Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ψυγγιές: Οι φωνές του περιπτερά να κλείσεις το ψυγείο.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Πιστευετε οτι οι γυναικες ειναι για...

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #34476 από palliroia στις 26 Οκτωβρίου 2005, 5:01μμ

palliroia

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2005
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
sumfono me vanessoula me xilia!!!!gia na mhn sou po 1000%!!!!!!aporo agori mou pos eisai toso afelhs...!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34480 από ptisi110 στις 26 Οκτωβρίου 2005, 6:17μμ

ptisi110

μέλος από: 26/10/2005
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Η ζωή ειναι τοσο μικρη για να καθεσε να ασχολησε με το καθε τι... Απλα κοιτα να περνας καλα και οταν δυσκολευουν τα πραγματα "παμε γι' αλλα''.. Θα ερθει η ωρα να σοβαρευτεις και να φτιαξεις κατι καλο και μονιμο. Μεχρι τοτε κοιτα να καλοπερασεις..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34484 από Ventrix στις 27 Οκτωβρίου 2005, 1:07μμ

Ventrix

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2005
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Koita, ego stin thesi sou tha ekana to eksis ean psiliazomoun kati. Tha ekleina rantebou KAI me tis dyo sto idio meros, kai den tha pigena!

Kardoula mou :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34709 από miss_piggy στις 13 Δεκεμβρίου 2005, 6:24μμ

miss_piggy

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2005
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αγόρι μου, πλάκα μας κάνεις? Γιατί αν τα γράφεις σοβαρά αυτά να πας να κοιταχτείς γιατί έχεις μεγάλο πρόβλημα! Μήπως περιμένεις να σου πούμε μπράβο για την ‘ειλικρίνειά’ σου, να σου στήσουμε και έναν ανδριάντα στην πλατεία Συντάγματος για τη θεάρεστη πράξη σου?? Και να ακολουθήσουμε τη συμβουλή σου κιόλας να μας πάρει όλους και να μας σηκώσει?? Πρόσεχε τι γράφεις γιατί μπορεί να διαβάζουν και ανήλικα!
Δύο πράγματα θα σου πω εγώ και συγγνώμη για το ύφος μου, αλλά δε τα πιστεύω αυτά που έγραψες! Για ποια ειλικρίνεια και ποια σοβαρή σχέση μας μιλάς?
Μάλλον κάπου τα’ χεις μπλέξει! Ειλικρινής εσύ δεν είσαι καλά-καλά ούτε με τον ίδιο τον εαυτό σου. Ειλικρινής θα ήσουν αν έλεγες ‘ναι έχω σοβαρή σχέση και γι’ αυτό ευχαριστώ και δε θα πάρω’ ή ‘έχω μια σχέση εκεί να μου βρίσκεται, αλλά άμα κάτσει κανά τυχερό δε λέω και όχι’. Το δε δεύτερο πάει σε συνδυασμό με ανάλογη δήλωση στην κοπέλα σου ‘κοιτά να δεις είμαστε και καλά μαζί αλλά όποια άλλη μου κάτσει την τακτοποιώ αναλόγως’. Να τα κάνεις αυτά φίλε μου και να σου βγάλω κι εγώ το καπέλο, να πω μαγκιά σου και εύγε! Αλλά εσύ πέρα βρέχει! Και να πω την είδες και σου γυάλισε γιατί ήταν ωραία γκόμενα και μπήκες σε πειρασμό, να το δικαιολογήσω κάπως, αλλά ούτε την είχες δει και προφανώς δε σε απασχόλησε κιόλας. Ό,τι και μπάζο να’τανε εσύ θα πήγαινες μαζί της, γιατί προφανώς θα’σαι και της θεωρίας άντρας που του το δίνουνε στο πιάτο και δεν ανταποκρίνεται είναι τουλάχιστον αδερφή! Η άλλη εκδοχή είναι ότι απλώς είσαι στερημένος και δε νομίζω να την προτιμάς. Ειλικρινή επίσης θα σε έλεγα αν έγραφες έχω σοβαρή σχέση, την άλλη που δεν τη σούταρα απ’ το τηλέφωνο ήταν ατόπημα της στιγμής και το συζήτησα με την κοπέλα μου γιατί παρόλο που δεν έγινε τίποτα είχα τύψεις. Εσύ όμως μόνο τύψεις δεν έχεις. Ψάχνεις τώρα να βρεις τι έκανες λάθος και δε σου κάτσε η γκόμενα και βρίσκεις και τη φοβερή δικαιολογία ότι φταίει η δήθεν ειλικρίνεια σου! Δηλαδή μιλάμε ότι είσαι αλλού γι’ αλλού! Έχω να σου θέσω και το εξής ερώτημα: αν τελικά έβγαινες με την άλλη και σου καθότανε όπως θα ήθελες, που θα ‘ταν η ειλικρίνειά σου τότε? Γιατί μη μου πεις ότι θα έλεγες στην κοπέλα σου ‘ξέρεις πήγα με άλλη’, δε σε θα πιστέψει κανείς. Οπότε για ειλικρίνεια μη μας λες, έλεος, θα ξεράσουμε!! Μάλλον έκλαμψη της στιγμής ήτανε που παραδέχτηκες ότι έχεις κοπέλα όταν σε ρώτησε (γιατί σιγά μην το έλεγες από μόνος σου), οπότε μην ανησυχείς βρε, μέχρι την επόμενη φορά θα σου’ χει περάσει – πάει σα τη γρίπη αυτό – και δε θα αφήσεις άλλη απεγνωσμένη γκόμενα να πάει χαμένη.
Όσο για τη σοβαρή σου σχέση, στα ‘παν κι άλλοι. Αν όντως η σχέση σου ήταν τέτοια θα ντρεπόσουν να γράφεις όσα έγραψες και έκανες. Είμαι σίγουρη ότι αν δε το έχεις κάνει ήδη σε πρώτη ευκαιρία θα την κερατώσεις την κοπελιά σου και αυτό στο χωριό μου, σε όλη την ελληνική επικράτεια και ανά τον κόσμο απ’ ό,τι ξέρω, μόνο σοβαρή σχέση δε το λένε. Αν τώρα κι η κοπελιά σου έχει την ίδια άποψη περί σοβαρών σχέσεων, ψάξε το κούτελό σου και μην απορείς που δε θα περνάς απ’ τις πόρτες με τον καιρό!

