Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή είναι σαν μια πάνα. Μικρή και γεμάτη σκατά.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Προτιμά τις φίλες τις απο εμένα!?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99177 από Mitsaras97 στις 27 Απριλίου 2012, 4:24πμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Καλημέρα!
Είμαι με ένα κορίτσι 3 μήνες...και δεν έχουμε βγει ποτέ οι 2 μας μαζί μόνοι μας! Όταν βγαίνει με τις φίλες τις θέλει να βγαίνει ΜΟΝΟ με τις φίλες τις...μία μέρα που ήμασταν πολύ κοντά στην περιοχή δεν ξετρελάθηκε στο να να την δω..(ήταν σίγουρα με την φίλη της επδ την είδε ο αδερφός μου!) τέλος παντων...μου λέει έτσι είμαι εγώ και τι δηλαδή να αφήσω τις φίλες μου, παρόλο που δεν της είχα πει αυτό...μου είχε πει επίσης πως οι φίλες πάνε 1α κ μετά τα αγόρια..κ μία άλλη φορα μου είπε γκομενοι 1000...φίλοι λίγοι και μετρημένοι.. !! Πως το αντιμετωπίζω αυτό?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99179 από Mitsaras97 στις 27 Απριλίου 2012, 4:52πμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Ξέχασα να πω πως όταν βγαίνουμε έξω...είναι πάντα και μία φίλη της μαζί! Βγαίνουμε μαζί και μετά βρίσκονται και με μενα..εε και δεν μπορώ να κάνω πράγματα που θα τα έκανα εάν η φίλη της δεν ήταν! 15 χρονών είμαστε και οι 2!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99180 από Webmaster στις 27 Απριλίου 2012, 4:57πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Κακό σημάδι. Όταν κάποια γουστάρει, κάνει πέρα τις φίλες της για το γκόμενο και όχι το αντίθετο.

Βρες άλλη.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99182 από arxangelos στις 27 Απριλίου 2012, 8:42πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
κάτσε φίλε για να καταλάβω...τα έχετε 3 μήνες κ δεν.έχετε βρεθεί ποτέ οι δύο σας?? Αν ειναι έτσι τράβα την ενα σουτ κ άιντε στην επόμενη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99209 από pac_man στις 27 Απριλίου 2012, 6:09μμ

pac_man

μέλος από: 6/3/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
φιλε μου συμφωνω..
δεν αξιζει.. ΣΟΥΤ θελει..
και εγω την ειχα παθει με παρομοια φαση.. νταξει εμεις βρισκομασταν μονοι μας αλλα ερχοταν με βαρια καρδια..

πηγαινε στην επομενη... κανε καμια φαση να γουσταρεις..
να χεις να λες και ιστοριες..

μν το σκεφτεσαι καν! ;)

αυτα απο μενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99212 από zifeis στις 27 Απριλίου 2012, 6:26μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
και δε θελει χαδια και προτιμα τις φιλες τις?
τοτε φιλε απλα δε σε γουσταρει και σε κοροιδευει
σουταρε τη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99434 από Iwannaki150 στις 30 Απριλίου 2012, 8:44μμ

Iwannaki150

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ποτε να μην ζητας απο ενα κοριτσι να προτιμισει εσενα απο τις φιλες..οπως και να το κανουμε δεν υπαρχει περιπτωση πρεπει να το αποδεκτεις οτι και να γινει ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #99555 από DimakosBTR στις 02 Μαΐου 2012, 7:27μμ

