Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο ορισμός της κραυγαλέας σπατάλης για μένα είναι ένα λεωφορείο γεμάτο πολιτικούς που πέφτει στο γκρεμό κι έχει τρεις θέσεις αδειανές.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

βοηθηστε οποιος μπορει και κοπελιες:-\

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118523 από kerameia στις 10 Μαρτίου 2013, 10:47πμ

kerameia

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Λοιπον το θεμα ειναι ως εξης τα εχω με μια κοπελια που εχω κανει τα παντα απο.την μια και απο.την αλλη εχουμε κανει.και μαλακιες .
Λοιπον με αυτη την κοπελια γενικα τα εχουμε καμποσο θα ελεγα και τρ τελευταια δεν ξερω τη εχει παθει και με κανει να ζηλευω μεχρη τρελας εχω χασει τον εαυτο μου τρ τελευταια και δεν κοιμαμε τα βραδια με αυτα που κανει.λοιπον να σας πω ενα παραδειγμα τρ μια βδομαδα βγαινει στο κεντρο και γνωριζει αγορια συνεχεια και καθετε και λεει τι κουκλος και τετοια,εχτες ας πουμε ειμασταν σε ενα κλαμπ και πηγενε σε ενα γνωστο της και χορευε και τριβοντας του το τετοιοο του με τον κολο της και σε μενα ουτε να χορεψουμε.λοιπον θελω να μου πειτε οι κοπελιες τη να κανω? Για να της τα κοψω αυτα να σφιξω τα λουρια που λενε(χωρις χορισμους)και τη πρεπει για να μην με θεωρει και μαλακα και δεδομενο
Δεκτες ολες οι απαντησει και απο αγορια :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #118524 από Olala στις 10 Μαρτίου 2013, 10:58πμ

Olala

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε μου :)

καταρχην να σου πω εγω την δικη μου αποψη σαν κοπελα δε θα το εκανα αυτο ποτε στο αγορι μου. Τωρα βεβαια ισως το κανει οπως ειπες για να ζηλεψεις ή ισως το κανει γιατι μπορει κ επειδη εσυ δε κανεις τιποτα για να τη σταματησεις.

οπως κ να χει η γνωμη μου ειναι να της μιλησεις. Να της πεις οτι δε σε πειραζει να κανει παρεα με αγορια αλλα οχι και τοσο επιδεικτικά σαν να σε προκαλεί.. πες της να μπει στη θεση σου.. αν εσυ φλερτατες μπροστα της με αλλα κοριτσια..Πες της πως αν τα κανει για να ζηλεψεις δε χρειαζονται..κ πως νιωθεις ασχημα γενικα καντην να μπει σε σκεψεις γι αυτα που κανει.. καλα ξεμπερδεματα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118525 από kerameia στις 10 Μαρτίου 2013, 11:08πμ

kerameia

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Λοιπον καλα τα ειπες ( olala ) και εχω επεμβει πολλες φορες και το μονο που καρδιζουμε ειναι να γινομαστε σκατα και τσακομενη αυτη δεν θελει ουτε να μηλαω με φιλες μου για να φανταστεις της το λεω συνεχεια να μπει στην θεση μου και κανει ναι ναι και μτ παλι τα ιδια:-\:-\:-\
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118527 από kerameia στις 10 Μαρτίου 2013, 11:44πμ

kerameia

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Και κανεις αλλο αμ μπορει δεκτα ειναι ολα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118531 από gossipgirl στις 10 Μαρτίου 2013, 2:38μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Μια κοπελα που σεβεται εκεινη κ το αγορι της δεν θα τα εκανε αυτα.Μπροστα σου η πισω απο την πλατη σου.Δεν ειναι ωριμη συμπεριφορα αυτα.Ποσο ειστε μαζι κ τι ηλικια εχετε?Αυτη να φλερταρει μπροστα σου κ συ να μη μιλας με αλλο θυληκο?Πολυ εγωιστικο κ κτητικο.Μιλα της και ξεκαθαρισε την θεση σου,δειχτεις πως αν δεν σταματησει θα σε χασει.Εσυ γιατι τα δεχεσαι?Γιατι δεχεσαι αυτη την συμπεροφορα της?Καταλαβαινω οτι την θελεις αλλα ριχνεις την αυτοεκτιμηση σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118534 από K.Martha στις 10 Μαρτίου 2013, 4:53μμ

