Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Michael Jackson σύμβολο του σεξ
Δευτέρα, 20 Μαΐου

kerato!!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61536 από pralina στις 20 Μαΐου 2010, 5:27μμ

pralina

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
η ερώτηση μου είναι η έξης και θα ήθελα γνώμες από άντρες και από γυναίκες! ο φόβος για το κέρατο μήπως κάνει κακό στη σχέση ?μήπως η υπερβολική ζήλια χαλάει τον εράτα? η "τελικα τα" δημιουργούμε όλα γιατί φοβόμαστε τι θα πει ο κόσμος?
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #61537 από Webmaster στις 20 Μαΐου 2010, 5:34μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτό το τελευταίο είναι που ισχύει, το τι θα πει ο κόσμος.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61539 από pralina στις 20 Μαΐου 2010, 5:47μμ

pralina

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ρε συ εκεί έχω καταλήξει! βλέπω ανθρώπους να αγχώνονται τόσο πολύ για το τι θα πει ο κόσμος για τον σύντροφο τους! εγώ άμα πάω για καφέ με κάποιο φίλο μου θεωρούμε πουτανάκι και ότι ο άλλος με πηδάει! ειδικά στις κλειστές κοινωνίες! ήμαρτον ρε!
αφορμή για αυτή την απορία μου έδωσε ο καλός μου φίλος γιάννης που έγραψε ένα άρθρο σε ένα blog! πραγματικά πιστεύω ότι όλοι μέσα μας ξέρουμε ότι ζηλεύουμε μονο για την πάρτη μας και στην ουσία το κέρατο αν δε μαθευτεί δε μας πολυενοχλει κιόλας! τι λέτε?
http://ramnousia.blogspot.com/2010/05/sex-7.html
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61615 από Xristaraaas στις 22 Μαΐου 2010, 2:46μμ

Xristaraaas

banned
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ορίστε??? Αν δεν μαθευτει δεν μας ενοχλει??
Συγγνωμη αλλα στην ουσια το κερατο σκοτωνει την σχεση...
πρεπει να ειμαστε καχυποπτοι καποιες φορες οσο παει..για να μαθουμε την αληθεια..
Αν εσυ δεν εχεις προβλημα να σε κερατωνουν και να στο κραταν μυστικο τοτε...τι να πω :S
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61619 από panagiotiC στις 22 Μαΐου 2010, 3:26μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Πιστεύω ότι η πραλίνα εννοεί ότι όσο δεν το γνωρίζει ο κερατάς είναι όλα μέλι γάλα γι'αυτόν,από αυτή την άποψη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61684 από pralina στις 24 Μαΐου 2010, 7:52μμ

pralina

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Αυτό εννοώ Παναγιώτη αλλα και στις 2 περιπτώσεις και στον άντρα και στη γυναικα! η παθολογική ζήλια είναι ένα από τα χειρότερα πράματα που υπάρχουν σε μια σχέση! φυσικά και είναι πολύ άσχημο και θα ενοχλήσει όλους και όχι μονο εμενα αν μας κερατώσει ο σύντροφος μας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61703 από Μιτοχόνδριος στις 25 Μαΐου 2010, 2:26πμ

Μιτοχόνδριος

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Το κέρατο είναι σαν το μαχαίρι, άμα δεν το κρατήσεις κρυφό, μπορεί να βγάλει κάνα μάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61791 από pralina στις 27 Μαΐου 2010, 5:51μμ

pralina

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Μη σου τύχη είναι αν και το θεωρω αναπόφευκτο! Σπανια περίπτωση ο πιστός ο άντρας και όταν λέω πιστός δεν εννοώ μονο σωματικώς αλλα και εγκεφαλικός!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61859 από trinity στις 29 Μαΐου 2010, 2:13πμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pralina@20 Μαΐου 2010)
η ερώτηση μου είναι η έξης και θα ήθελα γνώμες από άντρες και από γυναίκες! ο φόβος για το κέρατο μήπως κάνει κακό στη σχέση ?μήπως η υπερβολική ζήλια χαλάει τον εράτα? η "τελικα τα" δημιουργούμε όλα γιατί φοβόμαστε τι θα πει ο κόσμος?


ρωτας τ αυτονοητα αλλα θα ειμαι καλη μαζι σου..

ναι
ναι
οχι.. τα δημιουργειτε οσοι τα δημιουργειτε γιατι εχετε κομπλεξ κ λοου σελφ εστιμ κ 1002 προσωπικα που πατε κ τα βγαζετε στον αλλον
ανασφαλειες κλπ ομορφα

αν εισαι οκευ με τον εαυτο σου, αγαπας σεβεσαι κ εμπιστευεσαι τη σχεση σου (κ αυτος/η εσενα) τοτε οι υπερβολες κ οι ζηλιες δεν εχουν λογο υπαρξης

κ στη τελικη, μπορεις να ζησεις τη σχεση σου με το φοβο οτι καποτε θα σε απατησει κ να τον/την πρηζεις ωστε να τα διαλυσεις ολα σε καποια φαση ή να ξεκολλησεις γιατι αν θελουν να σε απατησουν πραγματικα μπορει να μη το μαθεις κ ποτε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61866 από monaxia_mu_ola στις 29 Μαΐου 2010, 1:22μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Θα συμφωνήσω κι εγώ με την trinity. Επιπλέον, η αλήθεια είναι πως μία σχέση (σε μικρές ηλικίες, μετά τα τριάντα αλλάζουν τα πράγματα) αρχίζει να καταρρέει στο σημείο ακριβώς εκείνο που ο ένας συνειδητοποιεί ότι έχει πάψει να είναι ερωτευμένος. Οπότε, τότε ναι, δημιουργούνται στη σχέση και ανασφάλειες, και ψέματα, και γενικά εφόσον από παντού μπάζει, και το κέρατο πιθανό είναι, ιδιαίτερα αν τα άτομα χαρακτηρίζονται από χαλαρές αναστολές.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login