DimakosBTR

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλά εννοειται πως πρωτα πάνε οι φιλοι και μετα η σχεση. Δεν υπαρχει "παραμερώ τους φιλους μου για τον γκομενο μου ή την γκομενα μου" γιατι οντως σχεσεις κανει πολλες και φιλους λιγους αλλα αυτο που κανει δεν ειναι καθολου σωστο. Πρεπει να καταφερει να κρατησει σε ισσοροπια και τα δυο και εντάξει τον πρωτο καιρο ας βαλει παραπανω την σχεση της μεχρι να δεσει το πραγμα. Αλλα δεν μπορεί να σε κανει τελειως περα και να σ ριχνει και το φται3ιμο. Λοιπον πες της οτι καταλαβαινεις να εχει αναγκη να βγει με τις φιλες της αλλα ξεκα6αρισε της οτι δεν σε εχει για στολιδι για να λεει πως εχει σχεση. Επισης πες της να προσπαθησει να κανονιζει τις συναντησεις της με εσενα και αυτες ετσι ωστε να μπορεί να βγαινει με ολους. Ολα αυτα με ηρεμο τονο ετσι μην κανεις καμια μαλακια και την αποπαρεις. Σου μιλαω εγω που ξερω και απο αντρικη και απο γυναικεια ψυχολογια. Αν ομως βλεπεις οτι σε ειρωνευεται και οτι σε κατηγορει αδικα και σε κοιταζει με αυτο το απα3ιωτικο βλεμμα, να της τα ψαλεις.Μην την αφησεις να σε τουμπαρει. Σε καλυψα φαντα2ομαι στα ειπα ΟΛΑ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99599 από Verus στις 02 Μαΐου 2012, 11:30μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Αν και αυτό που σου 'πε είναι σωστό, καθώς γκόμενους θα 'χει πολλούς ενώ φίλους λίγους, μάλλον το παρακάνει κι'αυτό σημαίνει ότι δε γουστάρει. Δε λέω να παρατήσει τις φίλες της για 'σένα, σε καμία περίπτωση, αλλά θα 'πρεπε να αφιερώνει χρόνο και σε εσένα αποκλειστικά, έστω κι'αν αυτός είναι περιορισμένος. Συζήτησέ το μαζί της ή κάνε ότι σου 'παν και οι άλλοι, χώρισέ την.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99806 από Mitsaras97 στις 05 Μαΐου 2012, 4:00πμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Έγραψε:(DimakosBTR@02 Μαΐου 2012)
Καλά εννοειται πως πρωτα πάνε οι φιλοι και μετα η σχεση. Δεν υπαρχει "παραμερώ τους φιλους μου για τον γκομενο μου ή την γκομενα μου" γιατι οντως σχεσεις κανει πολλες και φιλους λιγους αλλα αυτο που κανει δεν ειναι καθολου σωστο. Πρεπει να καταφερει να κρατησει σε ισσοροπια και τα δυο και εντάξει τον πρωτο καιρο ας βαλει παραπανω την σχεση της μεχρι να δεσει το πραγμα. Αλλα δεν μπορεί να σε κανει τελειως περα και να σ ριχνει και το φται3ιμο. Λοιπον πες της οτι καταλαβαινεις να εχει αναγκη να βγει με τις φιλες της αλλα ξεκα6αρισε της οτι δεν σε εχει για στολιδι για να λεει πως εχει σχεση. Επισης πες της να προσπαθησει να κανονιζει τις συναντησεις της με εσενα και αυτες ετσι ωστε να μπορεί να βγαινει με ολους. Ολα αυτα με ηρεμο τονο ετσι μην κανεις καμια μαλακια και την αποπαρεις. Σου μιλαω εγω που ξερω και απο αντρικη και απο γυναικεια ψυχολογια. Αν ομως βλεπεις οτι σε ειρωνευεται και οτι σε κατηγορει αδικα και σε κοιταζει με αυτο το απα3ιωτικο βλεμμα, να της τα ψαλεις.Μην την αφησεις να σε τουμπαρει. Σε καλυψα φαντα2ομαι στα ειπα ΟΛΑ.

Οχι όχι...δεν με ειρωνευεται ουτε με κατηγορει αδικα ουτε κοιταζει με αυτο το απα3ιωτικο βλεμμα...αντιθετως μου λεει τι γλυκια φατσουλα που εχεις...μου ζηταει φιλάκια φασωνόμαστε κ έτσι..(καμια φορα δεν θέλει όμως εάν πάω εγώ να κάνω την κίνηση) νταξει σε αυτο δεν έχω πρόβλημα πάντως..καμιά φορά κ εγώ το παρακάνω...απλά δν έχουμε βγει οι 2 μας έξω μαζί...κατα καποιο τρόπο καταλαβαίνει ότι κάνει λάθος αλλα δεν προσπαθεί και να κάνει κάτι για να βγούμε έξω...Και παλιές σχέσεις που είχε είχα μιλήσει έτσι γι αυτήν με 2 άτομα που τα είχε, ΚΑΙ οι 2 την είχανε χωρίσει γι αυτό το θέμα..και οι 2 όμως!! με αυτά τα 2 άτομα είχε κ σοβαρή σχέση εξάλου...αυτή η σχέση της με εμένα είναι και η πιο μακρομηνιάτικη..επειδή έχω υπομονη! και τα ίδια έκανε και σε αυτούς...δεν έβγαινε έξω μαζί τους...ή είχε ήδη κανονίσει κάτι άλλο...τώρα εγώ θα μιλήσω μαζί της, θα της πω ότι έχω να της πω ήρεμα και θα της εξιγήσω απλά και όμορφα..επειδή τα άλλα άτομα κατευθείαν την χώρισαν...ελπίζω να καταλάβει...εάν δεν καταλάβει ΤΕΛΟΣ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login