Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο συναγερμός ενοχλεί συνήθως τους γείτονες και όχι τους κλέφτες.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πιστευετε οτι οι γυναικες ειναι για...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #33232 από steve13 στις 09 Οκτωβρίου 2004, 4:07μμ

steve13

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2004
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

... λυπηση ?

Οχι βεβαια!

Οσο μπορειτε να τις παραμυθιαζετε!
Μην τις λετε ποτε την αληθεια!
...Τουλαχιστον μεχρι να τις γ..σετε!!!
Μετα πειτε τους οτι θελετε!
Εγω που ειπα την αληθεια οτι εχω γκομενα, την πληρωσα ακριβα!
Δεν γ...σα!
Μην ακουτε που σας λενε να ειστε ειλικρινεις!
Δεν προκειται να γ...σετε! Πιστεψτε με! Ειναι ολες π...νες!
Ακουστε να δειτε τι επαθα εγω....

Με παιρνει μια στο κινητο και μου λεει: μ'αρεσεις και θελω να σε γνωρισω!
Της λεω οκ, ποτε αν ειναι, να βρεθουμε...
Μου λεει: εχεις κοπελα?
Εγω ο "ειλικρινης μαλακας" της λεω ναι.
Ε, τσινισε και το σκεφτοταν...
Μου λεει, ειναι σοβαρο? η κατι το οποιο θα τελειωσει?
Λεω εγω παλι, ο "ειλικρινης μαλακας", ναι σοβαρο. Δεν σε πιεζει κανεις, αν θες παμε για ενα καφε μονο να σε γνωρισω, για να μην δειξω κι ολας οτι ειμαι κανενας λυσσαρης...
Μου λεει οκ, ραντεβου το απογευμα στο ταδε μερος...
Παω λοιπον, περιμενα,περιμενα, τιποτα! Την παιρνω τηλ. τιποτα! Δεν το σηκωνε!
μετα απο λιγο, μου στελνει και μου λεει, το ξανασκεφτηκα και δεν θα ερθω για να μην δημιουργησω προβλημα σε εσενα και την κοπελα σου...
οκ της λεω. Οπως νομιζεις... γεια...
Ελα ντε που ο γαμ...νος ο γυναικειος ο εγωισμος σας, δεν σας αφηνει!
Μετα απο 2 μερες νατη παλι! Να βρεθουμε και να βρεθουμε!
Οκ λεω, την ταδε ωρα στο ταδε μερος.
Παω για δευτερη φορα σαν μαλακας, περιμενα,περιμενα, τιποτα...
Τις στελνω μυνημα, που εισαι? τιποτα! Την παιρνω τηλ. δεν απαντουσε!
Αι γαμ... λεω κι εγω και της γραφω μην με ξαναενοχλησεις!
Μεχρι σημερα που μιλαμε τιποτα!
Γι'αυτο σας λεω παιδες, οι γυναικες το θελουν το παραμυθι τους! Μεχρι να τις γ...σετε! Μετα καντε οτι θελετε!!!
Μ'αρεσει που μου ειπε κι ολας οτι εκτιμησε οτι ειμαι και ειλικρινης! Τι να το κανω ρε? Γ...σα?
Οχι!!!

Πιστευετε οτι θα λειτουργησει παλι ο γυναικειος εγωισμος και θα στειλει? η την... "εστειλα" για τα καλα? η το σκεφτηκε οτι επιδη εχω αλλη δεν γουσταρει? τι απ'ολα?
Παντως για μενα εχει τελειωσει το θεμα γιατι με ξενερωσε το π...κι!!!

Ουφ! τα ειπα και ξαλαφρωσα!

Π...νες γυναικες!
Αμα ξαναπω την αληθεια να γινω πουστης ρε! Πουστης!


Γι'αυτο παιδια, προσεχετε απο δω και περα κι εσεις!

Ψευδομαρτυρειτε καμια φορα! Ψευδομαρτυρειτε!

Κακο δεν κανει...


Πειμενω σχολια και κριτικη...
Κυριως απο εμας τους αντρες!
Καλα, εσεις οι γυναικες, τι θα πειτε?
Αυτο που σας συμφερει φυσικα!
Γι'αυτο καλυτερα μην κανετε τον κοπο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33234 από areti στις 09 Οκτωβρίου 2004, 8:56μμ

areti

Εικονίδιο
μέλος από: 5/10/2004
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλά,αφού είσαι με μια κοπέλα και είναι σοβαρό όπως λες γιατί να θες να πας με άλλη?Συμβουλή: Πάντοτε να λες την αλήθεια γιατί στην άλλη γραμμή ίσως να μην είναι άλλη από την κοπέλα σου που σε τσεκάρει.Τα κάνουμε κάτι τέτοια εμείς η γυναίκες...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33236 από KKostas στις 10 Οκτωβρίου 2004, 4:09μμ

