Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πρωκτικος αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91512 από parkourman στις 26 Δεκεμβρίου 2011, 12:26πμ

parkourman

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
παιδια εχω μια απορια... ειμαι 16 και εχω σχεση... δεν εχω προχωρησει ποτε σε τιποτε εκτοσ φιλιου... τεσπα τις προαλες ειχε ερθει ο ξαδερφος μου σπιτι που ειναι 14 και βλεπαμε κατι τσοντες και ειδε που μου ειχε σηκωθει... βεβαια δεν ηταν η πρωτη φορα γτ εξαλλου πολλες φορες την εχω παιξει μπροστα του... απλα αυτη τη φορα (επειδη το βλεπαμε στις τσοντες) προσπαθησα να βαλω δαχτυλο... μετα ομως εβαλε κ εναν μαρκαδορο(μεγαλυτερο) μου αρεσε καπως στην αρχη και ο ξαδερφος μου αρχισε να το σπρωχνει ολο και ποιο γρηγορα πραγμα που μου αρεσε πολυ.... βεβαια το επανελαβα μετα και μονος μου... αυτο σημαινει οτι ειμαι γκει? θελω να πω δεν μπορει να το κανει και ενας αντρας? εχω σχεσει κ δεν θελω να την χαλασω:/
πειτε μου την γνωμη σας?
το εχει κανει κανενας ας?
ειναι φυσιολογικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91517 από asap στις 26 Δεκεμβρίου 2011, 12:57πμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
σκοπος ειναι να μην αρχισεις να βαζεις μεγαλυτερα πραγματα στον κωλο σου γιατι μεσα σε 2-3 χρονια θα εισαι γκει οσο δε παει... ο μαρκαδορος ειναι σαν το δακτυλο που βαζουμε που και που οι περισσοτεροι για να χυσουμε ποιο γρηγορα & με περισσοτερη καυλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91529 από HiddenBoy στις 26 Δεκεμβρίου 2011, 9:41πμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Κιτα δεν πιστευω οτι εισαι γκει γιατι απλα ειναι κατι που σου μπηκε στο μιαλο... Εμενα πρωσοπικα δεν μου αρεσει αυτο και δεν θελω να το κανω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91538 από m@r1@ στις 26 Δεκεμβρίου 2011, 11:28πμ

m@r1@

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
εγω ξερω πος η γυνεκες τα κανουν αυτα προσοπικα...ο ανδρας εχει αλλο προσοντ να κανει....για εμενα μου φενετε αιδιαστικο να το κανει αυτο αντρας και πιστευο πος ετσι διχνει και τον ανδρισμο του....το ξανακουσα αλλα δαχτιλο οχι μαρκαδορο και δεν μπορουσα να το χονεψω και εροτω που πηγαν η ανδρες 100%...???? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ αυτο απο εμενα και ελπιζω να μην σε προσβαλα την γνομη μου ειπα...!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91545 από dennis.gvard στις 26 Δεκεμβρίου 2011, 11:53πμ

dennis.gvard

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/12/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
για εμενα δεν ειναι και το ποιο αντρικιο πραγμα που εχω ακουσει και δεν ξερω κανενα αλλο αγορι να το εχει κανει και μην ξεχνας στις τσοντες πληρονονται για να το κανουν αυτο...αν παντως σου αρεσει καντο μονος σ μην στο βαζει ο ξαδερφος σου...προσωπικα ουτε το εχω δοκιμασει ουτε μ εχει κινηθει η περιεργεια΄΄΄΄φιλικα παντα
Σημείωση moderator: Το προφίλ αυτό γίνεται banned διότι ανήκει σε γυναίκα και λέει ψέματα ότι είναι αγόρι.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #91584 από asap στις 26 Δεκεμβρίου 2011, 4:50μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ξερετε οι αντρες εχουν και εναν προστατη που ειναι το σημειο G του ανδρα... το οτι καποιος βαζει δακτυλα δεν σημαινει οτι ειναι και ΓΚΕΙ... ελεος δηλαδη.. γκει ειναι να ΒΑΖΕΙΣ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ.. τοτε εισαι ΓΚΕΙ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92944 από wavero στις 12 Ιανουαρίου 2012, 2:38μμ

wavero

banned
μέλος από: 12/1/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γκει alarm

Μαλάκας alarm. Banned.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login