Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

με το πουλι στο χερι...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91265 από johny232 στις 20 Δεκεμβρίου 2011, 10:42μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
καλησπέρα παιδιά
16 χρόνον είμαι!τέλος πάντων το τελευταίο 6 μηνώ είμαι η μάλλον ήμουν συνεχώς σε σχέσεις ,3 μήνες 1,5 μηνα και 1 μηνα ..τέλος πάντων το πρόβλημα μου είναι πως με καμια δεν προχώρησα τουλάχιστον στα "προκαταρκτικα" και από ότι φαίνεται μένω με το πουλί στο χέρι!!ειδικά στην τελευταία σχέση πόνταρα πολύ πάνω σε αυτήν, πίστευα ότι θα είμαστε για πολύ καιρό μαζί και ότι είναι ξεχωριστή αλλα φάνηκε το "ανιθετο"..Έχω αρχίσει να ανησυχώ για το λόγο ότι δεν βλέπω καμια που να θέλει ας το πούμε σοβαρή σχέση ,και ότι μένω με το πουλί στο χέρι (άλλο αν μου έλεγε η μια ότι θέλει να γίνει)..πείτε και εσείς ρε παιδιά την άποψη σας ,σας παρακαλώ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91271 από Aitherovamwn στις 21 Δεκεμβρίου 2011, 12:15πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
εισαι 16 φιλε εχεις ακομα καιρο μπροστα σου για να ανυσηχεις γι αυτα..σκεψου πως υπαρχουν παιδια 23+ χρονων (λιγα βεβαια) που δεν εχουν κανει κι αυτοι..εσυ εισαι 16,επεσες σε περιπτωσεις ομως θα βρεις κατι και θα κανεις αν το κυνηγας σωστα..στην ηλικια σου δεν ανυσηχουσα για το αν θα γαμησω γιατι οι πιθανοτιτες ειναι πολυ πολυ μικρες,ανυσηχουσα αν θα παω να πιω κανα ποτο με τη παρεα μου να γινω λιαρδα!:Ρ
αραξε ακομα μεχρη το καλοκαιρακι που αναβουν τα αιματα και τοτε θα βρεις κατι για να κανεις ΕΣΤΩ τα προκαταρκτικα στο υπογραφω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91309 από Suicide στις 21 Δεκεμβρίου 2011, 9:13μμ

Suicide

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
φιλε μην σκεφτεσαι αυτα κοιτα να κανεις καμια καφριλα με τους φιλους σου οσο μπορεις ακομα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91428 από voodooman στις 24 Δεκεμβρίου 2011, 5:38μμ

voodooman

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2011
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
αδερφε, απο τα 16, οπως ειπαν και οι προλαλισαντες μην περιμενεις και παρα πολλα...αλλο το οτι καποια κοριτσια "ξεσαλωνουν" απο πολυ μικρη και εξευτεληστικη ηλικια στο θεμα του Σεξ παντα. χαλαρωσε, κανε πραματα που αρμοζουν για την ηλικια σ και προπαντως μην βιαζεσαι να μεγαλωσεις!!! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login