KKostas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2003
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Φίλε μου δεν εκατσα να διαβάσω καθόλου την ιστορία σου!Διάβασα μόνο την αρχή και το τέλος!Το μόνο που έχω να σου πω είναι οτι η αλήθεια είναι καλή να την ΄λες μόνο εκεί που αξίζει!Ξέρεις δεν είναι όλες οι γυναικες που.... όπως δεν είναι και όλοι οι άντρες μ΄.....ες!Ηα λήθεια είναι μαλώτρα και πολλές φορές πονάει!Είναι πλεόν προτιμότερο να πονάνε η άλλη παρά εσύ!Έτσι λένε κάποιοι τουλάχιστον!Γνώμη μου?Η αλήθεια είναι για εκείνους που τους αξίζει!Συμπεριφέρσου όμορφα μόνο σε αυτήν που θα χτυπήσει η καρδιά σου!Και πάντα να θυμάσαι!Εμεις κάναμε τις γυναλικες έτσι όπως είναι!Δεν γιναν μόνες τους!Εμείς με τις υποκρισίες μας και τα νούμερα μας!θελαμε δυναμικοι γυναικα!Παρτε τωρα μ....ες δυναμικοι γυναικα!Σας τα φοραει απο το πρωι μεχρι το βραδυ και λετε και ευχαριστω!Το μόνο σίγουρο είναι απο τις απο τις 100 γυναίκες που μπορει να σε γουστάρουν μόνο οι 5 έχουν καλό σκοπό για σένα!!!!Αντίθετα εμείς οι άντρες είμαστε ποιο συνισθηματικοι πλέον!Αλλάξαν οι ρόλοι!Στο χέρι μας είναι να φέρουμε τα πρ΄΄αγματα σε μία ίσσοροπία!
Συμβουλή?Κλάστες!όσο τις κλάνεις τόσο γουστάρουν!Αφού μόνες τους το λένε!Α; ναι!Και στο σεξ άσε τους συναισθηματισμους!Προτιχιες γουστάρουν!Το 90% τουλάχιστον διότι πάντα υπάρχουν και εξαιρέσεις!γεια σας!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33251 από glykoula στις 18 Οκτωβρίου 2004, 9:29μμ

glykoula

μέλος από: 18/10/2004
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0


   ΧΡΥΣΕ ΜΟΥ, ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ???

    ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ???
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ''ΨΑΡΙ'' ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ.
    ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ......ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.ΚΑΙ ΩΣ ΦΥΣΙΚΟ
   ΚΑΤΙ ΛΥΣΣΑΡΙΑ, ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.
     ΟΧΙ.........ΔΕΝ ΥΠΟΝΝΟΩ ΤΙΠΟΤΑ........


          ΑΝΤΕ, ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33252 από casandramk στις 19 Οκτωβρίου 2004, 11:19πμ

casandramk

μέλος από: 18/7/2003
μηνύματα: 404 αποδεκτές 0
Κάτω οι γυναίκες! Να φορέσουν όλες μπούργκα! Πώς τολμάνε και δεν σας κάθονται! Είναι υποχρεωμένες εξάλλου! Αυτός είναι ο μόνος λόγος ύπαρξής τους!
Χα-Χα=Χα!!!
Ελπίζω τα όσα γράφεις να δικαιολογούνται από το νεαρό της ηλικίας σου.
Σοβαρά τώρα:
Την παροιμία ''όποιος θέλει τα πολλά, χάνει και τα λίγα'' την ξέρεις; Αν θες να λές πως ο δεσμός σου είναι σοβαρός, κόψε τα τσιλιμπουρδίσματα και ικανοποίησε τις ανάγκες σου με τη συντροφό σου. Αν βαρέθηκες ανανέωσε την ερωτική σας ζωή με πράξεις ή στείλε την από εκεί που ήρθε.Τέλος μην ξεχνάς πώς όποιος αφήνει το περιβόλι του απότιστο, του το ποτίζει ο γείτονας...συγκεντρώσου!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33253 από rami στις 19 Οκτωβρίου 2004, 4:33μμ

rami

Εικονίδιο
μέλος από: 24/9/2003
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με την Casandramk!!!!! Πες τα χρυσόστομη..
Αντε να συμμαζευτείτεεεε......έχουμε ξεφύγει νομίζω κανονικά
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33254 από KKostas στις 19 Οκτωβρίου 2004, 11:20μμ

