Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κλαρινογκόμενα: Φεύγε και σώζου.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Mia kopela

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51809 από euelina στις 12 Ιανουαρίου 2009, 2:58μμ

euelina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
κοιτα φιλε,αν σου ειπε οτι δεν νιωθει τιποτα για εσενα και λεει οτι σε βλεπει μονο ως φιλο το μονο που εχεις να κάνεις ειναι να την κανεις (εστω και λιγο )να της αρεσεις δηλ...να κανεις πραγματα που μπορει πραγματικα να τν συγκινησουν και να την κανουν να σε σκεφτει (καθως σκεφτεται αυτο που τς εκανες θα σκευτει και εσενα ρε παιδι μου...! )αλλα προσεχε αν κανεις...να μην κανεις κατι για εσας δηλ καρτα και τετια απλα μπορεις να την υπερασπιστεις να την βοηθεισεις (ή ακομα να κανεις οτι θα εκανες αν ηταν κοπελα    σου...ναι...ναι...αυτο να κανεις να συμπεριφεραι σαν το αγορι της αλλα ΠΡΟΣΕΞΕ μην γινεις ΚΟΛΙΤΣΙΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΡΕΘΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ απλα και λιγα πραγματα) ετσι ισως το σκευτει και σκευτεται και εσενα και σιγα σιγα ισως αρχισει να σε ερωτευεται...αλλα αυτο θελει χρονο μιν βιαστεις και τα θαλασσωσεις πρεπει να τν κανεις να σε ερωτευτει εκεινη περισσοτερο οχι περισσοτερο εσυ αυτηνν! προσεχε να μην πληγωθεις.!!!
ελπιζω να βοηθισα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51814 από euelina στις 12 Ιανουαρίου 2009, 3:16μμ

euelina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
αλλα... αν το αναλυσουμε...τοτε που χορεψες με αλλη κοπελα γιατι αυτη βουρκωσε? ? ? ? ? μηπως σε γουσταρει αλλα κατι την κανει να το αρνήται   ...   σκεψου μηπως κανεις κατι και την επειρεαζεις αρνιτηκα...λεω εγω τωρα...ισως και να κανω λαθος αλλα εσυ ψάξτο
για να ασχολειται μαζι σου ή σε θεωρει ΚΟΛΙΤΑΡΙ ΤΗΣ ή ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ή ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ
αλλα επειδη θυμωσε στα ψεματα που της ειπες και δεν σε συνχωρουσε .................ισως και να σε θελει αλλα να μην το εχει καταλαβει ακομα!!!!πολλα παιζουν αλλα μην καθεσε με σταυρομένα τα χερια κανε κατι ξανα πες της το   ...   ξερω γω ? ισως να σε βοηθησουν αυτα που σου εγραψα παραπανω   καλη τυχη φιλαρακο και ελπιζω να προσπαθησεις περισσοτερο
ααααα!!χεχεχεχε σε κουρασα ,αλλα αν ρωτησεις την κολλιτη της να μαθεις ποιον γουσταρει ή αν τεσπα σε θελει μπορει να μαθεις κατι λιγα αν της εχει πει και αν σου πει και εκεινη ... τεσπα...Δν ξερω ...
καλη τυχη... !!! ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #51818 από alimra στις 12 Ιανουαρίου 2009, 3:54μμ

alimra

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2008
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Ευχατιστω για τις συμβουλες α ναι και αυτο που ειπες με την κολλητη της δεν παιζει πρωτον γιατι αυτη ειναι η κοπελα που χορευα μαζι της και δευτερον αυτη δυστηχως δεν λεει σε κανεναν για εμενα ουτε ποιο παλια

Υ.Σ αυτο το στορυ παιζεται χρονια τωρα την μια με γουσταρει αυτη την αλλη την γουσταρω εγω βουηζει η παρεα γι αυτα, αλλα ποτε δεν συγχρονιζομαστε εκτος απο μια φορα που κανεις δεν εκανε την πρωτη κινηση και μετα αυτη με ξεχασε......απο οτι φενεται για την ακριβια εμενα σχεδον παντα μου αρεσε αλλα δεν εκανα τιποτα γιατι ειχα τον κολλητο μου να μου την λεει ολη την ωρα και σε εκεινη να πενατει σποντες....νομιζω πως αυτο την εκανε να κληστει λιγο ποιο πολυ στον εαυτο της την νοιαζει πολυ η γνωμη τον αλλον (νομιζω) λολ Υστερωγραφο ειναι πιο μεγαλο απο το κανονικο post!!λολ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54958 από alimra στις 14 Οκτωβρίου 2009, 12:40μμ

alimra

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2008
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Xaxaxaxa perase enas xronos...apo tote kai oute kan p 8umamai giati m arese auth h kopela anyway sas grafw gia na sas pw oti ola phgan mia xara xwris thn xrhsh kamias sumboulhs apo to foroum twra auth me goustarei alla den me endiaferei...giati ''erwteuthka'' allh opote paidiah kaluterh sumboulh gia osous exoun paromio provlhma ksekolhste apo to PC breite endiaferonta kai zhste thn zwh xwris ton fovo ths aporipshs.....Giati auth panta 8a einai ekei na koitaei pia 8a einai h epomenh sas kinish....Guys na eiste o eautos sas auto einai p metraei!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login