K.Martha

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Οι λύσεις είναι :

1)Να της κάνεις το ίδιο με τον δικό σου τρόπο (επιφέροντας ζήλεια)
2)Ξεκόλλα λίγο από πάνω της..<Τόσο με φτύνεις άλλο τόσο κολάω>
3)Συζήτηση με έντονο εκνευρισμό εκ μέρους σου

*4) Βρες άλλη ρε αγόρι μου, αυτές οι κοπέλες δεν είναι για σχέση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118536 από Olala στις 10 Μαρτίου 2013, 5:09μμ

Olala

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
φιλε μου πραγματικα πιστευω οτι αν της μιλας κ μετα κανει παλι τα ιδια πως πρεπει να πας παρακατω. κοπελα ειμαι κι εγω κ δε θα το εκανα αυτο ποτε στο αγορι μου αλλα κ αν μου το εκανε εκεινος οσο κ αν τον αγαπουσα (που τον λατρευω τον δικο μου) θα τον χωριζα μονο και μονο γιατι εχω κ λιγη αξιοπρεπεια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118601 από Kleinokierxomai στις 12 Μαρτίου 2013, 5:08πμ

Kleinokierxomai

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπερα κι απο εμενα,εγω ολο αυτο που περιγραφεις φιλος θα το εκλαμβανα ως ελειψη σεβασμου ως προς το προσωπο μου,αν μου το εκανε αυτο καποια που ειχα σχεση μαζι της και το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ξεκοβα απο την πρωτη φορα που θα το εκανε αυτο.Βεβαια καθε ανθρωπος σκεφτεται διαφορετικα και ειναι διαφορετικος χαρακτηρας,ομως γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να ξεκοψεις οσο ειναι καιρος,πριν δεθεις πολυ μαζι της και παθεις καμια "ζημια" στο μελλον,που ειναι και το πιο πιθανο απο αυτα που περιγραφεις.Βασικα με ολα αυτα που γραφεις,απορω και πως εχεις αντεξει τοσο καιρο,πιστεψε με φιλαρακι καμια γυναικα,οσο ομορφη κι αν ειναι δν αξιζει να σε ξεφτιλιζει τοσο (γτ αυτο κανει,σε ξεφτιλιζει).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118603 από Webmaster στις 12 Μαρτίου 2013, 5:18πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Το σεμινάριο στη Rohala Art θα σου μάθει "insider secrets" για το πρόβλημα, ώστε να μην την πατήσεις ούτε τώρα ούτε ξανά στο μέλλον.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118724 από psiiit στις 17 Μαρτίου 2013, 1:44πμ

psiiit

Εικονίδιο
μέλος από: 6/3/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
δεν πρεπει να δεχεσαι την συμπεριφορα της!ως κοπελα δεν θα το εκανα αυτο για κανενα λογο..πρεπει να της τα ξεκοψεις αυτα..για παραδειγμα πες της να τα κοψει ολα αυτα που κανει με τους αλλους..αν αρχισει τα σουξουμουξου και ο,τι αλλο συνηθιζει αυτη η κοπελα χωρισε την..ακουγεται σκληρο,το ξερω!μα αυτη ειναι η αληθεια..εγω σου ειπα τη γνωμη μου παντως!το αν εσυ την θεωρεις σωστη ειναι αλλο θεμα!λοιπον,καλη επιτυχια!σκεψου σοβαρα οσα σου ειπαν και τα παιδια παραπανω!εχεις και μια αξιοπρεπεια!μην το ξεχνας;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login