Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
H φιλοδοξία είναι το τελευταίο καταφύγιο της αποτυχίας. (Oscar Wilde)
Κυριακή, 28 Απριλίου

Έχω ραντεβού και αγχώθηκα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69961 από dn.s.lew στις 03 Ιανουαρίου 2011, 6:23μμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
παιδια σε καμια ωρα εχω ραντεβου με μια κοπελα που την γουσταρω κ το ξερει ομως εχω αγχωθει πολυ πηγαινω πανω κατω στο δωματιο συναιχια κοιτιεμαι στο καθρεφτη μιπως εχω κατι φτιαψνω συναιχια τα μαλλια μου κοιταω τι ρουχα να βαλω κ το χοιροτερο δεν ξερω τι να κανω πως να κανω φαση μαζι της
βοηθεια ρε παιδια θα μου στριψει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69962 από maraki lemee στις 03 Ιανουαρίου 2011, 6:30μμ

maraki lemee

Εικονίδιο
μέλος από: 12/11/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
χαλααρωσε μην εχεις ανχοςςς.!
ολα καλα θα πανε..;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69963 από Verus στις 03 Ιανουαρίου 2011, 6:38μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Πήγαινε ρίξε λίγο κρύο νερό στο πρόσωπο σου, κοιτάξου λίγο ακόμα στον καθρέφτη, πες και εκείνα τα γνωστά που λέτε εσείς "τι κούκλος είσαι αγορίνα μου" και τα σχετικά, άκου κανένα χαλαρωτικό τραγουδάκι και θα είσαι jet. Αν πάλι δεν πιάσουν όλα τα παραπανω, πάρε μπουφάν και φύγε τώρα απ'το σπίτι να κάνεις καμιά βόλτα πριν πας, να σε φυσήξει και λίγο ο αέρας!

Αλλά βρε παιδί μου τσάμπα αγχώνεσαι, δηλαδή τι μπορεί να γίνει σ'αυτό το ρημάδι το ραντεβού; Να 'σαι ο εαυτός σου και όλα μια χαρά θα πάνε πιστεύω. Κι'αν δεν κάνεις φάση μαζί της σήμερα, υπάρχει και το επόμενο ραντεβού, μη σκας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69964 από dn.s.lew στις 03 Ιανουαρίου 2011, 6:52μμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ναι μπορει να ειναι κ το μοναδικο που θα βγω μαζι της κ δεν θα εχω κανει τπτ κ αν ερθουν φιλες τις σιγουρα δεν θα γινει τπτ
εχω αρχισει να τρεμω ολοκληρος κ νερο ερηξα κ βγηκα μια βολτα στο τετραγονο αναιβωκατεβηκα τις σκαλες 5-6 φορες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69980 από dn.s.lew στις 03 Ιανουαρίου 2011, 10:53μμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
αχχ το αναβαλαμε για το σαββατο
λοιπον εχω πολυ χρονο για να σκετω τις κινισις μου καμια βοιθεια ρε παιδια μαλλον θα παμε σε καφετερια η σε κλαμπακι τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69997 από jimmas στις 04 Ιανουαρίου 2011, 2:38μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Το ότι ξέρει για τα αισθήματά σου είναι θετικό γιατί θα μπορούσε να μην είχε δεχτεί να βγείτε και θα σου ξεκαθάριζε την θέση της από την πρώτη στιγμή άμεσα ή έμμεσα. Το ότι σου δίνει ευκαιρία σημαίνει πως έχεις ελπίδες και ίσως της αρέσεις και εσύ.

Για ποιο λόγο όμως να έρθουν και οι φίλες; Δεν είναι καθαρά για εσάς το ραντεβού; Διαφορετικά θα σας κάνουν χαλάστρα κάτι που δεν νομίζω να το θέλει ούτε η ίδια.

Δεν χρειάζεται να ντυθείς "γαμπρός" γιατί θα το καταλάβει. Ντύσου απλά αλλά κομψά και μην δίνεις σημασία στην παραμικρή λεπτομέρεια. Επιδίωξε καφετέρεια καλύτερα ώστε να μπορέσετε να μιλήσετε (δεν μας έχεις πει κατά πόσο γνωρίζεστε). Ρώτα την αν είναι σε φάση να κάνει σχέση και αν της αρέσεις. Τα άλλα θα έρθουν από μόνα τους και αν δεν σου βγει να την φιλήσεις ή να την αγκαλιάσεις από το πρώτο ραντεβού τότε μην σπαστείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69998 από Jken στις 04 Ιανουαρίου 2011, 2:40μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Φίλε μου μην προσχεδιάζεις τις κινήσεις σου, γιατί ως γνωστών, ο διάολος θα βάλει το ποδάρι του και θα τα κάνεις σαλάτα. Άσε που θα αγχωθείς περισσότερο και θα τα κάνεις χειρότερα, ίσως να μην σου βγει και τίποτα και στο τέλος την βγάλεις με την μαλαπέρδα στο χέρι.

Να είσαι ο εαυτός σου, ότι είναι να γίνει θα γίνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70015 από dn.s.lew στις 04 Ιανουαρίου 2011, 5:36μμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ημαστε στην ιδια ταξη,εχουμε κανονισει μονο για εμας τους 2,αν ειναι σε σχεση δεν ξερω γιατι αλλοι μου λενε ναι αλλοι μου λενε οχι το μονο που ξερω ειναι οτι με θεωρει ομορφο κ καλο παιδι

δεν ειχα κ πολλες σχεσεις κ δεν ξερω πως να κανω τι κ πως να το πω

τουλαχιστον ξερετε κατι για να γινει πιο ευκολα η δουλεια???(φιλη ενοω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70024 από dn.s.lew στις 04 Ιανουαρίου 2011, 6:52μμ

dn.s.lew

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2010
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
κ κατι αλλο
κατα πασα πιθανοτητα θα παμε σε club τι ποτα να παρω?
θα χω περιπου στα 50-70 ευρω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70039 από AggelosTuDromu στις 04 Ιανουαρίου 2011, 10:09μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
να την κοιτας στα ομορφα μπιρμπιλοτα της ματακια ολη την ωρα κ χαμογελας να προσπαθεις να την ακουμπας οσο πιο πολυ γινετε χορεψτε (κ να μην ξερετε δεν πειραζει)οσο για το φιλη πλισιαζεις κοντα της κ την φιλας στο στομα μετα αν αυτη σε αρπαξει το συναιχισει εισαι τυχερος αν οχι δεν ξερω αν δεν γινει τπτ για να μην μινεις μαλακας πες της εσυ μου δινεις ελπιδες κ εγω της εκμεταλαιβομαι αν δεν ηθελες να κανουμε τπτ να μου κοβες τον αερα κ της το βουλωνεις

για ποτα παρε βοτκα λεμονι η οτι πιο απλο υπαρχει πρασινη μπυρα
αντε καλο βολι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login