Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η σκληρότερα εργαζόμενη τάξη στην Ελλάδα είναι οι μαθητές. (Δ. Σαββόπουλος)
Κυριακή, 28 Απριλίου

Αισθανομαι οτι κατι κρυβει

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127998 από Rossonero στις 09 Ιουνίου 2014, 5:44μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Γεια χαρα σε ολους...λοιπον θα μπω κατευθειαν στο ψητο....τα εχω με μια κοπελα 11 μηνες τωρα(ειμαι 3η λυκειου-ειναι 3η γυμνασιου) μπορω να πω πως η κοπελα αυτη ειναι πολυ ποιο σοβαρη και ωρημη απο τις περισσοτερες της ηλικιας της...να σας πω επεισης πως ειναι κ η πρωτη μου κοπελα η πρωτη με την οποια φασωθικα η πρωτη που εκανα σεξ και γενικα η πρωτη σε ολα...τα φτιαξαμε το προηγουμενο καλοκαιρι...βγαιναμε καθε μερα και ειμασταν πολυ ομορφα...καπου προς τον Σεπτεμβριο ειχα δωσει το κινητο μου στην κολλητη της κοπελας μου για να μπει φβ και αυτη το ξεχασε ανοιχτο...μπηκα λοιπον εγω τοτε και ειδα το τσατ της κοπελας μου με την φιλη της....η κοπελα μου πιγαινει συχνα στην σαλονικα γιατι η αδερφη της σπουδαζει εκει και ειναι και κοντα σχετικα..εε λοιπον η αδερφη της εχει ενα φιλο τν Κ..εε λοιπον ελεγε η κοπελα μου στην φιλη της <<αχ με πηρε τηλεφωνο ο Κ>>και εβαζε καρδουλες και φαινοταν πολυ ενθουσιασμενη και την λεει η φιλη της σκεφτεσαι να κανεις κατι με αυτον και λεει αυτη δεν ξερω ειναι πολυ ωραιος μου αρεσει αλλα δεν ξερω γιατι ειναι και ο Α στην μεση(ο Α ειμαι εγω)εε τελος παντων πηγε στην σαλονικα η κοπελα μου και μετα ειδα στ τσατ με την φιλη της που ελεγε οτι βγηκαν οι 2 τους και οτι περασε παρα πολυ καλα και οτι θα της τα πει απο κοντα αλλα περασε τοσο καλα....εμενα μ ειχε πει οτι θα εβγαινε με την αδερφη της αλλα αυτη βγηκε και με την αδερφη της και αυτο το παιδι και καποιους ακομα ολοι μαζι σε κλαμπ αλλα την αλλη μερα βγηκε και με αυτον και αμα δεν ειχα το φβ της φιλης της δεν θα το μαθαινα ποτε...δεν ξερω αν παιχτηκε κατι με αυτον και την κοπελα μ....τεσπα απο τοτε εχει παει αρκετες φορες σαλονικα και οταν παει παντα βγαινουν με αυτον οχι μονοι τους με την αδερφη της και αλλα ατομα αλλα η αδερφη της μονη της ποτε δεν βγαινει με αυτο το παιδι μονο οταν παει η κοπελα μου εκει...ολα αυτα εχει καιρο που εχουν γινει αλλα εχει κι΄αλλο ζουμι η υποθεση...ειχα πει την κοπελα μου πως οποιος της στελνει μυνημα στο φβ να μου τ λεει αυτη ομως ποτε μου ελεγε και ποτε μετα απο 2-3 μηνες μ ελεγε μ την επεσε αυτος και οταν την ελεγε γιατι δν μου το ειπες τοτε ελεγε την δικαιολογια εε γιατι θα θυμωνες αλλα ηταν χειροτερο αυτο π εκανε γιατι μ το ελεγε μετα απο 2 μηνες...