Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κάθε μέρα στη ζωή μου έχει το ίδιο πράμα: Ποικιλία. Θέλω κάτι διαφορετικό.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

αποσταση λογω σπυδων

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57578 από Giant στις 13 Ιανουαρίου 2010, 5:14πμ

Giant

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γνωστο και χιλιοειπωμενο θεμα αλλα πειτε τις αποψεις και ισως βγαλω εγω η΄καποιος αλλος κανενα συμπερασμα!! περασα στο πανεπιστημιο σε μια πολη αρκετα μακρια απ τη δικη μ και η κοπελα μ (ειμαστε απ την ιδια πολη)στην πολη μας. μεχρι στογμης τα παμε κουτσα στραβα καλα, χωρις να λειπει η ζηλια και ο "ελεγχος". ειμαστε μαζι 2 χρονια και νιωθω τοσο ομορφα μαζι της που νιωθω σαν να τα φταξαμε χθες!! το ιδιο απ οτι φαινεται κ απ οτι λεει νιωθει και η ιδια. βεβαι υπηρξαν φορες που πανω στους καυγαδες ετοιμαστηκα να φυγω απ την πολη που σπουδαζς για να παω να τη βρω αλλα με κρατησαν οι φιλοι μ και δεν το εκανα. να το συ νεχισω και οπου βγει ή να το τελειωσω και να κοιταξω για κατι αλλο στην πολη που σπουδαζω? οι αποψεις σας θα ειναι πολυτιμες!! ευχαριστω εκ των πρωτερων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57585 από MaRmO στις 13 Ιανουαρίου 2010, 3:30μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
οχι γιατι να το τελειωσεις αφου αγαπιεστε οπως πρωτα???σπουδες ειναι αυτες δεν ειναι λογος για να χωρισετε...ζω την ιδια ακριβως κατασταση και το καταλαβαινω απολυτα το πως νιωθεις...παντως αμα αποφασισεις να μην χωρισετε να μην την απατησεις ποτε σου γιατι αυτο θα ειναι χειροτερο απο το να χωρισετε απο την αρχη...επισης σκεψου ποσο σημαντικος εισαι γι'αυτην...θα την κατεστρεφε αν αφηνες να σας χωρισει η αποσταση...κριμα ειναι...αν εχετε ωραια σχεση οταν βρισκεστε μαζι...αλλα αν ειναι κουτσα στραβα τα πραγματα και συμφωνει κ η κοπελα νταξει τι να γινει...αλλα πρωτα απ'ολα συζητησε το μαζι της...τι θελει τι νιωθει τι επιθυμει...δεν μπορεις σε μια σχεση να παρεις μονος σου αποφασεις τετοιου ειδους...ποσο μαλλον αφου εχετε σχεση 2 χρονια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login