Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δρυός πεσούσης, πέφτει κι ο δρυοκολάπτης.
Τρίτη, 23 Απριλίου

συνεχεια καθηγητης-μαθητρια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59697 από prwtifora στις 30 Μαρτίου 2010, 3:10μμ

prwtifora

μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ειμαι το despoinaki κ απλα επειδη κατι εγινε δν μπορω να απαντησω σ κανεναν σας.ΕΧΩ ΝΕΑ.ο καθηγητης μου στειλε μηνυμα μου ειπε πως ημουν πολλα για αυτον εδω πως εχει ψαξει για εμενα κ αλλα τοσα ωραια πραγματα που οταν τα ακους λιωνεις κυριολεκτικα.η χαρα μου ομως δν κρατησε παρα πολυ.τον ρωτησα ποτε παντρευεται.κ η απαντηση του κυριου καθηγητη ειμαι ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ.η σιωπη μου στ τηλ ηταν 5λεπτη σιγουρα.ακομα δν μπορω να το πιστεψω το θρασσος του ειναι απιστευτο.οταν ειδε οτι τα χασα το πρωτο πραγμα που μου πε ειναι ¨γιατι ακουστηκε οτι παντρευομαι?¨εκλεισα μετα. ειμαι χαλια δν μπορω να πιστεψω ολο αυτο που εγινε κ ποσο μαλλον αυτο που μου ειπε.τι θελει λοιπον ο παντρεμενος αυτος κυριος καθηγητης απο ενα κοριτσι 17 χρονων που απο τοτε που εφυγε τον αφησε στν ησυχια του κ ας πονουσε καθε μερα,τι θελει κ ξαφνικα το θυμαται?τι θελει κ του λεει τα πιο ομορφα λογια?τι θελει κ ο πληγωνει για αλλη μια φορα?
σκεφτειτε πως αν δν ρωτουσα απλα δν θα μου το λεγε ποτε.ειμαι χαλια.θελω πολυ να ακουσω καποια γνωμη γιατι δν μπορω να μιλησω πουθενα για το θεμα αυτο.ευχαριστω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59721 από prwtifora στις 31 Μαρτίου 2010, 2:24πμ

prwtifora

μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ας μου πει καποιος μια[γνωμη]...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #59748 από elinna1990 στις 01 Απριλίου 2010, 3:43μμ

elinna1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν ηξερες οτι ειναι παντρεμενος?φυγε μακρυα του...ειναι δυσκολο το ξερω αλλα οχι και παντρεμενος κοριτσι μου...ξεχνα τον...προσπαθησε τουλαχιστον...και στην δικη μου υποθεση υπαρχει προσωπο και απο την μερια του και απο την μερια μου αλλα κανεις δεν ειναι παντρεμενος! εγω σκεφτομαι να το σταματησω ολο αυτο το βασσανο γιατι δεν αξιζει για την δικια μας καλοπεραση να δουλευουμε 2 ανθρωπουσ που απλα ειναι διπλα μας...εσυ ενω ειναι παντρεμενος δεν το σκεφτεσαι?για το καλο σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59752 από prwtifora στις 01 Απριλίου 2010, 6:00μμ

prwtifora

μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
απομακρυνθηκα..πηρε μεταθεση τελικα.δν θα τον ξαναδω.οχι δν ηξερα οτι ειναι παντρεμενος το μαθα απο μια ανοητη ερωτηση οπως ειδες.οσο για εσας οχι μην το αφησεις γιατι ειναι χειροτερο να εισαι με το φιλι σου κ να σκεφτεσαι τον αλλον,να τν φιλας κ να αισθανεσαι μια σκετη συνηθεια..κ εγω με το αγορι μου 3,5 χρονια μαζι κ δν καταφερα να βρω ακρη ουτε να νιωσω το ιδιο.καλυτερα να ξεκαθαρισεις παρα να νομιζεις πως δν θα το καταλαβει ο φιλος σ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59772 από prwtifora στις 02 Απριλίου 2010, 1:29πμ

prwtifora

μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
το εσβησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59861 από despoinaki στις 05 Απριλίου 2010, 5:00μμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ρε παιδια βοηθηστε με...σας παρακαλω δν μπορω να μιλησω πουθενα για αυτο το θεμα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59868 από sunshine!!!!!!! στις 05 Απριλίου 2010, 11:48μμ

sunshine!!!!!!!

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Σε νιώθωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.......... Άλλα τι να κανεις???? Ο άνθρωπος ειναι πολύυυυυυυ μα.....ας!!!!Βρε κοριτσακι μην ασχολείσαι άλλο... (τωρα θα μου πεις ποιος το λεει!!!!! εγω που ειμαι χειροτερη)...
πάντως μπορω να σε καταλάβω... οτι θες να πεις εδω είμαι!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59873 από elinna1990 στις 06 Απριλίου 2010, 12:24πμ

elinna1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
κοροτσι μου γιατι τυρρανασ τον εαυτο σου ακομα?παρε την παρεα σ και πηγαινε κανενα 5ημερο να ξεχαστεισ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59879 από despoinaki στις 06 Απριλίου 2010, 1:25πμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
sunshine k ellina σας ευχαριστω αλλα ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περναω για την ηλικια μου...κ δν ξερω απορω μαζι του...εγω ακομα τον θεωρω οτι πιο ομορφο οτι πιο τελειο υπαρχει πανω σ αυτη τη γη...μια γνωμη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59889 από sunshine!!!!!!! στις 06 Απριλίου 2010, 1:08μμ

sunshine!!!!!!!

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Και εγώ τα ίδια πέρασα στη ηλικία σ και ακόμα πιο πολλά που μακάρι να μη συμβουν σε κανέναν άλλο!!!!!!!Πάντως ένα έχω να σ πω που το λέω και στον εαυτο μου!!! Άσε τα πραγματα όπως έχουν...Όσο και αν πονάς όσο και νιώθεις πωσ δεν μπορείς....Έχουν δει πολλά τα ματακια μου και άν εχω μάθει κάτι σε αυτή τη ζώη είναι πως ότι γινεται γίνεται για καλό μας και πως ότι αξίζει αργα η γρήγορα θα έρθει να μας βρει!!!!!!! Άσε λοιπόν την κατάσταση όπως έχει και αν αξίζει θα έρθει απο μόνο του!!!!!!!! Αν πάλι δεν ερθει τότε σημαινει πωσ δεν ήταν για το καλό σ και πως κατι καλύτερο σε περιμενει εκει εξώ!!!! (αυτα λεω και σε μενα που περναω τα ιδια μην νομιζεις)!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login