Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ύψιστος σνομπισμός: «εγώ ναρκωτικά δεν παίρνω».
Τρίτη, 7 Μαΐου

δεν μπορω να βρω κοπελα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60622 από merkon στις 24 Απριλίου 2010, 8:36μμ

merkon

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
καλησπερα παιδια!
εχω ενα προβλημα που μπορω να πω με καιει εδω και αρκετο καιρο...
δεν μπορω να βρω κοπελα!δεν ξερω γιατι συμβαινει αυτο,αλλα δεν μπορω να βρω!εμφανισιακα ειμαι 1,74,καστανο μαλλι,καφε ματι και πιστευω πως ειμαι οκ...ολες στην ηλικια μου(16) προτιμουν τυπους με σκουλαρικια,που κανουν βλακειες μεσα στην ταξη,skate,Graffiti Και ετσι...
βγαινω πολυ συχνα εξω βολτες,με παρεες κτλ,αλλα δεν μπορω να βρω κοπελα!ισως φταει και το οτι φοβαμαι το εξης:αν πω σε καποια φιλη μου πως αισθανομαι για αυτη και εκεινη με απορριψει φοβαμαι οτι μετα δεν θα ξανακανουμε παρεα...και ετσι γινεται στις περισσοτερες περιπτωσεις.
τι μπορω να κανω???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60624 από Pelvic_Thrust στις 24 Απριλίου 2010, 9:41μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Το προβλημα δεν εισαι εσυ, ειναι τα ανωρυμα κοριτσια και οι ηληθιες προτημισεις τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60626 από merkon στις 24 Απριλίου 2010, 9:51μμ

merkon

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
ναι φιλε μου πραγματι αυτο ειναι,βλεπω τυπους οπως παραπανω που ειπα ή και φλωρους εντελως να εχουν τις γκομεναρες και εμεις μενουμε απεξω...δηλαδη για να βρω κοπελα πρεπει να βαλω σκουλαρικια και να κανω μαλακιες??
ωραια και εστω οτι τα κοριτσια ειναι ετσι σημερα,εγω τι μπορω να κανω...?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60629 από Bluejack στις 25 Απριλίου 2010, 1:25πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Τίποτα να μην κάνεις.
Να είσαι ο εαυτός σου, σίγουρα υπάρχουν κορίτσια που δεν τους αρέσουν αυτά που είπες παραπάνω.
Επίσης να μη φοβάσαι την απόρριψη που είπες..
Στο πρόγραμμα είναι όλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60630 από Olympiakos7 στις 25 Απριλίου 2010, 1:28πμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
ε φιλε το skate δεν ειναι μαλακια.σεβασμος λιγο!οσο για τις κοπελες,σε αυτο συμφωνω απολυτα οτι ακολουθουν μονο τουσ ποζεραδες,και τα ατομα που και καλα ειναι καπιοι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60631 από merkon στις 25 Απριλίου 2010, 9:46πμ

merkon

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι το skate είναι μαλακια,απλά λέω ότι οι κοπέλες σήμερα θέλουν αγόρια που κάνουν skate κτλ...είχα μια σοβαρή σχέση για ένα χρόνο αλλά έγιναν διάφορα και χωρισαμε.τώρα ψάχνω μια κοπέλα αλλά δεν μπορώ να βρω ρε σεις.χτες βρέθηκα με μια παλιά μου συμμαθητρια πολύ καλή και ώριμη κοπέλα,η οποία μου αρέσει.αφού μιλήσαμε για τα υπόλοιπα αρχίσαμε να μιλάμε για τις σχέσεις μας κτλ.σε κάποια στιγμή μου είπε ότι γουστάρει έναν τύπο.εε εγώ εκεί δεν μπορούσα να κάνω παιχνίδι ενώ ήξερα ότι γουστάρει άλλον σωστά;

