Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαστε υπερπροστατευτικοί πατεράδες με μυαλό: Βαφτίζουμε την κόρη μας Σύφιλη.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Απατησα το αγορι μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #108604 από Evelinlucker στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 3:49πμ

Evelinlucker

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/9/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Γεια σας! Ειμαι 16 χρονων και φετος ειχα μια υπεροχη σχεση τεσσαρων μηνων. Ολα ηταν πολυ ωραια μεχρι που μια μερα το αγορι μου, μου ειπε πως πηγε στη θαλασσα με μια κοπελα και με απατησε. Μου ειπε πως ανταλλαξαν μονο ενα φιλι. Οταν μου το ειπε αυτο εκλεγε και εγω τον παραδεχτηκα και δεν το χωρισα. Στην αρχη ημουν χαλια αλλα μετα το ξεπερασα. Περνουσε ο καιρος και δενομασταν ακομα πιο πολυ. Μου ελεγε πως του εχω φερθει καλυτερα απο ολες τις κοπελες και πως ειμαι το μονο κοριτσι που εμπιστευετε τοσο πολυ και νιωθει τοσα πολλα. Μεχρι που ηρθε μια μερα που εκανα ενα πολυ μεγαλο λαθος. Πριν κατι μηνες ειχα κολλημα με ενα αλλο αγορι εδω και 3 χρονια ομως δεν εγινε ποτε τιποτα μεταξυ μας. Την ημερα της γιορτης του, του εστειλα χρονια πολλα και αυτος μου ανοιξε κουβεντα. Μιλουσαμε για παρα πολλες ωρες και παντα ειχαμε κατι να πουμε. Μετα μου προτεινε να βγουμε. Παραξενευτηκα παρα πολυ γιατι δεν περιμενα ποτε να μου δωσει σημασια και να μου προτηνει κατι τετοιο. Τελος παντων βγηκαμε 2 φορες και μετα το βραδυ μου εστειλε μυνημα και μου εξομολογηθηκε πως του αρεσω. Εμεινα! Δεν ηξερα τι να πρωτοσκευτω και τι να πρωτοκανω. Του εξηγησα πως ειμαι σε σχεση και πως ειμαι πολυ καλα και δεν θελω να απατησω το αγορι μου. Αυτος μου ειπε πως θα με περιμενει. Λιγες μερες μετα δεν αντεξα και παραδεχτηκα πως και εγω τον θελω και απατησα την σχεση μου.(Δεν το εκανα για να τον εκδικηθω) Μετα απο μια μερα το αγορι μου μπηκε στο λογαριασμο μου στο Facebook και ειδε τα μυνηματα που εστειλα με τον αλλον. Θυμωσε παρα πολυ και ειπε πως θα με εκδικηθει. Χωρισαμε. Τωρα ειμαι σε ελευθερη σχεση με το αλλο παιδι αλλα εγω θελω πισω τον πρωην μου. Αλλα αυτος με μισει, δεν θελει να με βλεπει και με βριζει καθε φορα που του μιλαω. Δεν ξερω τι να κανω πια. Τον θελω πισω. Δωστε μου καποιες συμβουλες. Ευχαριστω εκ των προτερων :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108605 από mpempa123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 4:03πμ

mpempa123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/8/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
λοιπον πρωτα απο ολα εισαι πολυ μικρη για να σκας για ενα αγορι...αλλα ξερω πως ειναι οποτε παω πασο... λοιπον ας τα παρουμε απ την αρχη... οταν λες τον απατησες δηλαδη τι κανατε ακριβως? και ποσο διαστημα περασε οταν το εμαθε ο φιλος σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108606 από Evelinlucker στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 4:08πμ

Evelinlucker

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/9/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Απλως φασωθηκαμε. Ο φιλος μου το εμαθε μετα απο μια μερα. Τωρα ειναι περιπου μια βδομαδα που το ξερει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108607 από mpempa123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 4:12πμ

mpempa123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/8/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
γτ δεν του το ειπες? θα ηταν καλυτερα τα πραγματα!!! αυτος μετα απο ποσο καιρο στο ειπε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108608 από Evelinlucker στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 4:22πμ

Evelinlucker

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/9/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Αυτος μου ζητησε αμα τον απατησω να μην του το πω. Αυτος μου το ειχε πει μετα απο μια μερα. Τι να κανω για να τα ξαναβρουμε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108609 από mpempa123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 4:29πμ

mpempa123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/8/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
πες το απλα ... 1ον εγω θα σου το ελεγα αλλα μπηκες και το ειδες και με προλαβες... 2ον οτι εκανες εκανα ας το ξεχασουμε εδω η να προχωρισουμε χωρια και 3ον πες του καλα με δουλευεις εσυ μου ειπες αμα σε απατησω να μην σου το πω, δεν φταιω εγω που παρακολουθεις τα μηνυματα μου στο facebook και πας να βγεις και απο πανω...!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108610 από Evelinlucker στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 4:35πμ

Evelinlucker

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/9/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ για την συμβουλη σου. Μακαρι να τα ξαναβρουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108611 από mpempa123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 4:37πμ

mpempa123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/8/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
αμα πραγματικα το θελεις μακαρι!!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108613 από ftoumou2 στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 10:22πμ

ftoumou2

banned
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mpempa123@02 Σεπτεμβρίου 2012)
πες το απλα ... 1ον εγω θα σου το ελεγα αλλα μπηκες και το ειδες και με προλαβες... 2ον οτι εκανες εκανα ας το ξεχασουμε εδω η να προχωρισουμε χωρια και 3ον πες του καλα με δουλευεις εσυ μου ειπες αμα σε απατησω να μην σου το πω, δεν φταιω εγω που παρακολουθεις τα μηνυματα μου στο facebook και πας να βγεις και απο πανω...!!!

το 3ο είναι κατινιά στην κατινιά του, μην το πεις.
αφού και οι 2 παίζετε, γιατί το ζορίζετε; Η βάλτε το σε μια πιο χαλαρή βάση, του στυλ περνάμε καλά αλλά κάνουμε και καμιά αρπαχτή ή σπάστε το.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108623 από stef98 στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 12:44μμ

stef98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2012
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Οκ, λες θες να γυρίσεις πίσω στο αγόρι σου. Ας πούμε πως γυρνάς, θα καταφέρεις να βγάλεις τον άλλο από το μυαλό σου και να ξεχάσεις τι έγινε μεταξύ σας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login