εε προσφατα λοιπον ηταν η κοπελα μου φβ απο το κινητο της ειμουν απο πανω και της και βλεπω στ τσατ της πρωτο εμενα και δευτερο αυτον τον Κ...ποιο παλια τοτε που ειχα δει τα τσατ της φιλης της που σας ειπα παραπανω της ειχα κανει σκηνη και μ ελεγε ειναι φιλος της αδερφης μου και δεν μιλαω με αυτον και απλα μονο βγαινουμε και εισαι υπερβολικος και τωρα πριν μια βδομαδα ειδα το ονομα του 2ο στ τσατ τις ενω μ λεει πως δεν μιλανε...παλι τωρα προσφατα ημασταν για καφε ηταν η κοπελα μου φβ ειμουν διπλα της και την μιλουσε ενας και την λεω γιατι δεν μου το ειπες και το ενα και το αλλο και μαλωναμε γιατι εμενα αμα μ μιλησει καποια θα της το πω ενω αυτη οχι και της ελεγα θα μου δωσεις το φβ σου και αυτη λεει ενταξη μετα στο σπιτι...εε παμε σπιτια μας και μου λεει δεν στν δινω δεν τν εχω δωσει σε κανεναν μεχρι τωρα ουτε θα τν δωσω ποτε και την λεω αφου δεν κρυβεις τπτ γιατι δεν τν δινεις και ελεγε ετσι γιατι δνε γουσταρω και δικαιολογιες...εγω προσωπικα πιστευω οτι δεν τν δινει γιατι κατι κρυβει στανταρ δηλαδη οταν πηγαινουμε για καφε μεχρι και στην τουαλετα οταν παει το παιρνει μαζι της το κινητο και γενικα δεν με πολυ αφηνει να το πειραζω ποσο μαλλον να μπω στ φβ και τν τελευταιο καιρο να πω οτι δεν ειναι τοσο ενθουσιασμενη με τν σχεση μας οπως πριν...επειδη δεν μενουμε ακριβως στο ιδιο μερος της ζηταω πολλες φορες να ερθει σπιτι μου και αυτη κανει σκηνη λεγοντας οτι εχει διαβασμα ενω εγω τν λεω μονο για 2 ωρες θα ερθεις αλλα αυτη λεει οτι δεν μπορει επειδη εχει διαβασμα αλλα καθετε ας πουμε στο πσ 2 ωρες και οταν την λεω αυτες τις 2 ωρες που εισαι στ πσ γιατι δεν ερχεσαι μου λεει συνεχως δικαιολογιες...οταν ερχετε ομως περναμε πολυ καλα(να πω πως εχουμε κανονικα ολοκληρωμενες σχεσεις) ειμαστε ολο αγαλια σαν τις ταινιες τις ρομαντικες...την αλλη φορα ειχε καιρο να ερθει σπιτι μου και αρχισε να κλαει στα καλα καθουμενα και μου ζητουσε συγνωμη...επεισης πολλες φορες λεει αρκετες χοντραδες πανω στ νευρα της αλλα οταν ερχεται εδω μου ζηταει συγνωμη και αρχιζει και κλαει και δηλαδη το βλεπω οτι μ'αγαπαει και οτι την ενδιαφερω αλλα ειμαι σιγουρος πως μου κρυβει πολλα αλλα τωρα τελευταια δεν ξερω εχω πολλες αμφιβολιες και δεν την ξερω τι να κανω...τωρα ας πουμε εχει ενα μηνα να ερθει σπιτι μου και να κανουμε σεξ γιατι συνηθως οταν ερχεται το κανουμε και λεει οτι δν μπορει να ερθει για διαφορους λογους και οτι δεν βρισκει χρονο και εγω σας λεω εσας ειναι δυνατον να μην μπορεις να βρεις 2 ωρες για τν ανθρωπο που αγαπας σε εναν ολοκληρο μηνα?