Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

συνεχεια καθηγητης-μαθητρια

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60218 από despoinaki στις 11 Απριλίου 2010, 9:48μμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
το χω κανει κ εγω αυτο με το να γραψω..δν ειναι καλη επιλογη γιατι δν βλεπεις τις αντιδρασεις του αλλου..τις κινησεις κ γενικα...δν ξερω εγω θα του χα μιλησει απο κοντα ηδη αλλα εσυ οτι θελεις νομιζω ξερεις καλυτερα απο τον καθενα..τι σκεφτεσαι να κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60223 από sunshine!!!!!!! στις 11 Απριλίου 2010, 10:23μμ

sunshine!!!!!!!

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
το έκανα ήδη.. του εστειλα μνμ... του είπα όσα ένιωθα(μια περιληψη βασικα γιατι αν ελεγα οτι ήθελα θα επρεπε να γραφω μερες) και μάλιστα του είπα ότι θα ήθελα να τον κοιταω στα μάτια όταν τ τα λέω αυτά αλλα δεν πηγα να τον βρω γιατι θέλω εστω και για μια φορα να βρεθούμε γιατι το θέλει κ αυτός και όχι γιατι εκβιασα εγω τις καταστασεις.... και στο τέλος τ είπα ότι αν θέλει ξέρει που μπορει να με βρει και οτι τουλάχιστον αυτος μπορει να είναι σιγουρος πως θέλω και να τον δω και να τον ακουσωω.....
τι λες???
εσυ όταν το έκανες τι έγινε????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60230 από despoinaki στις 11 Απριλίου 2010, 11:09μμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
την πρωτη φορα μιλησαμε ανοιχτα απο κοντα.μετα για πολυ καιρο οταν του στελνα κ του ελεγα τετοια με επαιρνε τηλ κ μιλουσαμε ωρες αλλα παντα τσακονωμασταν.δν κανονιζε ραντεβου μονο αν τυχαινε να βρεθουμε τυχαια κ να μιλησουμε αν εγω εκανα την πρωτη κινηση παντα αυτος μονο κοιτουσε κ χαμογελουσε που κ που...αυτο που εκανες ειναι καλο αλλα δν νομιζω να κανει κινηση...κ ηδη τωρα ειναι υποψιασμενος εγω θα προτιμουσα να τον ειχες πιασει πριν..αλλα οκ τωρα απλα κοψε βλεμματα...σ απαντησε??????????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60235 από sunshine!!!!!!! στις 12 Απριλίου 2010, 12:37πμ

sunshine!!!!!!!

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
nai... amesws... mou eipe pws den niwthei opws kai egw kai pws lypatai gia olo auto.. oti thelei na leme ena geia an vrethoume alla ws ekei.. oti eimai poly wraia kai mou aksizoun ta kalytera alla den einai aytos pou tha mou ta dwsei kai kati tetoia........
TELOS
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60237 από despoinaki στις 12 Απριλίου 2010, 12:50πμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
οκ τωρα ομως ξερεις δν αμφιβαλεις...ξερω τοτε θα μου πεις γιατι ολα αυτα?γιατι αντιδραει ετσι καθε φορα?δν εχει σημασια αφου σ εξηγησε τωρα προχωρας κ δν ντρεπεσαι για αυτο που εκανες αντιθετα νιωθεις περιφανη που βρηκες το θαρρος...ολα θα ναι καλυτερα μετα θα το δεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60243 από sunshine!!!!!!! στις 12 Απριλίου 2010, 11:26πμ

sunshine!!!!!!!

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Είσαι πολύ γλυκεια!!!!!!! Το ξέρεις?????
Nαι!!!!!! όλα θα πάνε καλά!! Εδώ αντεξα άλλα και άλλα εδώ θα κολλώσω???? ΠΟΤΕ!!!!!!!Χτες τα χρειάστηκα λίγο...Νόμιζα ότι θα σταματίσει η καρδιά μου όμως να μαι!!!!όπως λέω πάντα "ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό!Αν πιστευω κάτι σε αυτή τη ζωή είναι ότι ο μεγάλος, ο απόλυτος ερωτας είναι πάντα αμοιβαίος...Άρα κάπου έκει έξω είναι και με περιμένει!!!!
Και η φάση ξέρεις πια είναι/??? Στο τέλος ξέρεις τι μου είπε??
Ότι είμαι πολύ ωραία κοπέλα και μου αξίζουν τα καλύτερα και σιγουρα θα βρω κάποιον να μου τα δώσει και μέσα σε παρένθεση έλεγε: εκτός και αν τον εχεις βρει και απλά ψάχνεις για δεύτερο!!(αστειακι για να σπάσει ο πάγος!!)
Το ξερα οτι κρυφάκουγε όταν μιλουσα με τον αδερφό μου!!!!!



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60250 από despoinaki στις 12 Απριλίου 2010, 4:16μμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ατον μωρε τουλαχιστον αυτο δειξτου...εξαλλου αυτος χανει,καθε εμποδιο για καλο, ξερω ειναι τοσο δυσκολο αλλα εχουμε κ τοσο αναγκη να το αφησουμε πισω μας ολο αυτο σιγα χαθηκαν οι αντρες?οχι οι μαλακες,οι αντρες ομως...αστον κ συνεχισε να μιλας με τον αδερφο σ οσο πιο πολυ μπορεις:- σ ευχαριστω κ για το γλυκια απλα θελω πολυ να σ βοηθησω κ ασ μην ειμαι κ η πιο καταλληλη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60253 από sunshine!!!!!!! στις 12 Απριλίου 2010, 8:33μμ

sunshine!!!!!!!

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Με έχεις βοηθήσει όσο δεν φαντάζεσαι...Και θέλω πολύ αν μπορώ να σε βοηθήσω κ εγω... Έχεις msn fb??Δεν είναι και ότι καλυτερο να μιλάμε από εδώ!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60257 από despoinaki στις 12 Απριλίου 2010, 10:04μμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
εχω msn κ facebook...msn depi1980@hotmail.com
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login