Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η μητέρα που εύκολα θυμάται το πρώτο της φιλί, μάλλον έχει μια κόρη μου με δυσκολία θυμάται τον πρώτο της άντρα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

eiste pantremenoi;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #36382 από giwrgos2 στις 20 Οκτωβρίου 2006, 3:33μμ

giwrgos2

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Exw mia aporia an eiste pantremenoi opws kai egw 8elw na mou peite an keratwnete ti gineka sas opws kai egw.
Sorry kiolas alla einai diskolo na antista8eis sta wrea gkomenakia pou sou kouniounte opote vriskw eukairia rihnw kai mia ksepeta. Ti gineka mou thn agapw alla otan me piasoun trelles kaules 8elw na tis parw oles.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36402 από foufou στις 22 Οκτωβρίου 2006, 4:08πμ

foufou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/10/2006
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Να σε ρωτησω κατι giwrgos2 ; Γιατι παντρευτηκες;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36406 από deathsinger... στις 22 Οκτωβρίου 2006, 11:33πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Μα έτσι είναι...οταν λες οτι αγαπάς κάποιον ειναι σαν να λες οτι γεμίζει την ζωή σου...αν με την γυναίκα σου βαριέσαι ή δεν σε καλύπτει πλήρως τότε και δεν την αγαπάς πλήρως. Έχω ακούσει οτι το κεράτωμα που και πού ανανεώνει την σχέση. Δεν ξέρω αν είναι 100% σωστή αυτή η πρόταση πάντως προσωπικά πιστεύω οτι αν αρχίσει το άγριο κεράτωμα μόνο καλα που δεν θα αποφέρει στην σχέση. Φυσικά όμως δεν μπορώ να πάρω άλλη θέση στο θέμα καθώς δεν είμαι παντρεμένος...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36413 από Praetorian στις 22 Οκτωβρίου 2006, 10:07μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Giwrgos2 να κάνω μία ερώτηση; Πόσα χρόνια είσαι παντρεμένος;; Χωρίς να μου πέφτει λόγος(λύκειο πάω ακόμα...)αλλά είσαι λίγο επιπόλαιος με το γάμο σου. Λες "να κερατώνετε τη γυναίκα σας όπως εγώ" , εντάξει δεν είναι και μαγκιά...Οποιοσδήποτε μπορεί να ρίξει μία γκόμενα, το δύσκολο είναι να μπορείς να δημιουργήσεις μία σχέση και να την κρατήσεις όσο καλύτερα μπορείς. Εάν αποτύχει δεν θα είναι και δικό σου το φτάιξιμο αλλά θα ξέρεις ότι έχεις κάνει ό,τι μπορούσες...
Πραγματικά πόσα χρόνια είσαι παντρεμένος;;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36463 από miss_19 στις 25 Οκτωβρίου 2006, 4:45μμ

miss_19

Εικονίδιο
μέλος από: 8/3/2006
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Απορια:αναρωτηθηκες ποτε αν η γυναικα σου κανει το ιδιο?Και πες οτι το κανει.Θα σε ενοχλουσε 'η θα το θεωρουσες δικαιο κατα μια εννοια?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36471 από Praetorian στις 25 Οκτωβρίου 2006, 5:36μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Σωστή...Δεν το είχα σκεφτεί αυτό...

