Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ερωτας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140817 από Grie09 στις 03 Φεβρουαρίου 2018, 7:42μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καλησπερα αγαπητα μελη του φτου. Ειμαι 16 χρονων και εδω και ενα χρονο ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα (και δεν ειμαι απ' τους τυπους που ενθουσιαζονται με ενα χωνακι παγωτο :ρ). Το συναισθημα αυτο δεν το χα ξανανοιωσει. Επρεπε να κανω κατι. Την πλησιαζα στο σχολειο, την περιμενα να τελειωσει το φροντιστηριο και την συνοδευα σπιτι της. Μιλαγαμε και ενοιωθα τοσο ομορφα. Αυτες οι χαλαρες βολτες που ποτε δεν θα ξεχασω... 1η μαρτιου... Την περιμενα να τελειωσει το μαθημα. Πηγαμε μαζι προς το σπιτι της. Ομορφο απογευμα, βρηκα το θαρρος να της δωσω τον μαρτη που της εφτιαξα. Αρχικα ντεπομουν, μα η αντιδραση εκεινη την στιγμη ηταν οτι πιο ομορφο.. Τα ματια της ελαμπαν. Παντα ηθελα μα ποτε κανεις δε μου εφτιαξε, μου ειπε. Την επομενη μερα με κοιταζε τοσο ομορφα. Μα στο τελος της ημερας πεταξε μια σποντα μια συμμαθητρια μας. Απομακρυνθηκε ξαφνικα. εγω... φοβηθηκα την απορηψη και απομακρυνθηκα... Και ενα χρονο ακομα την θελω τρελα.. μα φαινεται απομακρη... η κινηση ματ που σκεφτηκα ειναι να της ξαναφτιαξω μαρτη και να τον βαλω κρυφα στην τσαντα της και επειτα αν τον φορεσει, αν με ρωτησει αν το εφτιαξα εγω, θα της πω ναι αλλα ειναι απομακρη και ντρεπομουν να της το δωσω μα θυμαμαι ποσο χαρουμενη ηταν.. πως σας φαινεται η ιδεα.. ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140821 από TheMighitySquid στις 04 Φεβρουαρίου 2018, 12:05μμ

TheMighitySquid

Εικονίδιο
μέλος από: 5/10/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πιστεύω ότι ιδέα σου είναι καλή, εγώ αυτό θα έκανα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login