Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το να ταξιδεύεις στα νησιά χωρίς σκάφος, είναι σαν να πηγαίνεις εκδρομές με το ΚΤΕΛ.
Κυριακή, 28 Απριλίου

τον 8ελω ή οχι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133915 από elinasm στις 02 Ιουνίου 2015, 4:46μμ

elinasm

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπεραα,ειμαι σε διλλημα :(
Ειναι ενα παιδι πολυ καλο,ειμαστε σα κολλητοι,μου εχει στα8ει πολλες φορες και ειμαστε ολο αγκαλιες.Προσφατα χωρισε με μια κοπελα που τον πληγωσε πολυ,και δεν 8α η8ελα να του το πω τωρα.Επισης βλεπω κατι ονειρα,οτι και καλα φιλιομαστε και το νιω8ω σαν να εγινε εκεινη την ωρα..πολυ αλη8ινα.οταν τον αντικριζω νιω8ω περιεργα,αλλα οχι ερωτευμενη,μα οταν γυρναω σπιτι τον σκεφτομαι συνεχεια...δε ξερω τι 8ελω..εχει περασει κανεις καμια τετοια κατασταση για να με βοη8ησει με καμια συμβουλη;;
ευχαριστω προκαταβολικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134297 από nikospi στις 11 Ιουλίου 2015, 3:36μμ

nikospi

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα elinasm
Κοιτα να δεις πως εχει το πραγμα....Βρισκομουν στην ιδια κατασταση με εσενα με την φιλη μ κ τοτε κολλητη μου. Το τοτε στο λεω γτ οντως τοτε ηταν κολλητη μου κ μου αρεσε τρελα κ εβλεπα κ γω αυτα τα ονειρα ,ακομη κ τρ ....τελως παντων , το νοημα ηταν οτι δεν εκμεταλευτικα τις στιγμες μας και καταληξα να σπασουμε με τον καιρο. Επομενως αμα τις ειχα εκμεταλευτει θα ειμασταν ζευγαρι-"κολλητοι" κ αυτο γαμαει.Αλλωστε ξερεις οτι δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε μια κοπελα κ ενα
αγορι. Γνωμη μου , προχωρα κ θα δεις αμα τον θες η οχι γιατι ουτοσι αλλιως καποτε θα σαστε κ παλι γνωστοι και τα συνεσθηματα μας πρεπει ν τα δειχνουμε ;)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134298 από nonreligius στις 11 Ιουλίου 2015, 10:43μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Προχώρα εννοείται, βέβαια και τον θες, περίμενε όμως 1-2 βδομάδες να συνέλθει από το χωρισμό και μετά του το λες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login