Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να κοιμάσαι στο τιμόνι είναι η πιο σίγουρη μέθοδος για να μην γεράσεις ποτέ.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Τι να κανω οταν τα φτιαξουμε ??...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #115347 από ΦΑΡΑΣΙ14 στις 03 Ιανουαρίου 2013, 9:42πμ

ΦΑΡΑΣΙ14

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0

Παιδιά ειμαι νέος στο φόρουμ...θέλω τη βοήθειά σας...Είμαι 14 και αγαπώ τρελά μια κοπέλα που κι αυτή είναι 14...Ξέρω ότι κι εκείνη με αγαπάει...Αν τα φτιάξουμε τι να κάνω...?? Να τη φιλήσω... τι ?? Θα είναι η πρώτη μου σχέση....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115361 από dirty_mind στις 03 Ιανουαρίου 2013, 1:54μμ

dirty_mind

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Αρχικά μπορείς να της ζητήσεις να βγείτε! Μπορείτε να πάτε για καφέ ή καμιά βόλτα ή γενικά κάπου που να σας αρέσει. Εφόσον ξέρεις πως εκείνη σε θέλει μπορείς αρχικά να της πεις πως νιώθεις για αυτήν και μετά να της πεις πως θέλεις να είσαστε μαζί! Αργότερα αν το θέλετε και οι δύο μπορείτε να φιληθείτε ή φασωθείτε και τα σχετικά! Αν θέλει να την φιλήσεις ή όχι θα το καταλάβεις από την συμπεριφορά της εκείνη την ώρα. Πάντως ακόμα και να μην την φιλήσεις στην πρώτη σας έξοδο δεν νομίζω να έχει πρόβλημα, μιας και είστε σχετικά μικροί. Πάντως μην αγχώνεσαι καθόλου, δεν είναι τίποτα, όλα θα πάνε τέλεια! Είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις μια χαρά!
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #115381 από rensone στις 03 Ιανουαρίου 2013, 5:04μμ

rensone

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/10/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καταρχην να εισαι ψυχρεμοσ και επειδη σε αυτην την ηλικια σπανια πατε για καφε κτλ οταν 9α την δεις 9α τν παρεισ και 9α πατε καπου μονοι μετα τα υπολοιπα 9α γινουν απο μονα τουσ 9α το δεισ αυτα απο εμενα καλα να περασετε ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login