Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αποτυχία της προετοιμασίας είναι η προετοιμασία της αποτυχίας.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Kissing Time

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49595 από MitstheGreek στις 08 Ιουνίου 2008, 5:59μμ

MitstheGreek

Εικονίδιο
μέλος από: 8/6/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια με λενε Δημητρη ειμαι 17 χρονων εχω κανει πολλες σχεσεις αλλα παντα με προβληματιζε το <φιλι στο στωμα>. Θα ηθελα να εκφρασω την απορεια μου σχετικα με αφτο. Με εχει προβληματισει ιδιετερα και θα ηθελα να ακουσω και αλλες αποψεισ σηετικα με αφτο το θεμα....................
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49596 από Antre στις 08 Ιουνίου 2008, 6:09μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ε; Ποια απορία; Τι σε έχει προβληματίσει; Τι ακριβώς θες να μάθεις; Από ψυχολογικής πλευράς προς εσένα; Από ψυχολογικής πλευράς προς την κοπελιά; Από βιολογικής απόψεως; Από τεχνικής απόψεως; Από άποψη δροσερής αναπνοής; Από άποψη φόβου απόρριψης; Από άποψη φόβου μην σου φάει την γλώσσα; Τι προβληματισμό έχεις πια;

Έλεος με αυτά τα αφηρημένα και γενικά Post
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49597 από Arpagmenos στις 08 Ιουνίου 2008, 6:12μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
δηλαδή τι ακριβώς σε προβληματίζει?πως θα το κανεις για πρώτη φορα?πως θα νιώσεις?από την μικρή μου εμπειρία θα νιώσεις πολύ όμορφα.μην το σκέφτεσαι και πολύ όπως έχουμε πει και σε αλλα θέματα μην έχεις άγχος και θα έρθει μονo τού.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49598 από Antre στις 08 Ιουνίου 2008, 6:15μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Arpagmenos@08 Ιουνίου 2008)
δηλαδή τι ακριβώς σε προβληματίζει?πως θα το κανεις για πρώτη φορα?πως θα νιώσεις?από την μικρή μου εμπειρία θα νιώσεις πολύ όμορφα.μην το σκέφτεσαι και πολύ όπως έχουμε πει και σε αλλα θέματα μην έχεις άγχος και θα έρθει μονo τού.


Αφού σου λέει ότι έχει κάνει πολλές σχέσεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49599 από Arpagmenos στις 08 Ιουνίου 2008, 6:22μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Antre@08 Ιουνίου 2008)
Έγραψε:(Arpagmenos@08 Ιουνίου 2008)
δηλαδή τι ακριβώς σε προβληματίζει?πως θα το κανεις για πρώτη φορα?πως θα νιώσεις?από την μικρή μου εμπειρία θα νιώσεις πολύ όμορφα.μην το σκέφτεσαι και πολύ όπως έχουμε πει και σε αλλα θέματα μην έχεις άγχος και θα έρθει μονo τού.


Αφού σου λέει ότι έχει κάνει πολλές σχέσεις.

ναι αλλα μπορεί να μην έχει φτάσει στο φιλί ακόμα και για aυτο να τον προβληματίζει κιόλας
αν μας βοήθαγε λίγο παραπάνω ο δημήτρης θα ήταν καλύτερα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49600 από Antre στις 08 Ιουνίου 2008, 6:27μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Είναι δυνατόν να κάνεις σχέση χωρίς φιλί; Δηλαδή πως τα "φτιάξανε"; Συμβόλαιο κάνανε; Δεν μιλάει για sex ή κάτι άλλο. Για αυτό λέω έλεος.
Έγραψε:(Antre@08 Ιουνίου 2008)
Ε; Ποια απορία; Τι σε έχει προβληματίσει; Τι ακριβώς θες να μάθεις; Από ψυχολογικής πλευράς προς εσένα; Από ψυχολογικής πλευράς προς την κοπελιά; Από βιολογικής απόψεως; Από τεχνικής απόψεως; Από άποψη δροσερής αναπνοής; Από άποψη φόβου απόρριψης; Από άποψη φόβου μην σου φάει την γλώσσα; Τι προβληματισμό έχεις πια;

Έλεος με αυτά τα αφηρημένα και γενικά Post
Δηλαδή πας κάνεις ένα post πετάς κάτι τελείως αφηρημένο και γενικό, περιμένει απάντηση και αντί αυτού δύο καμμένοι κάθονται και συζητάνε για το τι θέλει να πει ο ποιητής.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49601 από lelipi στις 08 Ιουνίου 2008, 10:16μμ

lelipi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 133 αποδεκτές 0
Παιδια μην τρώγεστε μεταξύ σας. Περιμένετε να το διευκρινήσει χαχαχαχαχα Μην κάνετε υποθέσεις. Πάντως το τρελό γέλιο είναι που ο antre πήρε φόρα κιάρχισε να αναρωτιέται τι θέλει να πει ο ποιητής. Αχχ είστε τέλειοι!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49602 από spirooos στις 08 Ιουνίου 2008, 10:28μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Man dieykrinise mas ti 8es na syzhthsoume... kai prosekse ligo thn or8ografia... moy efyge to mati...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49603 από lelipi στις 08 Ιουνίου 2008, 10:59μμ

lelipi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 133 αποδεκτές 0
Πάντως το προβλημάτιζε το έγραψε σωστά. Του αξίζουν θερμά συγχαρητήρια του παιδιού! χαχα Απροσεξία είναι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49604 από death στις 09 Ιουνίου 2008, 12:15πμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
παιδια περα απο τη πλακα ειχα σχεση με εναν (μεγαλυτερο μου 7 χρονια) κ δεν ηθελε να με φιλησει. στην αρχη κανονικα δεν υπηρχε προβλημα αλλα μετα μολισ ολοκληρωσαμε σταματησε να με φιλαει κ οταν προσπαθουσα να ανοιξω σηζητησει περι του θεματος παντα την αποφευγε. ετσι κ εγω νομιζα οτι ολος του ο τζερεμες ηταν μεχρι να με ρηξει.
πραγματηκα τωρα νομιζω οτι ηταν προβλημα κ οχι αυτο που νομιζα. αλλα αν μας πει ο δημητρης τοτε θα μαθουμε περι τινος προκειται...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login