Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάντε οικονομία στο νερό. Πλυθείτε μαζί μ' ένα φίλο!
Πέμπτη, 2 Μαΐου

αρχίσαν τα προβλήματα!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #47761 από Νίκος+ΕΛΕΝΑ στις 21 Μαρτίου 2008, 8:13μμ

Νίκος+ΕΛΕΝΑ

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
παιδιά εχω σοβαρό πρόβλημα....σας έχω πει πόσο αγαπάω την κοπέλα μου αλλα τώρα δεν τα παμε πολυ καλά!ειμαστε ετοιμοι να παντρευτούμε...αλλα απο χτες η κοπέλα μου εχει μια στάση που δεν μπορώ να εξηγήσω...δεν έχει κάνει καμία απουσία στο πανεπιστήμιο και ετσι ειπε οτι δεν πειράζει να λείψει 2 μέρες(πέμπτη και παρασκευή)..ετσι ήρθε Αθήνα...χτες_πεμπτη_οταν έφτασε με πήρε τηλ. και μου ειπε οτι θα έρθει με ταξί...δε νευρίασα..τελοσπαντων λεω...οταν ήρθε με φίλησε στα γρήγορα και πήγε μεσα στην κρεβατοκαμαρα...ηταν πολυ 'κρυα' απεναντι μου..το βραδυ κοιμή8ηκε στον καναπε...να μην τα πολυλογω ειναι ετσι απο χτες και δεν την έχω δει ποτε τοσο απόμακρη..τώρα εχει βγει βολτα με φιλες..δεν της είπα τιποτα...αλλα οταν την ρώτησα τι εχει παθει μου είπε οτι είναι πολυ ασχημα αλλα δεν θέλει να μου πει γιατί δεν θέλει να με πληγώσει...τι να κανω πια?τι εχει παθει..δεν καταλαβαινω...help!
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #47762 από spirooos στις 21 Μαρτίου 2008, 8:48μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ox... re file dn 8elw na se anyshxisw alla psaxto ligo to pragma... mou fenontai poly ypopta ola ayta... elpizw na mhn einai tpt alla prospa8hse na ths milhseis. Kai an sou ksanapei pws dn 8elei na se plhgwsei pes ths pws oso nwritera toso kalytera... kalh tyxh
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47763 από Νίκος+ΕΛΕΝΑ στις 21 Μαρτίου 2008, 8:59μμ

Νίκος+ΕΛΕΝΑ

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
σε λίγο που 8α ερ8ει 8α της μιλήσω...ευχαριστς...8α το ψαξω!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47764 από spirooos στις 21 Μαρτίου 2008, 9:22μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
tpt... sthn dia8esh sou...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47765 από Νίκος+ΕΛΕΝΑ στις 21 Μαρτίου 2008, 9:51μμ

Νίκος+ΕΛΕΝΑ

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
spiro!λάθος διάγνωση κάναμε τελικά!!αυτο το 20λεπτο ηταν σπίτι και μου μίλησε...μου είπε οτι δεν είναι καλα ψυχολογικα και ειχε παει σε ενα γιατρο...εχει μια μορφη κατάθλιψης...η πιεση που δεχτηκε αυτο το 6μηνο στο πανεπιστήμιο και το οτι τα αγαπημένα της πρόσωπα ειναι μακρυα και δεν μπορουν να της συμπαραστεκονται την εχει οδηγησει σε μια μορφη κατάθλιψης και αισθανεται μονη της,εκδηλωνεται με κλαμα και μελαγχολια...πήρα το γιατρό της τηλεφωνο και μου ειπε οτι καλο θα ειναι αυτες τις μερες που ειναι Α8ήνα να ειναι κοντα σε μενα και στους γονεις της..να αισ8αν8ει παλι οτι δεν ειναι μονη της και οτι περναει καλα χωρις αγχος και πιεσεις...οπότε γραψε λάθος!!8α προσπα8ήσω να τη βοηθήσω,τωρα την πήγα στους γονείς της να τους μιλήσει...ο γιατρός ειπε να μην ανησυχω αλλα τώρα εγω φοβαμαι να την αφήσω την κυριακή να παει φλώρινα..οσο ειναι εδώ θα περνάμε καλα και θα ειμαι δίπλα της...αλλα δεν ξερω τι να κανω την Κυριακή>>ανησυχω!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47766 από spirooos στις 21 Μαρτίου 2008, 10:03μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Ouf pali kala... perimena kati pio tromero. prospa8hse na meineis dipla ths oso pio poly mporeis. Den xreiazete na anysixeis toso pantws. Me ligh prospa8eia 8a einai mia xara!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47851 από lusifer στις 24 Μαρτίου 2008, 2:42μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
mas anisixises vre niko,,kane ts ekpli3i,,pestis n tn pas esi florina k mine i pigene eki otan afti dn t perimeni akoma k tn idia mera pou 8 figi afti k dn 8 to perimeni me tpt oti 8 pas,,pistevo 8 xari poli,,dixne ts ka8e stigmi pos tn agapas k oti akoma k an dn exi tous sigkenis ts konta ts pali exi esena p tn latrevis,,pare oses meres adia mporis k kane tis parea asxoli8ite m t gamo sas pestis poso simantiki ine afti i mera g sena k poso anipomonis n 'eno8ite g panta'k oti afti 8 ine i pio omorfi nifi solo t kosmo,,kantin n niosi 3exoristi gt alloste afto ine g sena..makari naxame oles kapion pou n niazete toso g mas,,kali tixi niko m
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47862 από *fatsa* στις 24 Μαρτίου 2008, 5:46μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
καντε πραγματα που 8α την κανουν να διασκεδασει και να περασει ομορφα εχοντας σε στο πλευρο της...Να δει οτι δεν ειναι μόνη
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47869 από Νίκος+ΕΛΕΝΑ στις 24 Μαρτίου 2008, 10:19μμ

Νίκος+ΕΛΕΝΑ

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
παιδιά ευχαριστώ!!!εχω κανει πολλα και 8α συνεχισω να κανω μεχρι να τη δω τελειως καλα...τωρα ειναι οντως καλυτερα!ειδικά με κατι που εκανα χτες το βραδυ-ήταν πολυ αργα και ημασταν σπιτι κατα τις 3,δεν κοιμομασταν,τρωγαμε και λεγαμε διαφορα και για το γάμο,και την πήρα καποια στιγμή απο το χερι ετσι οπως ηταν με πυτζαμες και κατεβηκαμε κατω στο δρόμο,δεν περναγανε αυτοκινητα τετοια ωρα και την επιασα απο τη μεση και χορεψαμε στο δρομο!(το εχω δει σε ταινια)εκανα κατι τελειως τρελο που ομως της ανεβασε πολυ τη δια8εση...βγαινουμε βολτες,βλεπουμε ταινιες και πολλα αλλα...αυριο 8α παμε μαζι φλωρινα και 8α μεινω μεχρι την τεταρτη το βραδυ!!εχει ανεβει πολυ η διαθεση της και χαιρομαι γιατι δεν αντεχα να τη βλεπω στεναχωρεμενη....παει καλα!!!ευχαριστω πολυ για τις συμβουλές!!αν καποιος φιλος σασ παθει κατι παρομοιο να ξερετε οτι κατι τετοιο τελικα ανεβαζει πολυ τη διαθεση!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47871 από mariacat στις 24 Μαρτίου 2008, 11:01μμ

mariacat

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2007
μηνύματα: 109 αποδεκτές 0
ax vre niko ti erwtas einai autos.mas exeis liwsei agori mou!panta mazi euxomai!!!!!!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login