απο τοτε που την ειπα για το φβ και μου ειπε ολες αυτες τις δικαιολογιες και οτι δεν στο δινω και τα λοιπα εχω αρχισει να χαλιεμαι ασχημα αλλα ειναι στιγμες που ειναι τοσο καλη μαζι μου και τ ξεχναω ολα...αλλα πιστευω πως παιζει διπλο ταμπλο..σκεφτομαι να της πω να χωρισουμε γιατι πλεον ολο μαλωνουμε,χωρις να κανω τιποτα χαλιεται με το παραμικρο θελει να εχει παντα το πανω χερι...ειχα 2-3 γνωστες μου καλες μου φιλες που βγαιναμε για καφε αλλα μεχρι εκει δεν ετρεχε τιποτε και επειδη η κοπελα μου ηταν τοσο ζηλιαρα τις παρατησα...τωρα προσφατα εγινε παλι ενα σκηνηκο με πηρε τηλ η κοπελα μου και μιλουσαμε,εγω πηγαινα με τους κολλητους μου για καφε με αμαξι και λεεν μια οι φιλοι μου για πλακα κλεισε το τηλεφωνο ρε μην δινεις αναφορα και τετοια για πλακα ομως και η κοπελα μου χαλαστικε και αρχισε να λεει διαλεξε εμενα η αυτους τωρα...δεν θα ξαναβγεις με αυτους και τετοια και την λεω σορρυ δεν μπορω να διαλεξω αμα θελεις να με χωρισεις επειδη βγαινω με τους φιλους μου καντο και δεν ειπε τιποτα..τωρα αυτη τν βδομαδα ειμαστε μια καλα μια μαλωνουμε και πραγματικα εχω μπερδευτει τοσο πολυ που δεν ξερω τι να κανω...να πω πως η κοπελα μου ειναι πολυ ξεπεταγμενη δηλαδη εχει κανει ξεπετες απο τα 13 της την ιδια ηλικια που εχει ξεπαρθενιαστει και γενικα ειναι πολυ ξεπεταγμενη αλλα στην σχεση μας ειναι τοσο πολυ σωστη οπως ειπα και πριν που αμα δεις αυτη τν κοπελα θα πεις δεν κανει τετοια αλλα ταυτοχρονα μπορει να γινει και τετοια <<σκυλα>> που θα πεις αυτο ειναι πουτανακι...τν εχω αφισει κυριολεκτικα να με καβαλησει για χαλιεται με το παραμικρο και για να ειναι μια χαρα(παραδειγμα μιλαμε στο τηλ αυτη χαλιεται με το παραμικρο και μου το κλεινει στην μαπα και μετα την παιρνω εγω και συνεχιζει και το κλεινει ενω αμα το κανω εγω αυτο γινεται χαμος)αλλα παρολα αυτα οταν την λεω κατι οπως αυτο για να ερθει σπιτι μου που λεει οτι δεν μπορει να βρει 2 ωρες θελει παλι να βγει απο πανω..ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω ηθελα να μοιραστω εδω το προβλημα μου...θελω να μου πειτε εσεις τι πιστευεται με εχει απατησει η οχι? να συνεχισω να ειμαι μαζι της? και να πω επεισης πως σε 1 μηνα απο τωρα φευγω φανταρος και δεν ξερω τι να κανω με τν κοπελα μ γιατι και εγω τν αγαπαω πραγματικα αλλα με ολες αυτες τις αμφιβολιες και τους λογους που μου εχει δωσει να πιστευω οτι εκανε κουτσουκελα δεν ξερω αισθανομαι προδομενος

Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο..
Θα εκτημισω πολυ αυτον/αυτην που θα κανει τον κοπο να το διαβασει και να μ πει την αποψη του

Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #128002 από pi8hkos97 στις 09 Ιουνίου 2014, 6:58μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε η κοπέλα είναι ολοφάνερο ότι της αρέσει να παίζει με τα αγοράκια, διότι έχει λίγο πολύ ακόρεστες σεξουαλικές επιθυμίες (να το πω επιστημονικά). Αφού και μόνος σου το είπες ότι έχει κάνει αρκετές ξεπέτες, άρα δεν είναι και τόσο των σταθερών σχέσεων. Θα σου πω ένα απλό παράδειγμα. Πες ότι τα έχεις με μια κοπέλα η οποία είναι όμορφη, την αγαπάς και όλα τα σχετικά. Και εννοείται ότι δεν θες με τίποτα να τη χωρίσεις. Αν έβλεπες στο δρόμο μία μουν@ρα, ωραίο βυζάκι-κωλαράκι, ωραίο σώμα και τέλος πάντων να είναι γκόμενα που δεν υπάρχει άνθρωπος να μη θέλει να την πηδήξει, είναι σίγουρο ότι όταν γύριζες σπίτι σου ή όταν έβρισκες χρόνο τέλος πάντων θα της έπαιζες μια μαλακία (όχι μόνο εσύ, και ο καθένας μας). Ενδεχομένως αν σου τριβόταν και λίγο (λέμε τώρα) εσύ θα της καθόσουν, αλλά μετά θα γυρνούσες στην κοπέλα σου διότι αυτή που "ξενοπήδηξες" ήταν απλά μια ξεπέτα (δεν το λέω προσωπικά για εσένα, γενικά μιλάω). Πιστεύω ότι η κοπέλα σου έχει κάνει το ίδιο ακριβώς πράγμα. Απλά της αρέσει να δοκιμάζει δεξιά και αριστερά.
Για αυτό άλλωστε δεν σου δίνει το κινητό. Γιατί όντως έχει να κρύψει. Και ξέρει ότι αν το μάθεις θα πάρει πούλο (τον οποίο έπρεπε να είχε πάρει πολύ καιρό τώρα). Η γνώμη μου είναι να της πεις να χωρήσετε, έτσι για να κόψεις αντιδράσεις. Κοίτα τί θα κάνεις:
Όταν την βρεις πες της ότι θες να μιλήσετε επιγόντως. Αρχικά της λες να χωρήσετε. Εαν στα @@ της, δεν άξιζε τον κόπο άργα η γρήγορα θα έφευγε.
Αν όμως αρχίσει και κλαίει, κάνει, δείχνει (το πιθανότερο) Πες της ότι είσαι σίγουρος για τις ατασθαλίες της και ότι είσαι διατεθημένος να τη συγχορήσεις, μόνο αν σου δείξει όλο το τσατ με τον άλλον από τη Σαλόνικα. Αν πει όχι, τη διώχνεις. Προκειμένου λοιπόν να σε κρατήσει θα αναγκαστεί να δείξει τα πάντα. Έτσι και θα σου φύγει η αγωνία μην την έδιωξες άδικα και την έχασες χωρίς να υπάρχει λόγος (που υπάρχει) και μετά θα της δώσεις μπούλο και θα πεις ότι έλεγες ψέματα ότι θα τη συγχορέσεις και το έκανες απλά για να μην έχει δικαιολογίες. Αυτά

