεμβρίου 2011, 1:08πμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0
Αιμα υπαρχει πολυ μικρη πιθανοτητα να βγει... μαλλον δεν θα βγαλει τιποτα ή καμια σταγονα! Οποτε μπορεις να την πας σε ενα σπιτι και στο κρεβατι να βαλεις απο κατω μια πετσετα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91213 από constantinaa στις 20 Δεκεμβρίου 2011, 2:16πμ

constantinaa

μέλος από: 27/10/2011
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Αιμα λιγο θα βγει, που δεν νομιζω να λερωσει καποιο τοπο, επιπλο, απλα να εχετε λιγο χαρτι μαζι σας αν δεν ειστε στον καταλληλο χωρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91325 από zemer στις 22 Δεκεμβρίου 2011, 12:29πμ

zemer

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
αιμα δε νομιζω να βγει και αν βγει θα βγει λιγο και επειδη θα ειναι η πρωτη της φορα καλυτερα σε κρεβατι!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91751 από paranoikoss στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 12:46πμ

paranoikoss

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
το θεμα ειναι οτι ειναι σχεδον απιθανο η πραξη να γινει εντος σπιτιου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91762 από manolio4 στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 2:02πμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
ξενοδοχείο.. Εγώ πήρα τηλέφωνο, ρώτησα αν δέχονται ανηλίκους και μου είπαν ναι αλλά μόνο με ταυτότητα..πλήρωσα 30ευρώ και όλα τέλεια! Ένα δωμάτιο σχετικά μικρό αλλά είχε ένα 2πλο κρεβάτι και ένα μπάνιο, που αυτα μας ενδιέφεραν.. Αίμα θα βγει σίγουρα αλλά μην φανταστείς πάρα πολύ.. Δεν θα σας ενοχλήσει..η κοπέλα μου έβγαλε αίμα αλλά το κατάλαβα μετά που έβγαλα το προφυλακτικό..(είχαμε κλειστα τα φώτα και έτσι δεν μας σταμάτησε αυτό) αυτό που εχω να σου πω είναι ότι 1ον θα νιώθετε άβολα στην αρχή αλλά μετά θα είναι οκ, και 2ον εκείνη θα πονάει παρά πολύ, αλλά για λίγο μετά θα είναι οκ, γι αυτό εσυ την πρωτη φορά που θα μπεις θα φροντίσεις να είναι υγρή και να είσαι προσεκτικός με τις κινήσεις σου! Αυτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login