Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λεωνίδας Βελής να τραγουδάει "Με το στόμα γεμάτο φιλιά..."
Παρασκευή, 3 Μαΐου

νομζω πως ο κολλητος μου ειναι γκέι

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104893 από SpRt στις 11 Ιουλίου 2012, 1:18μμ

SpRt

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2012
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αν και προφανώς κάνει πλάκα...

Το ότι τον κοροιδεύουν δεν παίζει ρόλο. Ο κόσμος μπορεί να γίνει κακός χωρίς λόγο. Αλλά και να είναι τι θα ει να προσπαθήσεις να του βρεις κοπέλα; Εννοείς να τον αλλάξεις; Αν αυτό επιθυμεί να είναι όσο κοντά του κι αν είσαι δεν μπορείς και δεν πρέπει να τον αλλάξεις. Πρέπει να στηρίξεις την επιλογή του. Και αν είναι να αλλάξει, θα το κάνει μόνος του..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104896 από e-mail στις 11 Ιουλίου 2012, 1:39μμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά για να καταλάβω!
Η κοπέλα έφερε μερικά παραδείγματα και οι περισσότεροι τις λετε για το πως θα το αποδεχτεί, γιατό αν είναι δεν πειράζει + πόσα άλλα.

Δε νομίζω να αναφέρει κάτι σεξουαλικό ώστε να είναι καχυποψία σχετικά με τον σεξουαλικό προσανατολισμό.

Να θυμήσω πως εδώ μερικοί αναφέρουν πως έχουν φαντασιώσεις, σεξουαλικές επαφές στο παρελθόν και παρόλα αυτά τους βγάζετε φυσιολογικούς στραιτ, ενώ στο συγκεκριμένο παιδί πιστεύετε πως κάτι παίζει.

Κοπελιά δεν είναι γκέι ο φίλος σου και αντι να προσπαθείς να του ανεβάσεις το ηθικό ( όλοι τον κοροιδεύουν μας ανέφερες παρπάνω ) τον υποψιάζεσαι κ εσύ.

Τέλος πάντων τι να πω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104898 από SpRt στις 11 Ιουλίου 2012, 1:46μμ

SpRt

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2012
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Όλοι γράφουν ότι ΔΕΝ νομίζουν ότι είναι κάτι ανησυχητικό και γράφουν από κάτω την περίπτωση που ισχύει. Δεν τον έβγαλε κανείς τελειωμένο τον άνθρωπο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104919 από e-mail στις 11 Ιουλίου 2012, 2:41μμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Δεν τον βγάλαν τελειωμένο, τον βγάλαν γκέι.
Δεν έχει και μεγάλη διαφορά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104933 από vanoula etc στις 11 Ιουλίου 2012, 5:08μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Έγραψε:(e-mail@11 Ιουλίου 2012)
Ρε παιδιά για να καταλάβω!
Η κοπέλα έφερε μερικά παραδείγματα και οι περισσότεροι τις λετε για το πως θα το αποδεχτεί, γιατό αν είναι δεν πειράζει + πόσα άλλα.

Δε νομίζω να αναφέρει κάτι σεξουαλικό ώστε να είναι καχυποψία σχετικά με τον σεξουαλικό προσανατολισμό.

Να θυμήσω πως εδώ μερικοί αναφέρουν πως έχουν φαντασιώσεις, σεξουαλικές επαφές στο παρελθόν και παρόλα αυτά τους βγάζετε φυσιολογικούς στραιτ, ενώ στο συγκεκριμένο παιδί πιστεύετε πως κάτι παίζει.

Κοπελιά δεν είναι γκέι ο φίλος σου και αντι να προσπαθείς να του ανεβάσεις το ηθικό ( όλοι τον κοροιδεύουν μας ανέφερες παρπάνω ) τον υποψιάζεσαι κ εσύ.

Τέλος πάντων τι να πω...


