Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν μπόρεσα να επισκευάσω τα φρένα σας, γι' αυτό έκανα την κόρνα σας δυνατότερη.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Την θέλω δικιά μου...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #72269 από partblah1990 στις 10 Φεβρουαρίου 2011, 5:29μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά τώρα το τελευταίο καιρό κάνω παρέα πολύ με ένα κορίτσι από τη σχολή μου ,διαβάζουμε μαζί βλέπουμε ταινίες σπίτι μου κτλ και μπορώ να πω ότι την έχω ερωτευθεί.Το πρόβλημα είναι πως αυτή τα έχει ήδη με ένα αγόρι τον οποίο τον έχει μάλιστα γραμμένο σαν επαφή του κινητού της με το όνομα Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ! και έχω δει κρυφά φωτογραφίες στο κινητό της να φιλιούνται.Το θέμα είναι ότι θέλω να την κερδίσω εγώ..Μην με πείτε κακό αλλά την αγαπώ πολύ!Αυτός νομίζω πως την βλέπει μόνο το ΣΚ ..Υπάρχει περίπτωση αυτός να είναι ένας εφηβικός έρωτας που περνάει και αργότερα να τον αφήσει ? Να αφήσω λίγο το χρόνo να τρέξει και μετά να προχωρήσω λίγο παραπέρα ή θα μπλέξω άσχημα?
Help παιδιά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72272 από Pelvic_Thrust στις 10 Φεβρουαρίου 2011, 8:14μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Δωστης να καταλαβει οτι την εχεις ερωτευτει χωρις ομως προκλητικες ενεργειες, φλερτ κτλ γιατι θα εχεις προβλημα μετα..

Δειξε οτι ενδιαφερεσαι για αυτην (χωρις υπερβολες ομως), ετσι ωστε να ξερει οτι μπορει να βασιστει σε σενα. Με το καιρο οταν θα αρχισουν τα προβληματα με την σχεση της (δε παιζει να ειναι μαζι για παντα..) και θα ειναι ευαλωτη θα'χει εσενα στο νου της και θα ξερει σε ποιον να παει για παρηγορια και τα σχετικα..

Τοτε θα αρπαξεις την ευκαιρια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72274 από jimmas στις 10 Φεβρουαρίου 2011, 9:35μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Και τώρα στην άλλη πλευρά του κεφαλιού σου θα βγει το αγγελάκι και θα σου πει να μην κάνεις τίποτα!

Παρόλο που αυτά του στυλ "άντρας μου/γυναίκα μου" είναι ανωριμότητες, η κοπέλα δείχνει να έχει κάτι ωραίο και δυνατό. Και φυσικά θα τους έβλεπες να φιλιούνται εκτός και αν πήγαιναν τρίτη δημοτικού!

Μπορεί να κάνετε παρέα αλλά φαίνεται πως δεν γνωρίζεις και πολλά για την σχέση της από όσα μας περιγράφεις που σημαίνει πως δεν γνωρίζεστε καλά... Ίσως λοιπόν πρόκειται για κάτι προσωρινό.

Όπως και νά 'χει εγώ θα σου πρότεινα να σεβαστείς αυτό που έχει και να δείξεις φιλότιμο ως προς τον άλλο. Φαντάσου να σκέφτονταν κάτι αντίστοιχο για την δική σου κοπέλα... Μπορεί να είσαι ερωτευμένος αλλά δεν μπορείς να μιλάς για αγάπη εννοείται. Επίσης δεν ξέρεις εάν είναι εφηβικός έρωτας και κανείς δεν μπορεί να πει πόσο θα κρατήσει.

