Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ματάκια σου με καίνε γιατί είσαι μανεκένε. (3.000 δίσκοι)
Πέμπτη, 16 Μαΐου

μια μικρή βοήθεια.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99851 από kerameia στις 05 Μαΐου 2012, 5:15μμ

kerameia

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
παιδιά θέλω την βοήθεια σας λίγο.γνώρισα μια μικρή κοπελια δύο χρόνια ποιο μικρή του 97 και είναι ένας αγγελος.τι θα κάνω ώστε να την εντυπωσίασω πάρα πολλή για να μην σκέφτεται αν θα κάνει κάτι η όχι.προς το παρόν μιλάμε μόνο ούτε έχουμε συναντηθεί
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99859 από Rodius στις 05 Μαΐου 2012, 6:44μμ

Rodius

μέλος από: 17/10/2011
μηνύματα: 165 αποδεκτές 0
Κοίτα να δεις, δεν υπάρχει κάποια αλάνθαστη μυστική συνταγή, ένας τρόπος υπάρχει για να το πετύχεις αυτό, μην προσπαθήσεις να μιμηθείς κάποιον προκειμένου να αγαπηθείς. Απλώς να είσαι ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ και όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους. Αν και εκείνη το εκτιμήσει βέβαια,αν όχι έχει και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν μούσμουλα (δική μου παραλλαγή). Εαν σε κάλυψα πάτα αποδεκτή ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99983 από theodora1989 στις 07 Μαΐου 2012, 1:52πμ

theodora1989

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kerameia@05 Μαΐου 2012)
παιδιά θέλω την βοήθεια σας λίγο.γνώρισα μια μικρή κοπελια δύο χρόνια ποιο μικρή του 97 και είναι ένας αγγελος.τι θα κάνω ώστε να την εντυπωσίασω πάρα πολλή για να μην σκέφτεται αν θα κάνει κάτι η όχι.προς το παρόν μιλάμε μόνο ούτε έχουμε συναντηθεί


Κοίτα να είσαι ο εαυτός σου και να μη προσποιήσαι για τίποτα. Βέβαια είστε και μικρά παιδιά και το αίμα σας βράζει . :) όχι επειδή εγώ που είμαι 23 δε βράζει και το δικό μ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login