Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Είμαστε αλτρουιστές ώστε να σώσουμε τη ΔΙΚΗ ΜΑΣ ψυχή.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Την θέλω αλλά έχει σχέση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #158614 από Gianni$25555 στις 05 Ιουνίου 2022, 11:07μμ

Gianni$25555

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2021
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φέτος πάω τρίτη λυκείου και από την αρχή της χρονιάς είχα γνωρίσει μια κοπέλα η οποία από την πρώτη στιγμή που την είδα την ερωτεύτηκα τρέλα για περίπου 4 μήνες μιλάμε συνέχεια στο σχολείο και προσπαθούσα σιγά σιγά να της δείξω ενδιαφέρον (είμαι γενικά λίγο εσωστρεφής άτομο )όπως και αυτή έδειχνε να της αρέσει η παρέα μου και φαινόταν να περνάτε καλά .Κοντά στα Χριστούγεννα όμως αυτή πήγε μια εκδρομή με το σχολείο στο εξωτερικό και όταν γυρησε ήταν πολύ αλλιώς μαζί μου δλδ σταμάτησε να με προσεγγίζει προσπάθησα εγώ αρκετές φορές αλλά έδειξε ότι δεν θέλει . Μετά έμαθα όταν γνώρισε κάποιον εκεί και μετά έκαναν σχέση όπου την έχει ακόμη και σμρ .Το πρόβλημα είναι ότι γενικα από τοτε που την γνωρισα δεν μπορώ να την βγάλω απ' το μυαλό μου όλη μέρα την σκέφτομαι συνέχεια όταν έμαθα ότι γνώρισε κάποιον τρελθηκα είμαι χάλια αν και ακόμη είμαι οποία κοπέλα με πλησιάζει δεν την θέλω γτ είμαι κολλημένος με αυτή .Βοηθήστε με τι να κάνω τώρα που τελείωσαν τα σχολεία δεν θα την ξαναδώ διότι μένουμε σε διαφορετικές περιοχές και θα χάσω κάθε επαφή μαζί της.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #158615 από Guard Leoo στις 06 Ιουνίου 2022, 3:14πμ

Guard Leoo

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αδερφέ επειδή έχω περάσει από αυτό το στάδιο θα σε πω εγώ τι έκανα. Καταρχάς προσπάθησε λίγο να την κάνεις πλάκα με την ίδια της την συμπεριφορά (ααα οκαυυ αφού δν μας μιλάς άλλο άστο κομπλέ) αν δεις θετική ανταπόκριση έχει καλώς. Αλλιώς φίλε στείλτην και κάποια στιγμή θα δεις ότι θα ξανασυναντήσετε τους δρόμους σας, με τον πιο απίθανο τρόπο. Μην είσαι χαζός μπρο εγώ είμαι ένα χρόνο μεγαλύτερος και το μόνο που έχω να σε πω, είναι μην κολλάς για καμία. Προσπάθησε να μαζέψεις όσες περισσότερες εμπειρίες μπορείς με διάφορες. Έτσι ώστε όταν θα καταλήξεις σε μια σχέση να είσαι έμπειρος αλλά και χορτάτος (σχετικό μεν αυτό γιατί ποτέ δεν χορταίνεται). Μην χάνεις μισή ευκαιρία και σε ένα χρόνο θα είσαι πάλι εδώ, να μας γράφεις τις επιτυχίες σου. Και που ξες μπορεί κάποια στιγμή να ζηλέψει με αυτά που κάνεις και να σε θέλει αυτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158616 από Gianni$25555 στις 06 Ιουνίου 2022, 5:52πμ

Gianni$25555

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2021
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για μύνημα σου .Δεν ξέρω ειμαι σε φάση που νιώθω ότι δεν μπορώ να κάνω κατι αφού βρίσκεται σε σχέση . Επειδή είναι φάση πανελληνίων σκέφτομαι αφού τελειώσουν οι πανελλήνιες μηπως της έστελνα διακριτικά πως έγραψε κλπ .Επιπλέον δεν έχουμε κάποιον κοινό γνωστό να μαθαίνω τι κάνει και αν χώρισε κλπ άσε που είναι ο τύπος που δεν ανεβάζει στα σοσιαλ τπτ οπότε δεν θα μπορώ να μαθαίνω τπτ για αυτην
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158618 από Gianni$25555 στις 06 Ιουνίου 2022, 7:10πμ

Gianni$25555

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2021
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Guard Leoo@06 Ιουνίου 2022)
Αδερφέ επειδή έχω περάσει από αυτό το στάδιο θα σε πω εγώ τι έκανα. Καταρχάς προσπάθησε λίγο να την κάνεις πλάκα με την ίδια της την συμπεριφορά (ααα οκαυυ αφού δν μας μιλάς άλλο άστο κομπλέ) αν δεις θετική ανταπόκριση έχει καλώς. Αλλιώς φίλε στείλτην και κάποια στιγμή θα δεις ότι θα ξανασυναντήσετε τους δρόμους σας, με τον πιο απίθανο τρόπο. Μην είσαι χαζός μπρο εγώ είμαι ένα χρόνο μεγαλύτερος και το μόνο που έχω να σε πω, είναι μην κολλάς για καμία. Προσπάθησε να μαζέψεις όσες περισσότερες εμπειρίες μπορείς με διάφορες. Έτσι ώστε όταν θα καταλήξεις σε μια σχέση να είσαι έμπειρος αλλά και χορτάτος (σχετικό μεν αυτό γιατί ποτέ δεν χορταίνεται). Μην χάνεις μισή ευκαιρία και σε ένα χρόνο θα είσαι πάλι εδώ, να μας γράφεις τις επιτυχίες σου. Και που ξες μπορεί κάποια στιγμή να ζηλέψει με αυτά που κάνεις και να σε θέλει αυτή

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για μύνημα σου .Δεν ξέρω ειμαι σε φάση που νιώθω ότι δεν μπορώ να κάνω κατι αφού βρίσκεται σε σχέση . Επειδή είναι φάση πανελληνίων σκέφτομαι αφού τελειώσουν οι πανελλήνιες μηπως της έστελνα διακριτικά πως έγραψε κλπ .Επιπλέον δεν έχουμε κάποιον κοινό γνωστό να μαθαίνω τι κάνει και αν χώρισε κλπ άσε που είναι ο τύπος που δεν ανεβάζει στα σοσιαλ τπτ οπότε δεν θα μπορώ να μαθαίνω τπτ για αυτην
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login