Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να ταξιδεύεις στα νησιά χωρίς σκάφος, είναι σαν να πηγαίνεις εκδρομές με το ΚΤΕΛ.
Κυριακή, 5 Μαΐου

μια αλλαγη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134450 από gina_trella στις 24 Ιουλίου 2015, 3:25μμ

gina_trella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Λοιπον πριν ενα μηνα χωρισα και εχω την αναγκη πια να κανω κατι καινουριο πανω μου, μια αλλαγη, μια ανανεωση να νιωσω αλλος ανθρωπος και να αποδειξω στον εαυτο μου πως προχωρησα την ζωη μου με εναν πανηγυρικο τροπο, θελω να κανω κατι οσο αναφορα εμενα, την εξωτερικη μου εμφανιση και να δειξω σε ολους (ειδικα στον πρωην μου) πως παω γι'αλλα. Καμια ιδεα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134451 από Dieftharmenos στις 24 Ιουλίου 2015, 3:44μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gina_trella@24 Ιουλίου 2015)
να δειξω σε ολους (ειδικα στον πρωην μου) πως παω γι'αλλα.


Κάπου εδώ το έχασες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134453 από nonreligius στις 24 Ιουλίου 2015, 6:02μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με το διεφθαρμένο. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βρεις άλλον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134461 από gina_trella στις 25 Ιουλίου 2015, 5:18μμ

gina_trella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
δεν δινω τοσο βαση σε αυτο, απλα θελω μια ανανεωση να νιωσω ωραια
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134468 από lenaki19 στις 26 Ιουλίου 2015, 4:17μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αλλαξε κουρεμα, χτενισμα, χρωμα μαλλιων κτλ.κτλ. εγω παντως οταν πηγαινω κωμμοτηριο για κοψιμο και χτενισμα, νιωθω πολυ καλυτερα σε οποια φαση και να ειμαι. οπως κι οταν βαφω το μαλλι μου μονη μου αλλα δε σου το συνηστω αμα δε ξερεις ποια βαφη σου παει... οποτε συμβουλευεσαι την ειδικο γιαυτο. μια αλλη εναλλακτικη αν εχει λεφτα στην ακρη, μπορεις να πας για shopping therapy μαζι με φιλες σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134470 από nonreligius στις 26 Ιουλίου 2015, 4:34μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Εγώ θα σου πρότεινα να μην κόψεις τα μαλιά σου καθόλου. Βέβαια σε κάποιους άντρες αρέσουν, αλλά οι περισσότεροι προτιμούν τα μακριά.

Εγώ σου προτέινω να τα βάψεις κόκκινα, ειλικρινά τρελαίνουν τα αγόρια. Επίσης, βάλε μίνι τζιν και καμιά μπλουζα που να φαίνεται λίγο η κοιλιά σου, και πιστεύω ότι θα γίνεις top model. Εννοείται θα βάψεις νύχια, αλλά καλύτερα μην βάζεις make up στο πρόσωπο διότι μακροχρόνια δεν έχει καλές επιπτώσεις στην επιδερμίδα. Βέβαια πρέπει να κρατήσεις μία ισορροπία, διότι αν π.χ. βαφτείς υπερβολικά ίσως είναι αντιαισθητικό.

Επίσης (κατά τη γνώμη μου πάλι) μακριά από piercing και τέτοια. Δεν αξίζει να ασχοληθείς.

Πάντως, μετά που θα τα κάνεις κυνήγησε και κάνα καλό αγόρι να το απολαύσεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login