Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είχα μια γκόμενα μέντιουμ αλλά με παράτησε πριν με συναντήσει καν.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Αισθανομαι οτι κατι κρυβει

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128020 από pi8hkos97 στις 10 Ιουνίου 2014, 9:57πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Rossonero@10 Ιουνίου 2014)
@Μ1k3y φιλε μου εχει μπερδεψει καποια πραγματα και νομιζω πως δεν εχεις καταλαβει πληρως την υποθεση του ολου θεματος...ας με βγει με οποιον θελει το κοριτσι δεν υπαρχει προβλημα αλλα να βγει για βολτα και καφε μονο και οχι για φασεις και τα λοιπα...εχουμε βαλει καποιες αρχες τις οποιες αυτη δεν τηρει και μια απο αυτες ειναι να λεμε στον αλλον οταν καποιος μας την πεφτει στο φβ κατι το οποιο εγω τηρισα ενω αυτη οχι και επιπλεον μου ειπε και ψεματα οτι δεν μιλαει με εναν αλλο <<γκομενο>> ενω μιλαει...αυτη φιλε μου λεει θα κοψεις καθε επαφη μια με κοπελα την οποια γνωριζω 6 χρονια τωρα μονο κ μονο επειδη αυτη ζηλευε τι μου λες μετα οτι θα μιλαει με αλλους και το ενα και ο αλλο...να μιλαει δεν εχω κανενα προβλημα αλλα να μην εχει και αυτη οχι να μου λεει θα ξεκοψεις απο αυτη και απο αυτον...εγω ποτε μου δεν της ζητησα κατι τετοιο....σορρυ φιλε για την συνταξη του κειμενου αλλα δεν εξεταζομαστε στην νεοελληνικη γλωσσα εδω...ναι συμφωνω δεν το εγραψα και τοσο καλα ωστε να ειναι ευκολο στο ματι του του αλλου αλλα τι να κανουμε αλλο ειναι το ζητουμενο εδω


Φίλε αν και είπα πολλά μπαίνω στον πειρασμό να ξαναγράψω... Εννοείται ότι με την κοπέλα που γνωρίζεις 6 χρόνια δεν θα ξεκόψεις, και αν το έχεις κάνει ήδη θα το "ξε-κάνεις". ΕΠίσης θυμάμαι ότι λέει να ξεκόψεις με τους φίλους σου, επειδή και καλά σου είπαν να μην της δίνεις αναφορά και το άκουσε. Ε ρε το καριολάκι σου ρίχνει κέρατο και θα σου καταστρέψει και τη ζωή σου, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΟΥΣ ΑΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ, ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟΙ. Να πάει να κάνει "καμιά δουλειά" η κ@ριόλα που θα σε χωρήσει από τους φίλους σου... Τέτοια ακούω και τρελένομαι. Πραγματικά εξοργίζομαι με κάτι τέτοιες... Έχεις τη ζωή σου, τους φίλους σου, την ηρεμία σου και σκάει η ΚΛΑΡΙΝΟΓΚΟΜΕΝΑ η οποία για να ικανοποιήσει τις καύλες της λέει να έχει 3-4 αγοράκια να τον τρώει και να σε απομονώσει και από τους φίλους σου για να μην χάσει τον έναν επιπλέον γκόμενο.
Συγνώμη για τα μπινελίκια, μην με παρεξηγήσετε αλλά σε έναν φίλο μου που είχε αυτό το πρόβλημα έτσι ακριβώς θα του τα έλεγα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128025 από Rossonero στις 10 Ιουνίου 2014, 2:22μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
@pi8hkos97 αυτο για τους φιλους το ελεγε και της ειχα πει εγω δεν ξεκοβω απο τους φιλους και αμα θες να με χωρισεις επειδη βγαινω με τους φιλους μου καντο....τοτε το βουλωσε και δεν μιλησε...τωρα για αυτη την κοπελα διοτι την εχω στο ιδιο σχολειο μιλαμε κανονικα γιατι δεν γουσταρω να μην μιλαω με γνωστους και γνωστες μου λογο μια γκομενας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128034 από pi8hkos97 στις 10 Ιουνίου 2014, 9:41μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Ωραίος η φιλία πάνω από όλα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login