Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Βαγγελίτσα μην απλώσεις πάλι μπουγάδα στη νταλίκα, φεύγω χαράματα για Σουηδία. Νίκος.
Κυριακή, 28 Απριλίου

fake profile :/

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73194 από dreams στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 5:55μμ

dreams

Εικονίδιο
μέλος από: 28/2/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
καλησπερα,ειμαι 14-15,λοιπον περισι με την κολλητη μου καναμε ενα account στο msn για να δουλευουμε κοσμο γιατι βαριομασταν(μεγαλη βλακεια το ξερω)παριστανοντας καποιο αγορι,αργοτερα τα account εγιναν 2 το ενα τησ κολλητησ μου κ το αλλο δικο μου γιναμε 2 αγορια λοιπον στην συνεχεια εμφανιστικαν 2 κοριτσια που μασ την επεφταν (στα και καλα αγορια εμας)εμεισ υποκιψαμε τ φτιαξαμε μαζι τουσ(για πλακα και καλα) αργοτερα εμενα <<η κοπελα μου>> με επερνε και τηλεφωνα μιλουσαμε,γενικα ιστορια,καποια στιγμη βαρεθηκα και τησ ειπα ν <<τα χαλασουμε>>.Πληγωθηκε πολυ,ευτηχως τωρα ειναι καλα,στην συνεχεια μιλουσαμε με αλλα κοριτσια τουσ την πεφταμε για πλακα και ετσι,η κολλητη μου εχει ξεκοψει αλλα εγω ακομα μιλαω δεν μπορω να ξεκοψω,ΦΑΝΕΡΑ ΜΕΤΑΝΙΟΜΕΝΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΑΙ ΛΥΣΗ Η ΝΑ ΜΕ <<ΤΑΡΑΚΟΥΝΙΣΕΤΕ>> λιγο,επισισ να σιμιοσω οτι δεν ειμαι κολλημενη στο pc βγενω πολυ συχνα εξω,με αγορια δεν εχω και τις καλυτερες σχεσεισ διοτι δεν εχο επιχιρισει ακομα την <<αλλαγη>> τησ εμφανισησ μου να φτιαξω μαλι ν βαφτω λιγο κ να βαλω καμια φουστιτσα,αν και εγραψα 2 θεματα σε 1 θα ηθελα να μου απαντησετε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73202 από Doctoras στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 6:29μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Θεστω αλιως εσυ λογικα θα μιλας με αγορια ετσι?Πως θα σου φενοτανε αν εκανα και αυτα το ιδιο σε εσενα?
Το να γελας κοροιδευοντας τον αλλον δεν ειναι και κατι το φυσιολογικο ξερεις.Και εγω εχω κανει πλακες δεν λεω με φιλους μου θυμαμαι σε gay αλλα ειμασταν πολοι μικρη αλλα ειχαμε την οριμοτητα να ξερομαι να μην πληγωνουμε και να μην μιλαμε πανω απο μια μερα με αυτο το ατομο.
Γενικα δεν διναμε ποτε msn μιλουσαμε μεσα απο το 4fun αν το ξερεις και δουλεβομασταν.Αλλα το τονιζω οτι δεν ασχολιομασταν σοβαρα του το λεγαμε μετα.Εσυ απλα θα πρεπει να οριμασεις λιγο και να σκευτεις.

Αν μακαρι να μην συμβει μια κοπελα οταν την "χωρισεις" αυτοκτονησει και σου ερθει ενα χαρτακι να παρουσιαστουν οι γονεις σου στα δικαστηρια εσυ τι θα κανεις?Θα σου φενοταν ακομα αστειο?Δεν ειναι κριμα ?

Αμα σκευτεις αυτα νομιζω θα ξεμπλεξεις.ΟριμασαιΣΚΕΨΟΥ ΟΡΙΜΑ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73204 από dreams στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 6:32μμ

dreams

Εικονίδιο
μέλος από: 28/2/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
το κοριτσι εμενε 6 ωρες αποσταση απο εδω που ειμαι αλλα ενταξη σιγουρα δεν εχει σημασια ξερω την μαλακια που εκανα και πραγματικα νομιζω πωσ εχω οριμασει,απλα οι συνηθιες δυσκολα κοβοντε για αυτο ζηταω μια λυση για το τωρα οχι για την κοπελα που εχει τελειωσει εδω και καιρο με πιανεισ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73218 από Jken στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 8:26μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Το να κοροϊδεύεις τον κόσμο το ονομάζεις συνήθεια;

Κάτι τέτοιες συμπεριφορές είναι που με φέρνουν εκτός εαυτού. Κακομαθημένα κοριτσάκια όπου νομίζουν πως είναι αστείο να παίζουν με τα συναισθήματα των άλλων.

