Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαστε ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα;
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Δύσκολοι Έρωτες(Καθηγητής-Μαθήτρια)

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107359 από whatever στις 16 Αυγούστου 2012, 5:17μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
συγγνώμη αλλά ο τῦπος είναι τελειωμένος, σε κοιτάει έντονα μεσ στην τάξη σε παίρνει απο απόκρυψη, δεν είναι επαγγελματίας καταρχάς, δεν σκέφτεται τη δουλειά του και σε εκθέτει μπροστά στους συμμαθητές του, καλύτερα να τον ξεχάσεις῎..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122683 από Deppy :) <3 στις 30 Αυγούστου 2013, 2:38πμ

Deppy :) <3

μέλος από: 30/8/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τα ιδια επαθα και εγω αλλα οχι σε φροντιστιριο σε σχολειο και χωρις κινητα και τετοια απλα τον εχω ερωτευτει εδω και 2 Χρονια! Δεν το ξεπερνας ευκολα αυτο. Το ξερω γιατι το ζω αλλα με αλλο τροπο. Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω αλλα το μονο που ξερω ειναι οτι πρεπει να ασχολησε με κατι για ξεχνιεσε..
Αυτα ξερω εγω, ελπιζω να βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122920 από oh lala στις 11 Σεπτεμβρίου 2013, 2:46μμ

oh lala

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
θα σου ελεγα να μη μπλεξεις...ειναι πολυ μεγαλος και δεν εισαι καν 18
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122928 από Nicolas στις 11 Σεπτεμβρίου 2013, 3:35μμ

Nicolas

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Για αρχη, 26 με 16 αγγιζει τα ορια της παιδοφιλιας (και το πιο πιθανον ειναι οτι του αρεσουν οι τοσο μικροτερες). Κατα δευτερο ακομα και αν εκανες κατι μαζι του το μονο που πιο πιθανον να σε ηθελε θα ηταν για το κρεβατι (σιγουρα ηδη το εχει πει στους φιλους του και γελανε λεγοντας του "αντε ρε μαλακα γαμησε την"). Τριτον κοψε τα παιχνιδακια με τα κινητα και τα μηνυματα γιατι εσυ το κανεις ισως απο ερωτα εγω σου λεω πως αυτος δυσκολα το κανει απο ερωτα. Αλλωστε ενας 26 ετων και καθηγητης ξερει καλα τι θελει απο την αρχη συνεπως αν οντως ηταν μεγαλος ερωτας θα ειχε φροντισει να σου μιλησει κι οχι να σε παιρνει σαν φλωρος με αποκρυψη. (μηπως εχει κοπελα/γυναικα/σχεση;)
Επισης ως επαγγελματιας θα επρεπε να ξερει οτι δεν μπορει να κοιταζει μαθητριες κατ αυτον τον τροπο αν λοιπον οντως το κανει τοτε θα αποκτησει αργα η γρηγορα πολλα προβληματα στη δουλεια του.

Για να μην πληγωθεις και να μην στεναχωρεθεις καλυτερα να "την κανεις". Κι οταν την κανεις αυτος θα σε παιρνει για ενα διαστημα ακομα πιο πολυ ομως να του το κοψεις. Επειδη φυσικα εσυ αποκλειεται να θελεις να σωσεις τον εαυτο σου οντως θυμα της μικρης σου ηλικιας, σιγουρα θα φας τα μουτρα σου. Καλη τυχη λοιπον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login