KKostas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2003
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
ΧΕ χεχεχεχε!Έχετε γέλιο πάντως!Κόψε τα τσιλιμπουρδίσματα?Μα αν τα κόψει θα γινει θύμα!Αφού εσεις η ίδιες δεν λέτε ότι δεν υπάρχουν άντρες και που πήγαν οι άντρες κτλ κτλ?Εασε το παιδακι να τσιλιμπουρδίσει να δίξει τη ν ατρίλα του στο έτσι αφου η αντρική γενικότερα ευαισθησία δεν φέναιτε να σας πολυαγγίζει!Ο ευαίσθητος δεν είναι άντρας!Εσείς θέλετε βαριά πεπόνια!Αντε λοιπον μάγκες να γίνουμε όλοι βαριά πεπόνια!Ναι είναι ειρωνικα αυτάπου λέω!όχι φιλη casandramk !Καμία δεν είναι υποχρεωμένη να μας κά8ετε!Είναι υποχρεωμένη όμως όταν μας κάτσει να είναι ξηγημένη και σωστή και ότι πέρνει να δίνει γιατι αλλίως δεν υπάρχει ισσοροποία!Και φυσικά αν κάνει βλακίες να περιμένει και την ανάλογη συμπεριφορά!Κια φυσικά να την στείλει απο κει που ρθε η αλλίως ας γίνει θύμα σαν τους υπόλοιπους που κάθοντε και τρέχουν πίσω απο έναν όμορφο πισινό!Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!Εμείς είμαστε οι άντρες!Εμεις διαλέγουμε!ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΑΛΈΓΟΥΝ!Ειδες τι είπε η κοπέλα με το νικ glykoula ?Σε θεωρουν λέει ψάρι!Κια πολλές λέει συνιθίζουν να κοροιδευουν!Και βέβαια η πλάκα είναι οτι ορισμένη νομίζουν ότι αυτα συμβαινουν μόνο σε μικρές ηλικίες αλλα μάλλον όχι!Πιστέψτε με συμβαίνουν και στις μεγάλες!όχι δεν ειναι όλες οι γυναίκες που.....ς όύτε όλοι οι άντρες μαλ...ες!Απλά κάποιοι πρεέπι να πάψουν να φουσκώνουν τα μυαλα κάποιον άλλον διότι στο τέλος όλοι όσοι παίζεται θα μείνετε μόνοι σας!Γεια σας!
Υ.Γ!όχι δεν ειμαι απογοητευμένος απο τις σχέσεις μου!ίσα ισα!Αυτο για να αποστομοθούν απο τώρα οι ανώριμοι που θα πουν "ΜΜΜΜ σε έχουν στείλει πολλές και τα λες αυτά???χεχεχεχεχχε!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33255 από rami στις 20 Οκτωβρίου 2004, 9:00πμ

rami

Εικονίδιο
μέλος από: 24/9/2003
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
οκ...πιστεύω ότι και στα δύο φύλα υπάρχουν άτομα που δεν είναι ξηγημένοι στις σχέσεις. Και στα δύο φύλα υπάρχουν αυτοί που κοροϊδεύουν και παίζουν με τον άλλο. Ας μην τα κατηγοριοποιούμε όλα αυτά. Δεν μπορείς να πείς ότι όλες οι γυνάικες ή όλοι οι αντρες. Βασικά είναι θέμα χαρακτήρα, συνείδησης και εμπειριών....ε και άλλων πολλών. Δεν είναι όλες οι γυνάικες που παίζουν με τους άντρες και δεν είναι όλοι οι αντρες που επιλέγουν την σύντροφο. Λίγο οι αντρες λιγο οι γυναίκες, σίγουρα ολοι σε κάποια φάση φερθήκαμε σκάρτα. Επίσης ούτε ηλικίες διαχωρισμού υπάρχουν. Σε όλες τις ηλικίες και όλοι οι ανθρώποι πάντα κάνουμε μ....κιες!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33257 από casandramk στις 25 Οκτωβρίου 2004, 4:08μμ

casandramk

μέλος από: 18/7/2003
μηνύματα: 404 αποδεκτές 0
Θύματα και θύτες γινόμαστε όλοι κάποια στιγμή. Δεν ξέρω ποιός διαλέγει οι άντρες ή οι γυναίκες, και αν στο σεξ οι γυναίκες προχωρούν το ίδιο γρήγορα όπως οι άντρες, αν μπορούμε να πούμε οτι όλες οι γυναίκες θέλουν τον ΄΄άντρα τον πολλά βαρύ΄΄, αν οι ευγενικοί και ευαίσθητοι άνθρωποι είναι τελικά οι χαμένοι πάντα και παντού, σου δίνω το περιθώριο της αμφιβολίας και πάω πάσο.
Καλός ο κυνισμός αλλά είναι άμυνα. Εμένα μιά άλλη βασική αρχή με έχει σώσει μέχρι τώρα στην ζωή μου. Μην κάνεις οτι δεν θα ήθελες να σου κάνουν...

Και επειδή είπα πολλά και σας κούρασα, ένα τελευταίο:

(μια κοινωνική προσφορά της θείας Κάσσυ)

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς νέοι, γέροι και παιδιά, άντρες και γυναίκες, τρίτο και τέταρτο φύλο κτλ. Το μόνο που θέλουμε όλοι και κανείς δεν το ομολογεί - ακόμα και στον ίδιο του τον εαυτό- είναι να αγαπάμε και να μας αγαπάνε. Το εύχομαι για όλους μας. Ο κόσμος θα γίνει πολύ καλύτερος τότε!

(άσχετο αλλά έχω λυρική διάθεση σήμερα)

προφίλάλλα...
Μήνυμα #33265 από rodakos στις 03 Νοεμβρίου 2004, 11:34πμ

rodakos

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2004
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φίλε μου μάλον σε έπεζε το κοριτσάκι ....λαθος χειρισμό έκανες !!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login