Υ.Γ. το κοριτσάκι δεν αξίζει, είναι για τον πέοντα. Συγνώμη που στα είπα λίγο απόλυτα, αλλά ήθελα να βοηθήσω την κατάσταση. Καλή επιτυχία.
Υ.Γ. 2 : μπούλο γρήγορα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128004 από aglina στις 09 Ιουνίου 2014, 7:29μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
   Aς ξεκινησω με το πρωτο που συμφωνω με την κοπελα σου. Γιατι να εχεις το κοδικο (στο fd)της κοπελα σου ή γιατι να "πιραζεις" , "ψαχνεις" το κινητο της? Αν η κοπελα σου ειναι ωριμη (οπως λες) και αφου σε μια "σχεση" (δεν ξερω πως να το πω) δυο βασικα συστατικα ειναι η ειλικρινεια και η εμπιστοσινη και εδω δεν ξερω αν υπαρχουν. Ουτε εγω το εδεινα (οταν ειχα αγορι βασικα και ουτε θα το δωσω οταν βρω) στο αγορι μου και οχι γιατι εχω κανει κατι αλλα γιατι δεν μου αρεσει να με ελενχουν. Αν θελει να μαθει κατι να με ρωτησει ευθεως.
   Τωρα οπως λες και εσυ η κοπελα σε κανει οτι θελει! Μην παρατησεις τους φιλους σου για μια κοπελα (φιλια πανω απο ολα). Να της εξιγυσεις οτι δεν σου αρεσει οταν θυμονει να στο κλινει και μετα οταν την περνεις να μην στο σηκονει. Αν συνεχισει να το κανει οταν σου κλινει μην την παρεις πισω αστην να σε παρει αυτη. Γιατι δεν πας εσυ σπιτι της (αν και μαλλον θα ειναι οι δικοι της) οποτε γιατι δεν πατε καμια βολτα μονοι σας λιγο πιο ρομαντικα κανε της και ενα να δωρακι (οχι τιποτα ακριβο αλλα κατι συμβολικο). Οχι υπερβολες. Δεν ξερω αν ηθελα να σου πω κατι παραπανω αν ναι το ξεχασα αν ναι θα επανελθω. Αν συνεχισει μετα απο ολα αυτα να κανεις τα ειδια δεν αξιζει να συνεχισεις μαζι της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128005 από natassaa στις 09 Ιουνίου 2014, 9:32μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Νομιζω πως όσοι διαβάσουν το θέμα σου θα συμφωνήσουν με τον pi8hkos97.. Γιατι να κανει πράγματα για την κοπέλα του απο τη στιγμή που μόνο εκείνος δίνει στη σχεση κ προσπαθεί! Μέγα λάθος.. Η κοπέλα οπως περιγράφει ειναι εγωίστρια και πιστεύει οτι μπορεί να τον κανει οτι θελει(που για να λέμε την αληθεια απο αυτα π λες σε κανει).. Μόνο αν νιώσει οτι σε χανεί οριστικά θα αλλάξει.. Συμφωνώ με αυτα που σ ειπε ο pi8hkos97.. Πιστεύω οτι σίγουρα σε εχει απατησει με τον Κ. Γιατι κι εγω ως κοπέλα το εχω κανει κι ας μην ειμαι τοσο ξεπεταγμενη οσο η κοπέλα σ.. Κι επίσης αν δν δεις το φβ της δεν θα ξερεις σίγουρα αλλα τα μηνύματα αυτο δείχνουν.. Εκει μπροστά σου επιτόπου να στα δείξει και οχι μετα απο λιγο γιατι μπορεί να τα σβήσει.. Αν κι εγω θα σ έλεγα να προχώρησεις.. Τωρα που θα πας φαντάρος θα ξεχάσεις και θ μπορεις έπειτα να κανεις μια καινουρια αρχη.. Εχει χαθεί η εμπιστοσύνη σου και φαντάσου τι θα κανει οταν πα στρατό αν ειστε μαζί.. Τέτοιες κοπέλες δν αλλάζουν και στο λεω με σιγουριά... Τωρα οτι κλαίει και δείχνει να σ αγαπάει ναι προφανώς γιατι ειστε τοσο καιρό μαζί αλλα αυτο δν σημαίνει οτι δεν θα παει με τον Κ. Και τν καθε Κ. Δεν θα νιώθει τύψεις και θα συνεχίζεται αυτο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128006 από Dieftharmenos στις 09 Ιουνίου 2014, 9:58μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αρχικα πρεπει να μαθεις τον ορισμο της ωριμοτητας.Τα εχεις με ενα κοριτσι κυκλοθυμικο,που λεει ψεματα,δικαιολογει τις οποιες χαζομαρες και λες οτι ειναι ωριμο???Τελος παντων...αστο αυτο το κομματι.Προφανως και η κοπελα σου ειναι ο ορισμος της ανωριμης 15χρονης γκομενας(στα λεω στα ισια...).

Απορω πως μπορεις και καθεσαι μαζι της.Βασικα ψεματα...δεν απορω...ξερω.Εχεις κολλησει.Ειναι αυτες οι περιπτωσεις που λες "ε τον καημενο"(ειχα και εγω 1-2 παρομοιες σχεσεις που με φωναζαν ετσι).Καημενος ημουν και καημενος εισαι...πιστεψε με.

