Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η γυναίκα μας εμπνέει να κάνουμε μεγάλα πράγματα, και μας εμποδίζει να τα πετύχουμε.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Mia kopela

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51406 από alimra στις 29 Δεκεμβρίου 2008, 4:33πμ

alimra

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2008
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Γεια σας συνήθως δεν γράφω σε φόρουμ αλλά τώρα έχω ένα θέμα που με καεί!!!!
Μου αρέσει μια κοπέλα που είναι στην παρέα μου...με αυτήν τσακώνομαι συχνά αλλά δεν ξέρω το γιατί… αυτή τη μια μου δείχνει πως της αρέσω και την άλλη πως για εκείνη είμαι ένα τίποτα (Ερωτικά) αλλά εγώ δεν θέλω να της ζητήσω να γίνει η κοπέλα μου γιατί είμαι σίγουρος πως θα πει όχι και ας το θέλει και αυτή…γιαυτό θέλω να μου δώσετε κάποια συμβουλή να την κάνω να μου δήξει τα συναισθήματα της και Κανά τρόπο για να την κάνω να με ερωτευτεί και λίγο παραπάνω …:) ευχάριστο εκ τον πρότερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51420 από sintele στις 29 Δεκεμβρίου 2008, 5:20μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
gia n asxolite simeni tis aresis apla den 3erete pou n valete ena orio safto,,tin epomeni fora pou 8 tsako8ite prosegkisetin meta otan 8a isaste moni sas,zita tis signomi n t sizitisete ola afta k prospa8a n tis di3is pos s niazi pragmatika perisotero k apo t filiko k des pos 8 antidrasi
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51437 από alimra στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 12:30πμ

alimra

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2008
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
οκ θα το πρωσπαθησω αλλα θα ειναι λιγο δυσκολο να μεινοουμε μονοι μας THANKS παντος...θελω κιαλλεσ συμβουλες
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #51506 από mariacat στις 02 Ιανουαρίου 2009, 4:38μμ

mariacat

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2007
μηνύματα: 109 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν,επειδή έχω βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση..Υπάρχει μία μικρή γραμμή μεταξύ έρωτα και παιχνιδιού.Τα πάντα ως παιχνίδι ξεκινάνε πχ φλερτ.Αν η κοπελιά ευχαριστιέται το παιχνίδι σας,ίσως και την προσοχή που της δίνεις,είναι φυσικό να το συνεχίζει,ιδιαίτερα αν δε γνωρίζει τα συναισθήματα σου που έχει κ άλλοθι για να παίζει.Απ τη στιγμή όμως που εσύ δεν μπορείς να παίξεις αλλά καίγεσαι,ή της λες την αλήθεια και της ζητάς διακριτικά να το σεβαστεί ή μάθε μέσω κάποιου γνωστού αν νιώθει κάτι κ πράξε ανάλογα.Ενα μόνο μην κάνεις!!!Μη μείνεις στο παιχνίδι!!!Γιατί θα σε τρώει καθημερινά όλο αυτό,θα αναρωτιέσαι για τα πάντα και η κατάσταση θα μένει στάσιμη.Μόνο εσύ θα βγεις χαμένος από αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51525 από euelina στις 02 Ιανουαρίου 2009, 9:37μμ

euelina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
οταν ξανατσακοθητε,πανω στις φωνες πες τησ '' κριμα και ειμαι ερωτευμενος μαζι σου''ετσι στην ψυχρα,μετα φυγε. Ετσι θα καταλαβει για το αν υπειρχαν υποψιες πως την θες ... που ξερεις μπορει να σε γουσταρει και εκεινη , αν δεις περιεργες κηνισεις ζητισε της να τα φτιαξετε.
παντως να της τα ζηησεις δεν εχεις τιποτα να χασεις μονο να κςρδισεις!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51530 από PrigkipiSsa στις 02 Ιανουαρίου 2009, 9:50μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Ευελινα αυτο που λες να κανει,ειναι οτι πιο απιστευτο μπορεινα γινει..Θα παθει σοκ η κοπελα..Και εγω πιστευω οτι αν δεις κινησεις π διχνουν ενδιαφερον κανε αυτο που λεει η Ευελινα...
Και εγω αυτο σκεφτομαι να κανω σε λιγο καιρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51551 από alimra στις 03 Ιανουαρίου 2009, 6:30πμ

alimra

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2008
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
paidia auxaristo gia tis yperoxes symboules alla kaneis den mou apanthse pws na thn kanw na me kapsoureytei pio polu....:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51553 από alimra στις 03 Ιανουαρίου 2009, 6:47πμ

alimra

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2008
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
eyxaristo*και συγνωμη για τα greeklish
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51557 από euelina στις 03 Ιανουαρίου 2009, 12:31μμ

euelina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
αν την κανεις να ζηλεψει??? δηλ. φτιαξε μια ψευτικη σχεση (να ειστε συνενωημενοι με την αλλη κοπελα φυσικα) να το παιζετε πολυ ερωτευμενοι...και δες αντιδρασεις σου ξαναλεω μπορει να ειναι ιδη ερωτευμενη μαζι σου!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51559 από alimra στις 03 Ιανουαρίου 2009, 4:15μμ

alimra

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2008
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
ευελινα πολυ ωραια ιδεα σε ευχαριστο και παλι (αν δεν ειχα αποδεκτη ηδη μια απαντηση θα αποδεχομουν την δικια σου΄:) )
ωστοσο περιμενω κι αλλες συμβουλεσ παιδια... :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login