Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ωραιότερα πράματα στη ζωή ή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Κοπέλα και facebook

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135312 από nonreligius στις 20 Οκτωβρίου 2015, 10:17μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Γεια σας αγαπητά μέλη, γνώρισα μία κοπέλα στο facebook την τελευταία βδομάδα στην ηλικία μου. Είμαστε φοιτητές και σπουδάζει σε διπλανή πόλη, όμως πολλά ΣΚ έρχεται στην πόλη μου που είναι η καταγωγή της.
Την τελευταία βδομάδα μιλάμε μέσω facebook, έχουμε γράψει πάρα πολλά, έχουμε ανταλλάξει like σε photo κλπ. Το Σάββατο λέω να της πω να πάμε για καφέ να γνωριστούμε. Εσείς τι λέτε; Επίσης, πότε να της πω ότι μου αρέσει; Επίσης, αντί για καφέ θα ήταν καλή ιδέα να της πω για clubbing (μου έχει πει ότι της αρέσει);
Να σημειωθεί ότι σχεδόν πάντα εγώ ξεκινάω τη συνομιλία, είμαι πιο "πολυλογάς" αλλά και αυτή γράφει πολλά. Νομίζω ότι πάνω από 1-2 φορές δεν την έχει ξεκκινήσει αυτή. Σε μία φώτο της έγραψα ότι είναι κούκλα, και απλά μου έκανε like, ενώ σε άλλα comment απαντάει πολλά. Επίσης, φαίνεται ότι ψάχνεται και νομίζω ότι εμφανισιακά τουλάχιστον της αρέσω.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #135315 από lenaki19 στις 21 Οκτωβρίου 2015, 1:34πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

απο τη στιγμη που γνωριστηκατε στο fb και εχετε τετοια επικοινωνια παει να πει οτι της αρεσεις αμα δεν της αρεσες πολυ απλα δε θα καθοταν να ασχολειται. οποτε καλη ιδεα ειναι να της προτεινεις να πατε για καφε να γνωριστητε και αν ολα πανε καλα στον καφε, τοτε την επομενη φορα μπορεις να της προτεινεις να πατε για ποτο ή και για τα δυο. παντως για αρχη ποτεινω για καφε καπου ωραια για να εχετε και την ευκαρια να τα πειτε, ενω αν της πεις απο την αρχη για ποτο στην ουσια δε θα μιλησετε καθολου λογω μουσικης, φασαριας κτλ κτλ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135318 από nonreligius στις 21 Οκτωβρίου 2015, 7:39πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Πότε να της πω ότι μου αρέσει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135319 από lenaki19 στις 21 Οκτωβρίου 2015, 1:02μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
μετα τον καφε, πηγαινε την καπου ωραια και ησυχα και πες της το αν εχεις το θαρρος να της το πεις απο την πρωτη φορα που θα βγειτε αλλιως της το λες την επομενη φορα. μην ανχωνεσαι και ολα μια χαρα θα πανε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135320 από nonreligius στις 21 Οκτωβρίου 2015, 2:08μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lenaki19@21 Οκτωβρίου 2015)
μετα τον καφε, πηγαινε την καπου ωραια και ησυχα και πες της το αν εχεις το θαρρος να της το πεις απο την πρωτη φορα που θα βγειτε αλλιως της το λες την επομενη φορα. μην ανχωνεσαι και ολα μια χαρα θα πανε.


Εννοείται ότι έχω το θάρρος! Ευχαριστώ για τη βοήθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login