μα...ειπα ποιο πανω πως παντα τον υπερασπιζομαι...μετα δεν εχω κανενα προβλημα αν ειναι γκει ή στρ8 δεν θα αλλαξει τιποτα μεταξυ μας!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104934 από e-mail στις 11 Ιουλίου 2012, 5:14μμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Βρες άλλες αιτίες με αυτά δεν μπορείς να ξέρεις τι προτιμήσεις έχει ο καθένας και στην τελική αυτό το παιδί δεν ξέρει καν τι υποψίες έχεις από τη μια στιγμή στην άλλη αναρωτιέσαι αν είναι γκέι, δεν είναι στο υπογράφω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105003 από Aritos στις 12 Ιουλίου 2012, 11:49πμ

Aritos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2012
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
πλακα σου κανει για τη φουστα και να του αρεσε και να ηθελε να την βαλει δεν θα το ελεγε μπαμ ετσ οσο για το οτι ειπε οτι ειναι η μπλουμ σιγα και αυτο γα πλακα αλλωστε και εγω αναγκαστικα οταν ημουν 12 εβλεπα και εγω και winx (μαλιστα μου αρεσε η Μουζα) φραουλτσα,σειλορμουν, Ντορα οχι δεν ειχα ξεπεσει τοσο πολυ...παμτως ηερεμησε για πλακα τα κανει αλλοι ντυνονται αποκριες γυναικες αλλοι εχουν φετιχ και φορανε τακουνια σκεφτηκες αν ειναι καποιου ειδους φετιχ δεν ξερω εχουνε δει στο συγκεκριμενο φορουμ πολλα τα ματια μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105162 από vanoula etc στις 13 Ιουλίου 2012, 8:21μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Aritos@12 Ιουλίου 2012)
πλακα σου κανει για τη φουστα και να του αρεσε και να ηθελε να την βαλει δεν θα το ελεγε μπαμ ετσ οσο για το οτι ειπε οτι ειναι η μπλουμ σιγα και αυτο γα πλακα αλλωστε και εγω αναγκαστικα οταν ημουν 12 εβλεπα και εγω και winx (μαλιστα μου αρεσε η Μουζα) φραουλτσα,σειλορμουν, Ντορα οχι δεν ειχα ξεπεσει τοσο πολυ...παμτως ηερεμησε για πλακα τα κανει αλλοι ντυνονται αποκριες γυναικες αλλοι εχουν φετιχ και φορανε τακουνια σκεφτηκες αν ειναι καποιου ειδους φετιχ δεν ξερω εχουνε δει στο συγκεκριμενο φορουμ πολλα τα ματια μου

λες ε;απλα μετα απο αυτα π ειχε πει ειχα ψιλοφρικαρι...αλλα δεν εχω και κανενα προβλημα..ο καθενας επιλογη του ειναι...μακαρι να εχεις δικιο!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105197 από Gray στις 14 Ιουλίου 2012, 5:24μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Ειναι δεν ειναι , αν εισαι τοσο καλη φιλη , δεν θα υπαρχξει προβλημα .


Τωρα , αν ειναι η οχι , αυτο μαλλον θα το μαθει (η το ξερει) αυτος κι μονο αυτος , Ουτε τα παιδια στο σχολειο , ουτε ο e-mail , ουτε εσυ , ουτε οι Winx .


Εγω παλι θα ελεγα χειροτερα για την φουστα και για τις winx και ναι τις εβλεπα οταν ημουν μικρος , so what? lol ....


Τελος , ο email εχει δικαιο , δεν μπορεις να καταλαβεις απο τα ρουχα και απο τα εξωτερικα καποιου , για το τι ειναι . Καποιοι Gay εκει εξω ειναι πιο ανδρες και απο ολους τους straight μαζι εδω μεσα ;) . Τωρα αν καποιος ειναι θυληπρεπης .. Αλλο αυτο . Αλλα παλι ξερω πολους str8 θυληπρεπης , οποτε .. Ποτε μην βαζεις γριγορες ταμπελες !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login