Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το pc μου φλόγες βγάζει, λες να είναι πετρογκάζι;
Δευτέρα, 13 Μαΐου

γινετε?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56707 από lovelygirl στις 19 Δεκεμβρίου 2009, 10:59πμ

lovelygirl

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
γινεται καποιος να λεει σ'αγαπω και την επομενη μερα να λεει οτι δεν νιωθει το ιδιο οπως πριν?ενω ειναι μαζι με την κοπελα του για εναν χρονο σχεδον αλλα απο αποσταση...


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56711 από MaRmO στις 19 Δεκεμβρίου 2009, 1:05μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ναι φυσικα και γινεται...στα αγορια ολα γινονται...απλα για να καταλαβεις...πολυ απλα το ειπε αλλα δεν το ενιωσε ισως και ποτε...το ελεγε ετσι απο συνηθεια για να την εχει και να ειναι ολα καλα και ξαφνικα του ηρθε οτι ξενερωσε και γνωρισε καμια αλλη οποτε το γνωστο..."δεν νιωθω καλα με τον εαυτο μου και δεν ειμαι σιγουρος πως νιωθω το ιδιο για σενα οπως πριν...ισως ειναι καλυτερα να κανουμε ενα διαλειμμα"
ΒΛΑΚΕΙΕΣ...
ολο λογια ειναι και απο πραξεις τιποτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56715 από Doctoras στις 19 Δεκεμβρίου 2009, 1:43μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ναι γινεται.Προσωπικα μου εχει συμβει να δω μια κοπελα που μου αρεσει.
Και να μην βλεπω προς αυτη το ιδιο.Και οταν καποια στιγμη εκει που την κυνηγαγα ξαφνικα ειδα οτι με γουσταρει και θελει να προχωρισουμε ξενερωσα!Κατι τετοιο παιζει και εκει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56720 από Olympiakos7 στις 19 Δεκεμβρίου 2009, 4:40μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
ενταξη μπορει ειτε απο καταπιεση να το λεει.δηλαδη να του λεει η κοπελα του ουτε ενα σαγαπω δεν μου εχεισ πει και τετοια διαφορα.και απο την αλλη η αποσταση πεζει ρολο και το κανει για να κρατησει καλυτερη επαφη.για τη αποσταση μιλαμε?απο πιο μεροσ σε πιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login