Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν είναι εύκολο να είσαι πράσινος. (Kermit)
Πέμπτη, 16 Μαΐου

λαθοσ προσοπο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35884 από mary22 στις 12 Αυγούστου 2006, 12:29μμ

mary22

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2006
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εχω ενα μεγαλο προβλημα και θα ηθελα ν αμε βοηθησετε. οι γονεις μου εχουν χωρισει και η μανα μου ξανα παντρευτηκε πριν 4 χρονια. Ο πατριος μου λιπον μου την πεφτει συνεχεια και μια φορα το καναμε. τι να κανο να συνεχισω?
ηταν καταπλικτικα παντος.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35886 από McAntonio στις 12 Αυγούστου 2006, 12:51μμ

McAntonio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2006
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
Ελπίζω να ήταν μια κακόγουστη πλάκα όλο αυτό που έγραψες.
Μα καλά είσαι σοβαρή??? Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει αν το μάθει η μάνα σου (αν και με αυτά που γράφεις ίσως κιόλας να το ξέρει!).Και το χειρότερο, ρωτάς αν πρέπει να συνεχίσεις!!! ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ. Σε καμία περίπτωση μη συνεχίσεις. Είπα και ελάλησα.
(συνεχίζω να ελπίζω οτι ήταν μια κακόγουστη πλάκα όλο αυτό.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35887 από dianno στις 12 Αυγούστου 2006, 12:56μμ

dianno

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Πολύ σοβαρά τα πράγματα. Αφού έγινε το κακό, δύσκολα θα ξεμπλέξεις. Ελπίζω να μπορέσεις να του το ξεκόψεις. Αλλιώς δεν σε βλέπω να ξαναμιλάς με την μάνα σου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35888 από deathsinger... στις 12 Αυγούστου 2006, 1:57μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Κοίτα να δείς φίλε μου τι τυχερά ατομα κυκλοφορούνε...και την μάνα και την κόρη...ΕΛΕΟΣ ρε...τι να συνεχίσεις? αν το βλέπεις εσύ λογικό και ηθικό...τι να σου πω...και αν σε αφήσει έγκυο ο τύπος? το χα δει σ ένα έργο...με το ίδιο story ακριβώς..πάντως....μάλλον για πλάκα την κόβω την δουλειά....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35889 από Webmaster στις 12 Αυγούστου 2006, 4:46μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
I smell shit.

Είσαι 22 χρονών ενήλικος άνθρωπος και θα έπρεπε να έχεις την ικανότητα να σκεφτείς ότι δε μπορείς να απασχολείς το φόρουμ με τέτοια θέματα μόνο και μόνο για να τραβήξεις την προσοχή.

Αν (μία στο μύριο) συμβαίνει στην πραγματικότητα και δεν ξέρεις τι να κάνεις, χρειάζεσαι τη συμβουλή ενός ειδικού.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login