Πάρε σενάριο τώρα... Της λες "Μωρό μου, θα βγω με τον Βαγγέλη και το Νίκο να πάμε για καμιά μπυρίτσα..."
"Εντάξει"σου λέει αυτή"Εγώ μάλλον θα κοιμήθω, είμαι κουρασμένη απ' τη δουλειά"
Πράγματι βγαίνεις έξω με την Ευαγγελία και τη Νικολέττα και στο μπαράκι που πας παραγγέλνεις κάτι να πιείτε...Μέχρι να έρθουν τα ποτά λες στην Ευαγγελία να πεταχτείτε μέχρι την τουαλέτα να κάνετε ό,τι προλάβετε....Πάτε στην τουαλέτα, χτυπάς, "άλλος" ακούγονται 2 αντρικές φωνές από μέσα(α τους πούστηδες σκέφτεσαι). 10 λεπτά μετά και ενώ εσύ ξεροσταλιάζεις στο διάδρομο με τη γκόμενα, βγαίνει η γυναίκα σου από την τουαλέτα με τον Βαγγέλη και τον Νίκο.
"Γεια σου Γιώργο" σου λέει. Πώς περνάς??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36475 από himaira στις 25 Οκτωβρίου 2006, 6:59μμ

himaira

μέλος από: 19/10/2006
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σαν παντρεμένη στο παρελθόν (και ετοιμάζομαι για τον 2 γάμο) θα σας πώ την αποψή μου μιας και βείωσα τα κεράτωμα.. Δεν μπορείς να λές ότι αγαπάς κάποιον και απο την άλλη να ψάχνεις ή όταν σου έρθει η ευκαιρία να ρίχνεις και κανένα στα γρήγορα....
κάτι δεν πάει καλά.. ίσως να μην το βλέπεις, να μην το καταλαβαίνεις αλλά σίγουρα κάτι δεν πάει καλά..
'Οταν αγαπάς κάποιον απόλυτα και ολοκληρωτικά, όσο και αν υπάρχει ρουτίνα δεν περνάει καν απο το μυαλό σου να ρίξεις κανά κερατωματάκι...
Μήπως πρέπει να ψάξουμε βαθύτερα για να δούμε τι είναι αυτό που μας κάνει να αισθανόμαστε έτσι????
Και όντως αν η γυναίκα σου Giwrgos 2 σε κεράτωνε πως θα αντιδρούσες????
Σκέψου αυτό πρώτα....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36559 από Breakthru στις 06 Νοεμβρίου 2006, 12:31πμ

Breakthru

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2006
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
'Αφαντος ο Γιωργος number 2!!Του έχουμε κάνει και τόσες ερωτήσεις, οχι τίποτα άλλο!Προφανώς του κουνιούνται... πολλά γκομενάκια και ρίχνει πολλές ξεπέτες!Τραγικός...α, και κορίτσια του 'ftou.gr' προσοχή μη σας πετύχει στις ΜΕΓΑΛΕΣ καύλες του ο Giwrgos2 γιατι είναι τύφλα να έχει ο Giwrgos1, o δaσκaλος!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40065 από tsoytzoyka στις 12 Ιουνίου 2007, 1:45μμ

tsoytzoyka

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Τρελές ανασφάλειες έχετε εσείς οι άντρες!!! Αν η γυναίκα σου είναι θύμα μια φορά εσύ είσαι θύμα πενήντα φορές γιατί κάποιος μπαμπάς ή μπάρμπας σου σφύριξε οτι είσαι άντρας μόνο όταν εχεις κουτουπώσει όλο το γυναικείο πληθυσμό!!! Έχεις σοβαρό πρόβλημα και δεν μπορείς να αντιμετωπίσεις τον εαυτό σου...Ψαξτο λίγο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40071 από spirooos στις 12 Ιουνίου 2007, 5:12μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Και εγω δεν ειμαι και ο πιο πιστος ανθρωπος στον κοσμο αλλα οταν (και αν) θα παντρευτω θα ηρεμισω λιγο. Στο κατω κατω αν την απαταω στο γαμο γιατι να παντρευτω? Μαλακια αυτο που κανεις και θα σου αρεσε να στο εκανε εκεινη? Ξερω και εγω στα ιδια χαλια ειμαι αλλα ενταξει ο γαμος ειναι κατι σοβαρο και για να παντρευτεις πρεπει να αγαπας τον αλλον πραγματικα και αυτο που εχεις εσυ δεν ειναι πραγματικη αγαπη.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login