Τελοσπαντων απλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω πλέον...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60634 από Doctoras στις 25 Απριλίου 2010, 12:44μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ναι σε αυτην την υλικια προτοιμουν μεγαλυτερους η και ατομα που το παιζουν δειθεν του δρομου ,μηχανοβιοι ,αστερες του γκραφιτη και ολλα τα σχετικα.Και ομως αυτο δεν ειναι και τοσο κακο γουστα ειναι αυτα.
Και εγω συμφωνω μαζι σου αλλα ετσι ειναι.Απο κει και περα ειναι στο χερι σου.Βαζω στοιχημα οτι δεν ειναι ολλες ετσι(δεν μπορει να ειναι ολλες ετσι).Αυτο το εχω εχω συναντισει και εγω στο δικο μου σχολειο.
Και εχω παρατηρισει κατι.Οταν μια κοπελα ειναι πολυ ωραια προτοιμα να κανει σχεσει με ατομα που ειναι διαφορετικα με τον Α η Β λογο.Για αυτο ειναι δυσκολο καποιος οπως εσυ εγω η ο οποιοσδηποτε που δεν θελει να γινει "Μαγκας" για χαρη τους να κανει κατι μαζι τους.
Τωρα θα γυρισω στο θεμα μου.Οπως σου πα πιο πανω δεν υπαρχει καμια περριπτωση να ειναι ολλες οι κοπελες γυρο σου ετσι.Υπαρχουν κοπελες
που να μην ειναι τοσο ωραιες σαν και αυτες αλλα αμα πλησιασεις εστω
φιλικα μια απο αυτες και γνωριστητε, αυτες θα ειναι το μεσο να γνωρισεις αυτες που πραγματικα θες χωρις να κανει απαρετητα σχεση
μαζι τους απλα να περνας καλα μεχρι να σε γνωρισουν και με τις αλλες(που τις θες για σχεση).Στην πορια βεβαια μπορει να καταλαβεις οτι αυτες οπου δεν ειναι ετσι οπως τις αλλες που θες(οχι απαρετητα λογο εμφανισεις γιατι μπορει να ειναι και ωραια)να εχουν να σου προσφερουν περισοτερα και να περναςς καλυτερα μαζι τους.
Ισως να ηταν λιγο περδεμα ο μονολογος ελπιζω να βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60642 από Pelvic_Thrust στις 26 Απριλίου 2010, 12:23πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Ολοι αυτοι οι καραγκιοζηδες "μαγκες" δεν ειναι ερωτικα ωριμοι. Το μονο που θελουν ειναι να καλοπερνανε..

Και ολες αυτες που πανε μ'αυτους αργα η γρηγορα θα την πατησουν.

Μπες στο facebook και ψαξε για το γρουπακι: "ANTRES.... PETAMENA LEFTA" και διαβασε τα σχολια ολων αυτων των γυναικων που θελανε τους μαγκες με τα σκουλαρικια και τα αυτοκινητα.. Μυαλο δεν βαζουν ομως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60850 από giannisefoa στις 03 Μαΐου 2010, 1:47πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Έγώ έχω καταλάβει μερικά πραγματάκια...1ον:όσο πιο πολύ το ψάχνεις τόσο πιο δύσκολα θα έρθει αυτό που περιμένεις(μιλάω εκ πείρας διότι ασχολούμουν επί 2 χρόνια και δεν τα κατάφερνα),2ον:σε αυτή την ηλικία το 98% είναι θέμα στυλ και το υπόλοιπο 2% είναι θέμα χαρακτήρα κτλ,για το μεγαλύτρο ποσοστό των κοριτσιών...3ον είναι θέμα συγκυριών,δηλαδή ένας φίλος μου γνώρισε την κοπέλα του πριν 1,5 χρόνο στο λεωφορείο.Για μένα αυτό που μπορείς να κάνεις είναι αν δεν σε ενδιαφέρει μια κοπέλα τόσο ώστε να φοβάσαι μην την χάσεις απ την ζωή σου απλά προσπάθησέ το,αν φοβάσαι κάτι τέτοιο ξεκίνα να πετάς υπονοούμενα,να κάνεις κοπλιμέντα,να την αγκίζεις σε "τυχαίες" στιγμές σε σεξουαλικά σημεία(βλέπε λοβοί αυτιών κτλ) και δες πως ανταποκρίνεται.Αλλιώς συνέχισε να βγαίνεις κι αν δεις ότι δεν σε θέλει προσπάθησέ το και με καμιά άγνωστη κοπέλα(χωρίς χοντράδες όμως).Ελπίζω να βοήθησα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60879 από merkon στις 03 Μαΐου 2010, 10:57μμ

merkon

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις!οταν λες φιλε μου να προσπαθησω και με καμια αγνωστη,πως να γινει αυτο...?μου αρεσει ας πουμε καποια στο λεωφορειο ή σε μια καφετερια που παω ή κατι τετοιο...τι μπορω να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login