Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
H επόμενη πρόταση είναι αληθής. H προηγούμενη πρόταση είναι ψευδής.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

18hronos--13hroni ????

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39629 από V_for_Vitam στις 22 Μαΐου 2007, 4:01μμ

V_for_Vitam

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Spiderman kalytera na thn breis me kamia apo 15-16+ giati ade pes oti kanete katastasi.meta ti??Esi tha les na pate se kanena baraki kai afti tha leei pos exei pokemon to bradi.

Ofc den eimai eidikos kai mporeis na kaneis oti thes alla min xexnas.To na kaneis katastasi kai na xorisete se 1 bdomada einai kalytero apo na thn koitas kai na tis dineis elpides pou ousiastika einai pseytikes.

etsi pisteuo ego toulaxiston
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39637 από spirooos στις 22 Μαΐου 2007, 5:10μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Κοιτα καλο ειναι να μην κολλησεις και να μην πρωχωρησεις γενικα. Τι να σου πω... δεν ειναι κατι τρομερο αλλα πες οτι γινει κατι μεταξυ σας...ως που θα φτασει? Εννοω πως ολο θα θελεις και κατι παραπανω που αυτη δεν θα μπορει να σου το δωσει η θα ειναι μικρη να σου το δωσει ;) Κανε οτι νομιζεις αλλα πιστευω πως καλυτερα θα περασεις με μια συνομιλικη η και μεγαλυτερη (εγω προτιμω μεγαλυτερες αν και ειμαι 13)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39640 από Stone_Cold στις 22 Μαΐου 2007, 5:31μμ

Stone_Cold

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2007
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Απο προσωπικη εμπειρια καλο θα ηταν να κατσεις στα αυγα σου και να ψαξεις για κατι σε μεγαλυτερη ηλικια.
Βαση λογικης η διαφορα 13-18 σ'αυτην την ηλικια ειναι τεραστια...
Πριν απο τεσσερα χρονια ημουν στο ιδιο ακριβως δηλημα και αποφασησα να μην το κανω αν και μετα απο αρκετο καιρο το εχω μετανιωσει.
Στην δικη μου περιπτωση οι ηλικιες ηταν ιδιες 13-18.
Σημερα μετα απο 4 χρονια υπαρχουν στιγμες τις οποιες μετανιωνω που δεν εκανα κατι. Βεβαια αυτες οι στιγμες ειναι ελαχιστες. Η δικη μου συμβουλη ειναι να μην το προχωρησεις. Πραγματικα δεν αξιζει οσο ωρημη και να ειναι η κοπελα. Απο ενα σημειο και μετα μπαινεις σε αδιεξοδο και θα αργησεις πολυ να βγεις και οταν βγεις και σκεφτεις αυτα που περασες θα δεις οτι τελικα δεν αξιζε.
Αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη φυσικα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39649 από raven στις 23 Μαΐου 2007, 12:15μμ

raven

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
egw sou lew pws an thn thes gnvrise thn. pote den tha xsereis an htan h katallhlh an den dokimaseis.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39849 από moroulini στις 01 Ιουνίου 2007, 7:02μμ

moroulini

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γνωρίζω τη κατάσταση που βρίσκεσαι γιατί και εγώ κοιτάζω ένα αγόρι απο το διπλανό σχολείο και νομίζω πως του αρέσω και μου αρέσει αρκετά και αυτός δεν κάνει κανένα βήμα να'ρθει να μου μιλήσει!!!! Είμαι σίγουρη πως δεν έχεις πάρει την απόφαση να της μιλήσεις ακόμη. Μήπως ακούς τους φίλους σου ή φοβάσαι την αντιδρασή της;Εγώ θα σου 'λεγα καλό είναι να ακούσεις την καρδιά σου που σου μιλάει τόσο καιρό για εκείνο το κορίτσι και να παραμελήσεις τους άλλους. Πρέπει όμως να την βρείς την κατάλληλη στιγμή και χωρίς να φοβηθείς να της πείς τι αισθάνεσαι.Έλπιζω αυτό το καλοκαίρι να είναι το καλύτερο για σένα καθώς θα βρείς έναν τρόπο να της μιλήσεις.that's all
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login