Υ.Γ. Αν πάλι όλη αυτή τη φάση στην έστησε η κοπέλα σου γιατί έχει αρχίσει να σε παίρνει χαμπάρι, πράγμα όχι απίθανο, κοιτά να σοβαρευτείς, γιατί εκεί που ‘θελες τα πολλά θα χάσεις και τα λίγα. Περαστικά σου και καλά μυαλά!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34712 από Vasot στις 14 Δεκεμβρίου 2005, 2:20μμ

Vasot

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2005
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Mεγαλε Δον Ζουαν Steve
τα ηθελες και τα επαθες, αμα τα θελεις ολα δικα σου φυσικο ειναι να καεις....

Τωρα και που ησουν ειλικρινης ενταξει και τι εγινε ?

Απο την αντιθετη πλευρα αμα το δεις και εγω προσωπικα αμα η κοπελα μου ελεγε "το εκανα και με αλλον" δεν ξερω αν θα την συγχωρουσα και αμα θα ηθελα να συνεχισω να βρισκομαι μαζι της και ας ηταν ειλικρινης μαζι μου

Δεν πειραζει το μαθημα σου γινε παθημα
Επαιξες και εχασες

ας ειχες και εσυ λιγακι αποφασισει τι ηθελες εξαρχης αλλιως να μην ειχες κανει σχεση
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Θα μου πεις βεβαια εδω στην μερες μας και οι γυναικες καλυτερες ειναι ??

Και διπλο και τριπλο και τετραπλο ταπλο παιζουν αρκετες αναλογος στο ποσους βρεθουν στο δρομο τους να "γουσταρουν" και υστερα στο παιζουν και "Αγιες"

Ειναι κατι πο*τανες υποκριτριες εκει εξω χειροτερες και απο αυτες που το εξασκουν σαν επαγγελμα
οποτε κατα ενα τροπο σε δικαιολογω

Απο ανωριμοτητα και απο τα 2 φυλα στις μερες αλλο τιποτα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34715 από Vasot στις 14 Δεκεμβρίου 2005, 3:19μμ

Vasot

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2005
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Nero_Pou_Kaiei@14 Σεπτεμβρίου 2005)Πολύ ευχαριστήθηκα αυτό που έπαθες... ! Εξ αιτίας κάποιων ηλιθίων σα και του λόγου σου πληγωνόμαστε!!! Λυπάμαι την κοπέλα σου που δεν ξέρει με τι μ****α άντρα έχει μπλέξει.


Ελα και συ ρε Παρθενομαρια
"Αχχχχχ καλε εξ αιτιας καποιων ηλιθιων σα του λογου σου πληγωνομαστε"

Μια χαρα ομως τσιλιμπουρδιζεις με το καινουργιο σου amore..........τωρα το θυμηθηκες μεσα απο αυτο το θεμα ποσο πληγωμενη εισαι απο τον προηγουμενο "ηλιθιο"    

Οτι θυμασαι η μαλλον οτι σε συμφερει χαιρεσαι

Ελεος

Αναφορά: (ptisi110@26 Οκτωβρίου 2005)
Η ζωή ειναι τοσο μικρη για να καθεσε να ασχολησε με το καθε τι... Απλα κοιτα να περνας καλα και οταν δυσκολευουν τα πραγματα "παμε γι' αλλα''..



Αυτο ειναι αρκετα εγωιστικο που ειπες

""""Ο εαυτουλης μου, εγω να περναω καλα επειδη η ζωη ειναι μικρη και ποιος τους χ*ζει τους αλλους, και αμα δεν μας κατσει δε βαρεισαι παμε παρακατω στο επομενο θυμα"""

Ανθρωποι ειμαστε οχι σκυλια
εκτος αμα θεωρεις εσυ τον εαυτο σου σκυλι


Οι ανθρωποι δεν υπαρχουν για να τους κανεις εσυ οτι γουσταρεις ακομα και οταν προκειται για τα συναισθηματα τους......μονο και μονο με δικαιολογια οτι η ζωη ειναι μικρη και εσυ να περνας καλα για να κανεις εσυ του κεφιου σου

προφίλάλλα...
Μήνυμα #35375 από maryn στις 15 Ιουλίου 2006, 7:16μμ

maryn

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2006
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Ποτε μην λες ποτε΄γιατι δεν ξέρεις τι γίνεται...
Να σου πω κάτι? Θα ξαναπεις αλήθεια κάποια στιγμή. Και ίσως να ξαναπεσεις και σε τετοια γυναικα.
Αυτή φάνηκε πως ήθελε να σε δουλεψει και τιποτα παραπέρα.
Σαφώς εχετε ολοι την καραμέλα στο στομα σας να μας λετε πουτάνες αλλά δεν δινω προσωπικά σημασία..
Σαφώς υπάρχουν πουτάνες γυναικες και σαφώς υπάρχουν πουστηδες άντρες.
Το θεμα ειναι που θα πέσεις.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login