Δεν θα μαθεις ποτε τι εγινε...αν σε απατησε με τον Κ η με τον Λ η με ολη την αλφαβητα.Το θεμα ειναι αν αντεχεις να ζεις μεσα σε μια σχεση που οχι μονο βασιζεται στην αβεβαιοτητα(ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΣΟΥ) αλλα και η πορεια της βασιζεται μονο απο τις "καυλες" της κοπελας σου.Τι θελω να πω?Ολα βασιζονται απο την και απο το αν ειναι στις καλες της.Η αποψη σου δεν πολυμετραει και το ξερεις.

To ερωτημα σου ειναι "να κατσω μαζι της και να με κανει οτι θελει η να φυγω και να πιω 3 μπουκαλια?".Κανε το δευτερο...θα σου βαλουμε λιγο καψουρα,θα πιουμε και μαζι σου και μετα θα σε παμε σπιτι...αραξε.

Θα εγραφα περισσοτερα για να τεκμηριωσω τα λεγομενα μου η να ριξω μπηχτες αλλα μου εφυγε η εμπνευση επειδη σταματησα να γραφω στην μεση.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128008 από Rossonero στις 09 Ιουνίου 2014, 10:44μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Παιδια να ειστε καλα...δεν περιμενα να εχω τετοια ανταποκριση...σας ευχαριστω πολυ καταρχην....τωρα @Dieftharmenos @natassaa και @pi8hkos97 αυτα ακριβως σκεφτομαι και εγω και αυτα προκειται να κανω τωρα σε λιγες μερες μολις βρω την ευκαιρια @aglina εγω δεν ειχα κανενα σκοπο να ζητησω τον κωδικο της αλλα αυτη μου εδωσε λογους και αφορμες για να το κανω προφανως δεν διαβασες καλα το κειμενο μου και το κινητο της ποτε δεν το πειραξα απλα παντα εβλεπα που το επαιρνε οταν πηγαινε τουαλετα η να χαιρετισει καποιον γνωστο της και τα εχω κανει ολα αυτα που μου λες...@natassaa αυτο σκεφτομαι και εγω τωρα με τον στρατο οτι θα μπορεσω να ξεχασω κατα καποιο βαθμο..@pi8hkos97 και @Dieftharmenos σας ευχαριστω παρα πολυ παιδες με βοηθησατε οσο δεν φανταζεστε και εγω αυτα ειχα σκοπο να κανω και θα τ κανω

ΥΓ σορρυ παιδια για την αποδεχτη μακαρι να μπορουσα να δωσω περισσοτερες απο μια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128009 από M1k3y στις 09 Ιουνίου 2014, 11:59μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
@Rossonero

1. Μάθε να χωρίζεις προτάσεις και παραγράφους. Μου βγήκαν τα μάτια μέχρι να διαβάσω το κείμενό σου.

2. Δεν έχεις κανένα λόγο να ψάχνεις το Facebook της κοπέλας ή να της ζητάς να σου δώσει τα στοιχεία πρόσβασης. Η privacy (ιδιωτικότητα) του άλλου είναι κάτι το αυτονόητο, σχεδόν ιερό, και πρέπει να γίνεται σεβαστή, ακόμη και μεταξύ των ζευγαριών.

