Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σχέσεις- Ερωτας- κίνηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140847 από Grie09 στις 12 Φεβρουαρίου 2018, 7:08πμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καλησπερα αγαπητα μελη του φτου. Ειμαι 16 χρονων και εδω και ενα χρονο ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα (και δεν ειμαι απ' τους τυπους που ενθουσιαζονται με ενα χωνακι παγωτο :ρ). Το συναισθημα αυτο δεν το χα ξανανοιωσει. Επρεπε να κανω κατι. Την πλησιαζα στο σχολειο, την περιμενα να τελειωσει το φροντιστηριο και την συνοδευα σπιτι της. Μιλαγαμε και ενοιωθα τοσο ομορφα. Αυτες οι χαλαρες βολτες που ποτε δεν θα ξεχασω... 1η    μαρτιου... Την περιμενα να τελειωσει το μαθημα. Πηγαμε μαζι προς το σπιτι της. Ομορφο απογευμα, βρηκα το θαρρος να της δωσω τον μαρτη που της εφτιαξα. Αρχικα ντρεπομουν, μα η αντιδραση της εκεινη την στιγμη ηταν οτι πιο ομορφο.. Τα ματια της ελαμπαν. Παντα ηθελα μα ποτε κανεις δε μου εφτιαξε, μου ειπε. Την επομενη μερα με κοιταζε τοσο ομορφα. Μα τελος της ημερας πεταξε μια σποντα μια συμμαθητρια μας. Απομακρυνθηκε ξαφνικα. εγω... φοβηθηκα την απορηψη και απομακρυνθηκα... Και ενα χρονο ακομα την θελω τρελα.. μα φαινεται απομακρη... Αυτο που σκεφτηκα να κανω τωρα ειναι να βαλω μεθαυριο, του Αγιου βαλεντίνου, ενα τριαντάφυλλο στην τσάντα της, και σκεφτηκα να της ξαναφτιαξω μαρτη, να της πω οτι κατι τη θέλω και να της το δώσω, και να της πω οτι θυμάμαι ποσο ωραία είχε νοιώσει περσυ και για αυτό ήθελα να της ξαναφτιαξω. Τι λέτε; Ευχαριστω εκ των προτέρων και περιμένω τις απόψεις σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140876 από Grie09 στις 14 Φεβρουαρίου 2018, 6:59μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Αφού λοιπον παει η γιορτή του αγίου βαλεντίνου, πως σας φαίνεται η δεύτερη ιδέα; :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login