Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Καθηγητής είναι εκείνος που μιλάει στον ύπνο κάποιου άλλου.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Πώς να χωρίσεις χωρίς να πληγώσεις

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55962 από bluebird στις 22 Νοεμβρίου 2009, 3:19μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
carla2 πως πανε τα πραγματα; ηρεμησες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56206 από Seorge στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 2:09πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
carla μ κοπελα μου θεωρω οτι εισαι πολυ τυχερη...Ας ξεκινησω βεβαια οτι στο ιδιο σημειο που βρικκοσουν ειμαι,αισθανομαι τε ιδια αλλα δεν ξερω ΠΩΣ να της το πω......Τωρα οσο αφορα το τυχερη το λεω γιατι ΕΥΤΥΧΩΣ αντιληφθηκες με τι ατομο ειχες να κανεισ,γιατι σκεψου να γινοταν κατι σοβαρα..Αυτη η συμπεριφορα του ειναι ανεπιτρεπτη..Δηλαδη ντρεπομαι για το φυλο μας..Στο κατω κατω χαλαρωσε..Δεν προκειται να σ κανει κακο....LIFE JUST GO ON...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56212 από bluebird στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 9:36πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
ρε παιδια κατι θελω να πω κι ισως ακουστει μακαβριο: ακουσα στις ειδησεις οτι ενα αγορι μετα απο καυγα, επνιξε την πρωην του με το καλωδιο του σεσουαρ της γιατι δεν ηθελε να τα ξαναφτιαξει μαζι του. δεν ξερω γιατι, αλλα το μυαλο μου πηγε στην carla2 και στην υποθεση με τον πρωην της. εχει τωρα ενα μηνα που το ακουσα, οσο ακριβως και η carla2 δεν απανταει στα μυνηματα του φορουμ. λετε να ηταν αυτη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56220 από Seorge στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 3:38μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
bluebird οχι ρε συ..μη λες τετοια τωρα....ειναι πολυ καπως....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56258 από bluebird στις 07 Δεκεμβρίου 2009, 10:18μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Seorge ισως ειναι λιγο... αλλα ειναι ολα τοσο σχετικα: 29 χρονων, (τοσο την εκανα), εμενε μονη της, προβληματα με τον πρωην της, κλπ.. συν οπως ειπα και οτι που εκει που απαντουσε καθε μερα εχει τωρα πανω απο ενα μηνα να απαντησει... (τετοια συμπτωση;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58266 από stmarina στις 02 Φεβρουαρίου 2010, 2:16μμ

stmarina

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έκανα λάθος! Αγάπησα άνθρωπο που δεν έπρεπε! Μόλις είχα χωρίσει κι εκείνος μου είπε ότι παιρνούσε τα ίδια προβλήματα με την γυναίκα του και ήταν στους δικηγόρους για το διαζύγιο και απλά ήταν προσεκτικός για να μην πληγώσει τα παιδιά του. Από τότε πέρασαν οκτώ χρόνια...
Προσπάθησα να χωρίσω με πολλούς τρόπους, όμορφα, πολιτισμένα, άγρια, ψάχνοντας για άλλο, με φωνές και καυγάδες αλλά δεν κατάφερα τίποτε. ΄Όποτε μιλήσω για χωρισμό και ότι δεν θέλω να τον ξαναδώ (μένουμε μαζί) με απειλεί ότι θα έρθει στη δουλεία μου, ότι δεν πρόκειται να με αφήσει ποτέ και αφήνει υπονοούμενασε όλες του τις φράσεις ότι "θα δεις τι θα γίνει αν δεν ξανασηκώσεις το τηλέφωνο κλπ... Τι να κάνω??? Θα τρελαθώ τόσα χρόνια!!! Ατελέιωτοι καυγάδες!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58306 από sintele στις 03 Φεβρουαρίου 2010, 8:39μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
ποπό ρε bluebird τι είναι αυτά που λες,,παναγια mm!ντετέκτιβ έπρεπε να γίνεις he,,seorge άλλαξαν και εσένα τα αισθήματα σου προς την κοpέλλα σου?κρίμα,,,εσύ stmarina πως μπορείς να ανέχεσαι τέτοια συμπεριφορά?ειδικά για τόσο μεγάλο διάστημα,!εξαφανίσου για lίγο καιρό στ σπίτι μιας φίλης κάπου μακριά κάτι τέτοιο σφού του εxής pi να χωρίσετε gia λίγο καιρό μέχρι να ηρεμήσει,,απορώ γιατί βασανίζεται τον ίδιο σας τη εαυτό σας μένοντας me τόσο απερίγραπτους μαλακες.και άμα σου αρχίσει τους εκβιασμούς κατάγγειλε τον στην αστυνομία και 8a doume an του πάει να έρθει να poulisi μαγκιές μετά.. ps άνοιξε δικό σου θέμα αν θέλεις να το συζήτησις όλο αυτό γιατί δε γίνετε σε θέμα αλλου να μιλάμε για άσχετες περίπτωσις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58335 από bluebird στις 05 Φεβρουαρίου 2010, 1:02μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
εκανα λαθος, 31χρονων ηταν η κοπελα, και εμενε στο Βολο. το βρηκα πριν λιγες μερες στο ιντερνετ και ακομα πιστευω πως ηταν αυτη. απλα μου κανει εντυπωση πως μπορει να εξελιχθει μια σχεση και που μπορει να καταληξει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58338 από stmarina στις 05 Φεβρουαρίου 2010, 2:17μμ

stmarina

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ sintele, απλά είμαι καινούρια και δεν ξέρω πως να χρησιμοποιώ το σύστημα. Συγκινήθηκα με την υπόθεση της carla (καταλαβαίνεις τις ομοιότητες!!) και ειλικρινά τρόμαξα με τους συσχετισμούς που κάνει ο bluebird!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login