3. Να συμφωνήσετε μεταξύ σας για τα όρια της σχέσης σας. Ο έρωτας είναι για να περνάμε καλά και όχι για να έχουμε τον άλλο δέσμιο και στο τσεπάκι μας. Είσαι 18 χρονών, και από τώρα θες να κρατάς τη σύντροφό σου από το λουράκι; Και το ίδιο και αυτή; Αυτά είναι που με τσαντίζουν εμένα. Ναι, και με άλλους θα μιλάει, και με άλλους θα βγαίνει, όπως ακριβώς και εσύ. Ένας άνθρωπος έχει κοινωνική ζωή και πέρα από τον γκόμενο/γκόμενά του. Το ζήτημα είναι να τηρούνται τα συμπεφωνημένα μεταξύ σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128011 από Rossonero στις 10 Ιουνίου 2014, 1:48πμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
@Μ1k3y φιλε μου εχει μπερδεψει καποια πραγματα και νομιζω πως δεν εχεις καταλαβει πληρως την υποθεση του ολου θεματος...ας με βγει με οποιον θελει το κοριτσι δεν υπαρχει προβλημα αλλα να βγει για βολτα και καφε μονο και οχι για φασεις και τα λοιπα...εχουμε βαλει καποιες αρχες τις οποιες αυτη δεν τηρει και μια απο αυτες ειναι να λεμε στον αλλον οταν καποιος μας την πεφτει στο φβ κατι το οποιο εγω τηρισα ενω αυτη οχι και επιπλεον μου ειπε και ψεματα οτι δεν μιλαει με εναν αλλο <<γκομενο>> ενω μιλαει...αυτη φιλε μου λεει θα κοψεις καθε επαφη μια με κοπελα την οποια γνωριζω 6 χρονια τωρα μονο κ μονο επειδη αυτη ζηλευε τι μου λες μετα οτι θα μιλαει με αλλους και το ενα και ο αλλο...να μιλαει δεν εχω κανενα προβλημα αλλα να μην εχει και αυτη οχι να μου λεει θα ξεκοψεις απο αυτη και απο αυτον...εγω ποτε μου δεν της ζητησα κατι τετοιο....σορρυ φιλε για την συνταξη του κειμενου αλλα δεν εξεταζομαστε στην νεοελληνικη γλωσσα εδω...ναι συμφωνω δεν το εγραψα και τοσο καλα ωστε να ειναι ευκολο στο ματι του του αλλου αλλα τι να κανουμε αλλο ειναι το ζητουμενο εδω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128012 από M1k3y στις 10 Ιουνίου 2014, 2:16πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Εφόσον είναι μικρότερη από εσένα και προφανώς πιο ανώριμη, θα μπορούσες εσύ να της μάθεις πώς να σέβεται τις επιθυμίες και την κοινωνική ζωή του συντρόφου της. Με το να κάνεις κι εσύ τα ίδια δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι.

Αφού παραβίασε κάτι που είχατε συμφωνήσει εκ των προτέρων, τότε έχεις κάθε δικαίωμα (και πρέπει) να της ζητήσεις τα ρέστα με σθένος, ανεξάρτητα από το αν χαλιέται ή το παίζει bitch.

Αν είναι ανίκανη ή απρόθυμη να συμμορφωθεί με ένα βασικό πλαίσιο συμβίωσης, όποιο και αν είναι αυτό, και δεν μπορείς ούτε εσύ να της βάλεις μυαλό, τότε μάλλον έκανες λάθος επιλογή και μοιραία θα χωρίσουν οι δρόμοι σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128017 από Rossonero στις 10 Ιουνίου 2014, 3:08πμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Εγω δεν εχω σκοπο να παω να μιλαω με αλλες η να φασωθω με καποια αλλη ουτε να της απαγορεψω να βγαινει με φιλους της και γνωστους της οπως κανει αυτη σε εμενα που μου κανει σκηνη επειδη θελω να βγαινω με καποια φιλικα μου προσωπα γιατι δεν θα αλλαξει τιποτα απολυτως οπως λες και εσυ συμφωνω μαζι σου...εχουμε κανει αρκετες συζητησεις αλλα ειναι αρκετα εγωιστρια και γενικα ο χαρακτηρας ειναι της ειναι πολυ γαμησε τα...τωρα θα ξανακανουμε αλλη μια συζητηση και θα ξεκαθαριστουν τα παντα...οπως και να εχει σε ευχαριστω φιλε μου που μπηκες στν κοπο να διαβασεις το κειμενο μου και να γραψεις την αποψη σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login