Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Χρειάζεσαι κάποιον να σ'αγαπάει όσο ψάχνεις να βρεις αυτόν που θ'αγαπήσεις.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121694 από easy στις 11 Ιουλίου 2013, 12:04μμ

easy

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλημέρα σας.
Εδω και λίγο καιρό βγαίνω με μια μικροτερη ,εγω ειμαι 22 αυτη ειναι 16...Μέχρι τώρα μονο φάσωμα και μου ανέφερε ξαφνικά,οτι είμαι 16 και εσυ 22 πόσο το βλέπεις οτι θα κρατήσει;Εσύ θες κάτι άλλο που δε μπορώ να σου δώσω ακόμα,είναι νωρίς κλπ....Γενικα εγω δεν εχω εμπειρία απο σχέσεις σοβαρές(μόνο απο εδώ και απο εκεί) ήθελα να δημιουργήσω κάτι σοβαρό και είχα σκοπό να της δώσω χρόνο,αλλα έτσι όπως μου το λέει είναι σαν εκείνη απλά να πέρασε την ώρα της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121696 από dirty_mind στις 11 Ιουλίου 2013, 1:27μμ

dirty_mind

Εικονίδιο
μέλος από: 9/7/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Η κοπέλα θέλει απλά να είναι ξεκάθαρη μαζί σου και σου ανέφερε αυτό το πράγμα απλά για καταλάβεις μέχρι που είναι διατεθειμένη να φτάσει μαζί σου αυτήν την περίοδο. Θα σου πρότεινα να της ξεκαθαρίσεις και εσύ την θέση σου ως προς το τι θέλεις από αυτήν και αν μπορείς να της δώσεις χρόνο μέχρι να θελήσει και η ίδια να προχωρήσετε, νομίζω έτσι θα νιώσει και αυτή πιο άνετα, ειδικά αν καταλάβει πως μπορείς να περιμένεις. Προφανώς νιώθει κάποια ανασφάλεια γιατί πιστεύει πως εφόσον δεν είναι έτοιμη να προχωρήσει στην σχέση σας, εσύ θα την αφήσεις για να βρεις μια πιο πρόθυμη. Καλό είναι να κάνετε μια κουβέντα πάνω σε αυτό το θέμα και να μιλήσετε ειλικρινά για τις ανάγκες που έχει ο καθένας σας σε αυτήν την σχέση. Πάντως η κοπέλα φαίνεται πάρα πολύ ώριμη και έχει διαχωρίσει κάποια πράγματα στο μυαλό της, γεγονός που βοηθάει και εσένα. Σίγουρα της αρέσει που ένας τόσο μεγαλύτερος άντρας ενδιαφέρετε για αυτήν αλλά παραμένει προσγειωμένη και ρεαλίστρια. Κοίτα να μην την χάσεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121699 από easy στις 11 Ιουλίου 2013, 2:53μμ

easy

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
σε ευχαριστω dirty_mind...Και εγω ετσι πιστευω οτι ειναι πολυ ωριμη για την ηλικία της και πολύ σωστή κοπέλα και δεν ειχα στο μυαλο μου οταν την γνωρισα καλα ,το θέμα του σεξ μονο....νιώθω και περνάω καλά μαζί της...Η επαφή μαζί της τον τελευταίο καιρό με βοήθησε πολύ σε πολλά θέματα και δυσκολίες που αντιμετωπίζω τον τελευταίο καιρό και δε θέλω να τη χάσω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121776 από easy στις 13 Ιουλίου 2013, 11:27πμ

easy

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Τελικά όλα λάθος ήταν.Oταν την πήρα τηλέφωνο μου είπε οτι δεν ξερω αν τελικά θα μου βγει στην πορεία να κάνω κάτι μαζί σου...Επίσης μου ανέφερε οτι το κανω τωρα για να μη δεθω μαζι σου και μετα ειναι πιο δύσκολο που θα χωρίσουμε...Και τις λέω γιατι πρεπει να χωρίσουμε για καποιο λόγο μετα; Και λέει κάποιος λόγος μπορεί να υπάρξει(εδω λέει οι γονείς μου τόσα χρονια μαζι με 2 παιδιά και χώρισαν)..Ειλικρινά έχω μπερδευτεί πολύ..Εγω προς το τελος ένιωσα πραγματα και νιώθω .Βέβαια την εβλεπα και αυτη να εχει αλλαξει συμπεριφορά αλλα οταν βρισκόμασταν ήταν θερμή ειδικά προχτές(μια μέρα πριν μου πει να το λήξουμε)...δεν μπορώ να καταλάβω τι εχει γινει και τι πρεπει εγω να κάνω....Αλλά με πονάει
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #121814 από Bluejack στις 14 Ιουλίου 2013, 5:34μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να πας να βρείς συνομήλικη σου.
Νομίζεις πως ξέρει τι θέλει ένα κοριτσάκι 16 χρονών?
Ας είναι και ο καλύτερος χαρακτήρας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121818 από easy στις 14 Ιουλίου 2013, 6:25μμ

easy

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δυστυχώς έτσι είναι...Την πατάς απο παντού πας και σε πιο μικρές και τελικά πουθενά άκρη δε βγάζεις...Και απο ότι καταλαβαίνω δίπορτο πρέπει να το έπαιζε.δεν πειράζει πάθημα μάθημα...Πάντως έχει χαθεί η μπάλα προ πολλού στις περισσότερες κοπέλες πιστεύω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login