Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν κάνει θόρυβο ο δίσκος, κύριε. Η δεσποινίς δίπλα σας έκλασε.
Σάββατο, 20 Απριλίου

νομζω πως ο κολλητος μου ειναι γκέι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104783 από vanoula etc στις 10 Ιουλίου 2012, 4:32μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Γεια χαρα στα ατομα του φτου....

λοιπον μπαινω κατευθειαν στο θεμα.Εχω εναν κολλητο πολυ καλο παιδι...τν αγαπαω παααρα πολυ(φιλικα) και αυτος επισης!!με εχει βοηθησει σε πολλα θεματα κ μ εχει συμπαρασταθει!απο τ δημοτικο του αρεσε μια κοπελα...1 χρονο μεγαλυτερη του.τωρα τελευταια μου ειπε πως δεν του αρεσει πια κ εχει αρχισει να λεει παραξενα πραγματα!Οπως μια φορα ειμασταν στο σπιτι μιας συμμαθητριας μας,βλεπαμε τα αυτοκολλητα της αδερφης της και ειχε για αυτοκολλητο μια νεραιδα των winx τοτε λεγαμε και οι 3 πως βλεπαμε πιο μικρα αυτο το παιδικο...ειπα πρωτη πως εγω ημουν η μουσα μετα η κολλητη μου ειπε πως ηταν η στελλα και ξαφνικα πεταει κ ο κολλητος μου πως ηταν η μπλουν.το πηραμε στην πλακα.καμια ωρα αργοτερα εβαλα μια ωραια φουστα της φιλης η οποια ηταν απο κεινες που αμα εκανες σβουρα ανεμιζε και λεει παλι ο κολλητος μου μετα μπορω να την βαλω και γω;δεν ξερω εχω ψιλομπερδευτει.καποια παιδια στι σχολειο τον λενε γκει αλλα παντα εγω τον υποστηριζω.τι να κανω...;να προσπαθησω να του βρω καποια κοπελα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104785 από Lugano στις 10 Ιουλίου 2012, 4:38μμ

Lugano

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/5/2012
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
για πλάκα στα πε και να ήταν γκέι δεν θα φανερωνόταν μπροστά σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104807 από AnonimosS7 στις 10 Ιουλίου 2012, 7:49μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Εγω πιστευω πως ισως ειναι γκει γιατι τον κοροιδευουν και στο σχολειο ,,συνηθως ισχυει πως οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια....για να σ λεει και αυτα με της φουστες....απλως μπορει να μην θελει να το αποδεχτει ή μπορει να ντρεπεται να στο πει αν ειναι....εγω λεω τεσταρετον ...πες του για κοριτσια και προσπαθησε να του βρεις καποια...απο τη συμπεριφορα του θα καταλαβεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104835 από e-mail στις 10 Ιουλίου 2012, 11:08μμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
@Anonimos7 Συγγνώμη επειδή υπάρχει μαλακισμένος πληθυσμός και κοροιδεύει κόσμο για το τίποτα... σημαίνει πως το παιδί είναι γκέι;

Τι θα πει όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά;

Μπορεί να είναι κλειστό άτομο ή να μην συμβιβάζεται εύκολα στις παρέες,αν τον κοροιδεύουν όλοι λογικό είναι να απομακρύνεται και ΤΕΛΟΣ κανείς δεν μπορώ να κρίνει τον ανδρισμό κάποιου μέσα από την εμφάνιση ή τον τρόπο κίνησεις και το αέρα που μπορεί να έχει.

Κοπελιά πλακίζει μαζί σας, δεν είναι γκέι και την κοπέλα θα την βρει μόνος του μην ανησυχείς. Επίσης αν ήταν γκέι θα το έλεγε πρώτα σε κοπέλα γιατί η απόριψη είναι μικρότερη σε σχέση με έναν άντρα.

Δεν είναι λόγος αυτός να αναρωτιέσαι αν είναι γκέι. Ρίξε μια ματιά στο φόρουμ και θα καταλάβεις τι εννοώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104839 από AnonimosS7 στις 10 Ιουλίου 2012, 11:34μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Οκ συγνωμη δικιο εχεις ...αλλα γιατι εβαλες αυτο το ποστ αφου πιστευεις οτι δεν ειναι γκει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104843 από e-mail στις 10 Ιουλίου 2012, 11:43μμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Έγραψε:(AnonimosS7@10 Ιουλίου 2012)
Οκ συγνωμη δικιο εχεις ...αλλα γιατι εβαλες αυτο το ποστ αφου πιστευεις οτι δεν ειναι γκει?


Σε μένα πάει αυτό?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104844 από AnonimosS7 στις 10 Ιουλίου 2012, 11:46μμ

AnonimosS7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Οχ τι βλακεια ειπα συγνωμη :P ..δικιο εχεις υπαρχουν πολλοι βλακες που κοροιδευουν ....ισως πρεπει να το τεσταρει οπως ειπα πριν ..σωστα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104845 από e-mail στις 10 Ιουλίου 2012, 11:52μμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Όχι δεν πειράζει, απλά μπερδεύτηκα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #104855 από dirty_mind στις 11 Ιουλίου 2012, 12:49πμ

dirty_mind

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι δικαίωμα κάθε ανθρώπου να επιλέγει τι θέλει για τον εαυτό του. Εγώ το μόνο που έχω να σου πω είναι να τον αφήσεις να πάρει τον χρόνο του και αν θέλει να μιλήσει θα το κάνει μόνος του. Δωσ' του να καταλάβει πως ότι κι αν ισχύει εσύ θα τον στηρίξεις και θα τον αγαπάς όπως και πριν. Μην τον πιέζεις να σου αποκαλύψει αυτά που θέλεις με το ζόρι, γιατί έτσι θα τον κάνεις να κλειστεί στον εαυτό του. Όσο για την ιδέα σου να προσπαθήσεις να του βρεις κοπέλα, νομίζω πως δεν είναι αναγκαίο. Αν θέλει να κάνει κάποια σχέση (είτε με κάποια κοπέλα είτε με κάποιο αγόρι) θα πρέπει να είναι καθαρά δική του απόφαση. Μπορείς να τον βοηθήσεις να βρει κοπέλα ή αγόρι αλλά μόνο εάν σου το ζητήσει αυτός. Ελπίζω να είσαι τόσο καλή φίλη όσο δείχνεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104861 από pantelis20 στις 11 Ιουλίου 2012, 2:19πμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Είτε είναι είτε δεν είναι δε νομίζω να αλλάξει κάτι στη σχέση σας. Εσύ να τον στηρίξεις σε κάθε του επιλογή.

Αφού έχετε τόση οικειότητα μπορείς και να τον ρωτήσεις έτσι απλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login