Στείλε λεφτά στο ftou.gr

Φτύσε καλλιτεχνικά
~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Τα γουρούνια που δαιμονίστηκαν και έπεσαν στη θάλασσα. Σε περιοχή χωρίς θάλασσα.
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου
Μήνυμα #88915 από KarolosPapoulia στις 10 Νοεμβρίου 2011, 10:53μμ

KarolosPapoulia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/11/2011
αποδεκτές απ.: 0
Πριν λιγο μου τηλεφωνησε ενας φιλος και μου ειπε οτι μεσα στο chat εχουν μπει περιπου 250 ΜΑΥΡΟΙ και γαμανε τον Nocturne, με αποτελεσμα να υπερφορτωθει ο server και να μην δεχεται αλλους χρηστες. Ο φιλος μου προλαβε και μπηκε πιο πριν και απο τις περιγραφες του εχω καταλαβει οτι ο κωλος του Admin εχει γινει αγωγος Μπουργκας-Αλεξανδρουπολης (ναι, συνεχιζονται κανονικα τα εργα για την κατασκευη του αγωγου)

Θα παρακαλουσα θερμα να αποχωρησουν καποιοι συμπαθεις κατα αλλα μαυροι ωστε να μπορεσω να μπω στο chat και να κανω καποιες σημαντικες δηλωσεις οσο αναφορα τις τελευταιες εξελιξεις, στον πολυπληθη λαο του chat.

Με εκτιμηση,
το χουφταλο
Καρολος Παπουλιας

Προφίλ: KarolosPapoulia Άλλα από KarolosPapoulia

Rohala Art Course
Μήνυμα #88916 από Webmaster στις 10 Νοεμβρίου 2011, 10:59μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
αποδεκτές απ.: 150
Κι εσύ το μόνο που έχεις έγνοια στη ζωή σου είναι ο κώλος του Nocturne?

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.

Προφίλ: Webmaster Άλλα από Webmaster

Μήνυμα #90943 από fonias23 στις 16 Δεκεμβρίου 2011, 2:07μμ

fonias23

banned
μέλος από: 16/12/2011
αποδεκτές απ.: 0
xaxa stin eipan noctune web

Προφίλ: fonias23 Άλλα από fonias23

Μαντείο

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2017 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.