Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος πίνει πολλά νερά, αυτά παθαίνει! ©kataouras,irc.ftou.gr
Τρίτη, 28 Μαΐου

δεν μπορω να βρω κοπελα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60994 από giannisefoa στις 07 Μαΐου 2010, 1:27πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Απλά πήγαινε και μίλα...Πέτα κάτι έξυπνο αλλά όχι χοντροκομμένο και με τίποτα αν δεις ότι δεν πάει να γίνει κάτι μην γίνεις πρήχτης δηλαδή να πας ας πούμε να κάτσεις στην θέση σου ξανά στην καφετέρια και να κοιτάς προς τα εκεί να κάνεις χειρονομίες κτλ.Θέλεις να την κάνεις να σε προσέξει όχι να την διώξεις από την ησυχία της.Ή μπορείς να πας να κάνεις το εξής Πχ πολλές φορές πιάνει το να βγάζει μια παρέα κοριτσιών φωτογραφίες και να πας ψιλοδιακριτικά και να πεις κορίτσια μήπως θέλετε τώρα να σας βγάλω μια όλες μαζί;Αν αρνηθούν απλά φύγε και πες οκ,γειά σας ή κάτι τέτοιο.Αλλά αν έστω και μία ενδιαφέρεται θα είναι η πρώτη που θα πει ναι βγάλε μας(το έκανα με τουρίστριες και έπιασε!!!!!και πίστεψέ με εμφανίσιμος ιδιαίτερα δεν είμαι).Άλλος τρόπος είναι να πας επίσης διακριτικά αν είναι μόνη της μια κοπέλα και να της πεις είδα πως δεν έχεις παρέα μήπως θέλεις να κάτσουμε μαζί...κτλ.Υπάρχουν βέβαια 2 προυποθέσεις 1ον να μην έχεις πρόβλημα αν φας χυλόπιτα που είναι η μεγαλύτερη πιθανότητα και 2ον αν φας την χυλόπιτα μην στην δώσει τόσο η γκόμενα που φας κόλλημμα και τρέχεις.Ααααα ναι επίσης καλύτερα σε άγνωστες κοπέλες κι όχι γνωστές(μην σε λένε να ο μαλάκας κτλ) και να μην έχεις ηττοπάθεια...Αυτά,ελπίζω να βοήθησα κάπως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61001 από Σηπτικό Βόδι στις 07 Μαΐου 2010, 1:37μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Ούτε γω βρε άνθρωπέ μου αλλά δε κάνω κι έτσι :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61006 από travoltas στις 07 Μαΐου 2010, 4:50μμ

travoltas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
diabase auto edw tha se boithisei ligaki!!!!
http://ramnousia.blogspot.com/2010/04/sex-3.html
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62206 από NotAnAngel στις 03 Ιουνίου 2010, 3:06μμ

NotAnAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καταρχάς συμφωνώ με φίλο παραπάνω που ανέφερε το "χαλάρωσε". Μην αγχώνεσαι και μην το επιζητάς τόσο πολύ, όσο το κυνηγάς, αυτό βγαίνει προς τα έξω κι έτσι επισκιάζει τα καλά σου στοιχεία που φαίνονται μόνο όταν είσαι άνετος και ήρεμος. Προσωπικά στη φάση που βρίσκεσαι, νομίζω πως είναι καλύτερο να επιδιώξεις κάτι με κάποια κοπέλα που γνωρίζεις έστω και λίγο, βλέπεις ότι περνάς καλά μαζί της και μπορεί να γίνει κάτι. Όμως, και συναντήσεις σε λεωφορεία/καφετέριες/πάρκα δεν είναι απίθανες. Το πιο σημαντικό όμως και στις 2 περιπτώσεις είναι η άνεση. Αν πας πχ σε μια κοπέλα που σου αρέσει στο λεωφορείο, μην την πλησιάζεις υπερβολικά - ναι, για σωματική προσέγγιση λέω, όταν κάποιος άγνωστος έρχεται υπερβολικά κοντά μας, παίρνουμε αυτόματα αμυντική στάση - και ρώτησε την κάτι απλό του τύπου "Συγγνώμη, θέλω να κατέβω στην τάδε στάση αλλά δεν τη γνωρίζω" ώστε να αρχίσει μια κουβεντούλα. Χαμογέλασέ της, κι αν δεις ότι ανταποκρίνεται, πες πρώτος το όνομά σου, συστήσου και σίγουρα θα κάνει κι εκείνη το ίδιο. Νομίζω ότι ήμουν τίγκα στη λεπτομέρεια :), ελπίζω να βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62355 από anarxia-A.C.A.B στις 07 Ιουνίου 2010, 2:15μμ

anarxia-A.C.A.B

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/6/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
ολσ σ'αυτην την ζωη ειναι ολα η τπτ τωρα η ποτε εγω ετσι παντα σκευτομαι κ η μονι πιτα που εφαγα ηταν απο μια 5 χρονια μεγαλυτερη μου πας βρισκεις γκομενα μαθενεις τα παντα για αυτην κ μετα πας κ τις τα ζητας χωρις να φοβασε τπτ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login