Αν θέλεις να περιμένεις σιωπηλά μπας και χωρίσει τότε έχει καλώς. Διαφορετικά μπορεί όντως να μπλέξεις και με την κοπέλα που ίσως να σε κάνει πέρα και το αγόρι που αν σε πάρει πρέφα μπορεί να υπάρξουν ιστορίες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72291 από partblah1990 στις 11 Φεβρουαρίου 2011, 10:08πμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Τι εννοείς έχει κάτι πολύ δυνατό ? Δηλαδή αυτή είναι 20άρα και τον βλέπει μόνο το ΣΚ πως γίνεται να μην σβήνει σιγά-σιγά η φλόγα που έχει γι' αυτόν..δεν γίνεται συνεχώς να του μιλάει στο τηλέφωνο .
Απλά θα περιμένω λιγάκι και αν δω πως δεν έχουν ανταπόκριση αυτά που κάνω γι' αυτήν θα ψάξω γι'άλλη άλλωστε γυναίκες υπάρχουν πολλές ..

Περιμένω και άλλες απόψεις ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75598 από partblah1990 στις 17 Απριλίου 2011, 12:14πμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Λοιπόν μου είπε πως με αυτόν τα έχουνε εδώ και 3 χρόνια είναι συνομίλικοι 20σάρηδες και οι 2 φοιτητές στην ίδια πόλη και γνωρίζονται από τη 3η Λυκείου...εγώ ρωτάω αξίζει να κάνω υπομονη μέχρι να τον χωρίσει ή να ψάξω γι' άλλη ?

Σίγουρα θα αρχίζουν να εμφανίζονται προβλήματα στη σχέση τους ...
Διαρκεί ένας εφηβικός περισσότερα από τρια χρόνια γιατί έχω ακούσει το max είναι 3 χρόνια και ότι οι μεγάλοι έρωτες ποτέ δεν παντρεύονται !

Να ψάξω γι' άλλη...ε ? διότι ίσως αργότερα έχω προβλήματα καψούρας ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75602 από panagiotiC στις 17 Απριλίου 2011, 1:45πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Προχώρα την ζωή σου όσο είναι νωρίς,προφανώς η κοπελιά σε βλέπει μόνο σαν φίλο.Δύσκολο να χαλάσει μια σχέση 3 χρόνων.Πίστεψε με υπάρχουν τέτοιες σχέσεις που έχουν ξεπεράσει τα 3 χρόνια,έχουν φτάσει και τα 6.Κάποιοι έχουν παντρευτεί ακόμα,γι'αυτό σου λέω προχώρα μπροστά,α και κάτι άλλο μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις και οι άλλοι να σου κάνουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #76485 από Velvet στις 05 Μαΐου 2011, 8:09μμ

Velvet

μέλος από: 5/5/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπάρχει κανόνας στους εφηβικούς έρωτες. Ποτέ δεν ξέρεις πώς θα καταλήξει η σχέση τους, μπορεί να μείνουν μαζί ακόμα και για πέντε-έξι χρόνια! Θα σου πρότεινα να ψάξεις να βρεις κάποια άλλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76603 από partblah1990 στις 07 Μαΐου 2011, 10:27μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Velvet θα συμφωνήσω μαζί σου κ την διαγράφω και πάω γι' άλλα... αλλά θέλω μελλοντικά να χωρίσουν έτσι για το γαμώτο ρε πούστη μου γιατί τζάμπα έσπασα το κεφάλι μου γι'αυτή ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86575 από partblah1990 στις 30 Σεπτεμβρίου 2011, 3:30μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Λοιπόν εντάξει τώρα πλέον δεν την γουστάρω άλλο έφυγε ο πόθος μου γι' αυτή... το θέμα τώρα είναι πως δεν την θέλω να την έχω καν φίλη μου ..να τις το πω στα ίσια ή να αφήσω να το καταλάβει μόνη της ότι δεν θέλω την παρέα της ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86763 από gurara στις 04 Οκτωβρίου 2011, 5:42μμ

gurara

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
ρε φιλε τη μια μας λες την γουσταρεις και και και... και μετα αυτο ηταν δεν την γουσταρω και ουτε καν φιλη θελω να τη εχω πωωω ελεος... εγω απ οτι κατλαβα ησουν φιλος μονο και μονο μηπως και υπαρξει κατι ερωτικο μαζι σας και εφοσον δεν υπηρξε αντε γεια , πως μου την δινουν τετοιοι/ες ανθρωπακια πραγματικα αντε γεια ρε αντε γεια , οπως λεει και ο γαυρος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login