Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Mε δίκασαν ερήμην και με καταδίκασαν εις θάνατον ερήμην. Tους είπα ότι μπορούν να με εκτελέσουν ερήμην.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

εφυγε μακρια....

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41710 από TzhmhS στις 13 Αυγούστου 2007, 8:51μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Οπως και ξαναειπα φιλε εισαι κολλημενος με μια κοπελα ξεκολα υπαρχουν πολλες κοπελες γυρω σου(γνωμη μου)


Βασικα εσυ μπορεις να κανεις οτι θες,δν ειναι σχεση αυτη αμα μιλας απο το μσν και αντε πες καμια φορα απο το τηλ και την βλεπεις καθε χρoνο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41753 από mouxlias στις 14 Αυγούστου 2007, 9:43μμ

mouxlias

μέλος από: 1/8/2007
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
παιδια εδω ειμαστε να λυσουμε το δικο μου πρβλημα....οι αλλοι ας κανουν αλλα posts...οχι ολλα σε ενα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41754 από TzhmhS στις 14 Αυγούστου 2007, 10:25μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Το δικο μου μνμ για το δικο σου θεμα ηταν ριχτω μια ματια εαν θες...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41756 από Denara στις 15 Αυγούστου 2007, 12:25πμ

Denara

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2007
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
ρε συ mysticc, τοσες μερες γραφεις γιαυτην ουσιαστικα αλλα τοσα χρονια εισαι κολλημενος....αφου βλεπεις οτι δεν ασχολειται και αν θελει να ασχολειται δεν το δειχνει γιατι δεν ξεκολλας να τελειωνει η υποθεση?
αφου ειστε μακρια που ειστε αντε αστην να παει στην ευχη της παναγιας και εσυ ηρεμησε και κατι καλυτερο θα ερθει.
δεν υπαρχει λογος να μετανιωσεις που την αγαπας απλα καλυτερα να φυγει τωρα παρα μετα να πονεσεις πιο πολυ και στην τελικα να πεις "κοιτα τι εκανα ο #$(&*!@#" και να μετανιωσεις.Πιστευω να με καταλαβεινεις. Εισαι πολυ νεος για να αγαπησεις, απλα ειναι ο πρωτος σου ερωτας και εισαι πολυ ενθουσιασμενος. Δεν κανεις κατι λαθος ετσι κανουμε ολοι, απλα ολοι το καταλαβαινουμε μετα και γελαμε για τα λαθη που καναμε και τον χρονο που χαραμισαμε. Θα καταλαβεις αργοτερα αλλα καλυτερα να το καταλαβεις απο τωρα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login