Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που ξηλώσανε με λύσσα όλες τις Τούρκικες τουαλέτες με την τρύπα και βάλανε τη λεκάνη και το μπιντέ
Παρασκευή, 19 Απριλίου

εφυγε μακρια....

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41518 από mouxlias στις 05 Αυγούστου 2007, 11:48μμ

mouxlias

μέλος από: 1/8/2007
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
λοιπον παιδια ειχα μια ιστορια το καλοκαιρι και δυστυχος τα εκανα σκ@τ@...
με το κοριτσι ειχαμε σχεση παλιοτερα και οταν ηρθε στην πολη μου μετα απο δυο χρονια (λογο του οτι μενει γερμανια) δεν μιλουσαμε καθολου...
ο λογος μαλλον ηταν μαλλον το οτι την φιλησα χορις να θελει δυο χρονια πριν ...
και η πιο γερη μ$%^7α ηταν οταν της ζητησα να τα φτιαξουμε ενω δεν μιλουσαμε καθολου και αυτος ηταν ο λογος για τον οποιο με απποριψε....εγο ομος ειμαι τρελα εροτευμενος μαζι της και την θελω πισω....τορα αυτην ειναι στην γερμανια και ο μονος τροπος να επικοινονησουμε ειναι το msn...θα μου συνηστουσατε να αρχισω να της μιλαο μεσο msn η να την περιμενο μεχρι να ερθει τον επομενο χρονο????

αν συμφονειτε με το msn τη θα λεγατε να της πω?????
επισης εχω και το κινητο της....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41520 από sak1sdrz στις 06 Αυγούστου 2007, 1:40μμ

sak1sdrz

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
ego leo file mouxlia vges sto mpalkoni kai pida
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41521 από mouxlias στις 06 Αυγούστου 2007, 1:47μμ

mouxlias

μέλος από: 1/8/2007
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
εκανα αυτο που μου ειπες φιλε καιεσπασα το χερι μου και νομιζω να βοιθησε πολλυ....
να εισαι καλα....
τελως παντον κοψτε της μαλακιες γιατι ειναι επειγον...
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #41529 από Denara στις 06 Αυγούστου 2007, 9:36μμ

Denara

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2007
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

mouxlia δεν νομιζω οτι ειναι κακο να μιλησετε μεσω msn. ισα ισα δεν θα βλεπει ο ενας τις αντιδρασεις του αλλου και θα αισθανεστε πιο ευκολα να επικοινωνησετε. αν δε βαλετε και καμερα ακομα καλυτερα. οπως και να το κανεις το msn ειναι ενδιαφερον αφου μπορεις να κανεις τον "απεναντι σου" να γελασει πολυ ευκολα. αρα θα της αρεσεις ακομα περισσοτερο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41530 από mouxlias στις 06 Αυγούστου 2007, 10:02μμ

mouxlias

μέλος από: 1/8/2007
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
+φωνω φιλε μου αλλα μηπος το βρει λιγο "γελοιο"????
μονο που υπαρχει ακομα ενα προβλημα....
δεν ξερω τη να της πω....

Thank You...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41532 από Denara στις 07 Αυγούστου 2007, 9:32μμ

Denara

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2007
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
τι γελοιο καλε? που ζεις? ολος ο κοσμος με msn μιλαει...ξερεις ποσα ατομα ξερω που τους εχει ληθει η γλωσσα τους με το msn? μην σε απασχολει καθολου αυτο.. παιξτο cool, απλα πργαματα.

τωρα, το τι να της πεις ειναι αλλο θεμα ακομα πιο απλο απλα πεσ της ενα γεια και η συζητηση ερχεται.ΗΡΕΜΗΣΕ! μην σε περασει και για λιγουρη! οι γυναικες θελουν γλυκα οχι αηδιες!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41543 από mysticc στις 10 Αυγούστου 2007, 1:18μμ

mysticc

μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Denara tha sou kano mia erothsh oi gynaikes kserete ti thelete alithia??????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41544 από mysticc στις 10 Αυγούστου 2007, 1:34μμ

mysticc

μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
mouxlia eime sigouros oti tha peite apo msn 2-3 logia kai meta ti alla ??? tpt kai tha kolieis mou xei tuxei opote ego sou leo na thn perimeneis na thn piaseis kai na ths ta soureis na ths miliseis na thn kaneis na mhn mporei na pei kouventa . fisika eine diskolo na perimeneis to ksero gt trelenese ponas kai ego to idio gt exei figei auth pou agapao diakopes kai exo trelathei gt pote den thn eixa oute prokeite alla mia mera tha thn piaso re kai tha thn arxiso kai tha ths po pramata pou tha trelathei kai tha meinei me to stoma anoixto gt???? gt re filarako oi ginekes theloun na mas pezoun mia zoh . kia an ths agapame h ama den mporoume na zhsoume xoris autes??? den tis noiazei emeis poname trelenomaste pethenoume kai autes sinexizoun na mas grafoun sto mou.i tous kai ti kanoun??? gelane piso apo thn plath mas .ta leo auta re filarako gt exo ponesei para poli gia mia 15ara kai auth koimatai isixh re ego eime 17 alla mia mera tha mathei ....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41559 από Denara στις 10 Αυγούστου 2007, 9:54μμ

Denara

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2007
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
χαχαχαχαχχαχαχαχα mysticc εισαι φοβερος!!!

Ου γυναικα που θες εσυ προφανως δεν ξερει τι θελει ειναι πολυ μικρη. και σιγουρα σε τετοια ηλικια θα σε παιξει για τα καλα.

Μουχλια, συμφωνω με τον mysticc αν και πολυ brutal.... αλλα ρε παιδι μου τουλαχιστον αν της δωσεις να καταλαβει.

Παντως ρε παιδια μην το βασανιζεται και πολυ, δεν νομιζω να πατε και για γαμο. Κοριτσια υπαρχουν παααααααααααααρα πολλα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41561 από mysticc στις 10 Αυγούστου 2007, 10:50μμ

mysticc

μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
denara an kai 17 pou eime authn thn stigmh exo kopanisei 2 mpires kai ena ouiski kai ksereis kati???? nomizo thn kseperasa
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login