Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου, ο Δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μπανιο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91769 από Me lene στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 10:27πμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Παιδες η κοπελα μου με ζητησε να κανουμε μπανιο...εγω ομως ντρεπομαι ρε παιδια γτ οταν ουτος η αλλος μπαινεις για μπανο οτι εχεις στους ορχεις και στο πεος μαζευετε...και γινετε μικρο και ουτος η αλλος οταν δεν ειναι σε στηση ειναι μικρο το πεος και ντρεπομαι τι να κανω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91784 από TRaF στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 2:41μμ

TRaF

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2010
μηνύματα: 169 αποδεκτές 0
κοιτα εξαρταται απο τον ποσο καιρο ειστε μαζι και τι σχεση εχετε?

ακομα εκτος τν αλλων που δεν θα πρεπε να ντρεπεσαι..(εχετε δει αλλα και αλλα οταν το κανετε) μπορεις (ξαναλεω αν δν μπορεις καθολου) να χεις ετοιμαστει λιγο πιο πριν μονος σου... να εχεις βοηθησει λιγο τελος παντων τον εαυτο σου γιατι αν καταλαβα καλα δεν θα κανετε μονο μπανιο... ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91789 από GiannhsHellas στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 2:56μμ

GiannhsHellas

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Φιλε μου, απ'οτι γνωριζω οι ορχεις και το πεος στο μπανιο ''μαζευωνται'' λογο θερμοκρασιας, οπωτε φτιαξε μια καλη θερμοκρασια εκει μεσα, ασε ζεστο νερακι να κυλαει και πιστευω θα εισαι κομπλε.. πιστεψε με το εχω κανει και ειναι αλλο πραμα..!! ελπιζω να βοηθισα με μια προσωπικη μου εμπειρια και με το τι εκανα εγω ωστε να σε βοηθισω.. =)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91793 από aswtos στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 3:02μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
μπορει να κανω και λαθος αλλα δεν πιστευω πως υπαρχει περιπτωση να εισαι μαζι με την κοπελα σου, να προετοιμαζεσαι για μια τετοια κατάσταση και να εχεις προβληματα σαν κι αυτα που περιγραφεις. οι περισσοτεροι θα παρακαλουσαν να ηταν στη θεση σου! και ακομη και αν εχεις καποιο θεματακι σε πρωτη φαση μολις βρεθεις στο μπανιο με την κοπελα σου και αρχισετε το παιχνιδι ολα θα αλλαξουν στο λεπτο!αλλωστε αυτο που περιγραφεις ειναι κατι που συμβαινει φυσιολογικα. απλα φροντισε το νερο να ειναι ζεστο γιατι αν ειναι κρυο τοτε θα εχεις μεγαλυτερα θεματα! καλη τυχη!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91795 από aswtos στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 3:04μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
μπορει να κανω και λαθος αλλα δεν πιστευω πως υπαρχει περιπτωση να εισαι μαζι με την κοπελα σου, να προετοιμαζεσαι για μια τετοια κατάσταση και να εχεις προβληματα σαν κι αυτα που περιγραφεις. οι περισσοτεροι θα παρακαλουσαν να ηταν στη θεση σου! και ακομη και αν εχεις καποιο θεματακι σε πρωτη φαση μολις βρεθεις στο μπανιο με την κοπελα σου και αρχισετε το παιχνιδι ολα θα αλλαξουν στο λεπτο!αλλωστε αυτο που περιγραφεις ειναι κατι που συμβαινει φυσιολογικα. απλα φροντισε το νερο να ειναι ζεστο γιατι αν ειναι κρυο τοτε θα εχεις μεγαλυτερα θεματα! καλη τυχη!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91798 από Me lene στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 3:38μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Οταν λες μεγαλυτερα θεματα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91799 από Me lene στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 3:44μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Εγκυμοσύνες και τετοια?????εννοεις???γιατι οσο να νε στο νερο προφυλακτικο δεν μπαινει...
σε τι βοηθαει το ζεστο νερο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91809 από aswtos στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 4:40μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
οταν ειναι κρυο το νερο οι ορχεις και το πεος μαζευονται εντονοτερα και ειναι πιο δυσκολο να χαλαρωσουν και να φανουν μεγαλυτερα. προφυλακτικο πραγματι δυσκολα μπορεις να φορεσεις στο νερο. αν παει προς τα εκει το πραγμα καλυτερα να βγεις απο το νερο και να συνεχισεις εκτος. στο μπανιο μπορεις να κανεις εξαιρετικα προκατακτικα με φαντασια και πρωτοτυπια. χρησιμοποιησε το τηλεφωνο του ντουζ και ριξε με πιεση νερο πανω στο αιδοιο της. θα τρελαθει σιγουρα με αυτο! θα την τελειωσεις αμεσως!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91815 από Me lene στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 4:51μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Και αμα βγουν προσπερματικα υγρα μεσα στο νερο?υπαρχη περιπτωση να μεινει εγκυος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91816 από aswtos στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 4:58μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
οχι δεν υπαρχει τετοια περιπτωση. ακομη και αν εκσπερματωσεις μεσα στο νερο δεν υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης. μονο αν εισχωρησεις στον κολπο της και κυριως εκσπερματωσεις εκει υπαρχει τετοιος φοβος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login