Δεν έχεις ωριμάσει κοπέλα μου ούτε στο ελάχιστο, με τον ίδιο σκατένιο τρόπο σκέφτεσαι πάλι.

Αυτό που σου χρειάζεται είναι να βρεις ένα αγοράκι, να σε περιποιηθεί καλά, μπας και πάρει λίγο μπρος το κεφάλι σου και να σε παρατήσει στα κρύα του λουτρού.

Και όχι δεν νομίζω να σε "πιάνει".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73219 από AggelosTuDromu στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 8:40μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
Έγραψε:(dreams@28 Φεβρουαρίου 2011)
ΦΑΝΕΡΑ ΜΕΤΑΝΙΟΜΕΝΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΑΙ ΛΥΣΗ Η ΝΑ ΜΕ <<ΤΑΡΑΚΟΥΝΙΣΕΤΕ>>

λυση να σε ταρακουνισουμε? οκ κοπανα την καιφαλα σου στον τοιχο να δεις πως ενιωσε η αλλη που την χωρισες (1 λυση)
σκεψου πως θα ταν να σαι εσυ στην θεση της (2 λυση)
σκεψου οτι αν τα φτιαξεις καποτε με καποιον κ θα κολλησεις μαζι του κ αυτος θα σου πει χοριζουμε επειδη σε βαρεθηκα θα νιωσεις οτι ενιωσε εκεινη (3 λυση)
κ αυτο που εκανες ηταν εντελος ανωριμο κ γελειο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73226 από dreams στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 10:07μμ

dreams

Εικονίδιο
μέλος από: 28/2/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
παιδια ξεφτιλιζομαι και μονη μου αλλα ευχαριστω για την βοηθεια!
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #73228 από Doctoras στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 10:15μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(AggelosTuDromu@28 Φεβρουαρίου 2011)
Έγραψε:(dreams@28 Φεβρουαρίου 2011)
ΦΑΝΕΡΑ ΜΕΤΑΝΙΟΜΕΝΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΑΙ ΛΥΣΗ Η ΝΑ ΜΕ <<ΤΑΡΑΚΟΥΝΙΣΕΤΕ>>

λυση να σε ταρακουνισουμε? οκ κοπανα την καιφαλα σου στον τοιχο να δεις πως ενιωσε η αλλη που την χωρισες (1 λυση)
σκεψου πως θα ταν να σαι εσυ στην θεση της (2 λυση)
σκεψου οτι αν τα φτιαξεις καποτε με καποιον κ θα κολλησεις μαζι του κ αυτος θα σου πει χοριζουμε επειδη σε βαρεθηκα θα νιωσεις οτι ενιωσε εκεινη (3 λυση)
κ αυτο που εκανες ηταν εντελος ανωριμο κ γελειο

Αγγελε νομιζω πως πρεπει να βαλεις το λινκ απο το ποστ που ειχες πριν δυο μερες να διαβασει.χαχαχα.

Κοπελα μου χαλαρωσε οκ αφου το καταλαβαινεις εχει καλος κανεις δεν τον ενδιαφερει εδω να σε ρεζιλεψει.Εγω νομιζω οτι οταν συμβει κατι το οποιο θα σε τρομαξει θα ταρακουνηθεις η κατι αναλογο.Για αυτο φροντησε να αποκτησεις αυτοελενχο και να το κοψεις το συντομοτερο .Εισε μονη σου σε αυτο δεν νομιζω πως μπορει καποιος να σου ανοιξει το κεφαλι και να σου βγαλει αυτο το ελατομα.Καλη τυχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73230 από dreams στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 10:19μμ

dreams

Εικονίδιο
μέλος από: 28/2/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
το εχω κανει ηδη πριν λιγο διεγραψα το μσν και τελος ενταξη μεγαλη βλακεια εκανα ας επικεντροθω στο προβλημα ''ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ''.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73231 από confused στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 10:22μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Απ'ό,τι κατάλαβα δηλαδή βγάζεις τα δικά σου κόμπλεξ σε άλλα άτομα.Αν δεν έλεγες ηλικία θα νόμιζα ότι είσαι 9 χρονών.
Λες ότι έχεις μετανιώσει αλλά ότι δεν μπορείς να κόψεις τις συνήθειες??Τα θέλεις και τα γράφεις?Φάσκεις και αντιφάσκεις.Αν πραγματικά το είχες μετανιώσει δεν θα το συζητούσες καν,θα το έκοβες μαχαίρι!
Όλοι έχουμε κάνει βλακείες αλλά μέχρι ενός σημείου,και εσύ το ξεπέρασες αυτό το σημείο και πιστεύω ότι δεν είναι απλά μία εμμονή σου,έχεις πρόβλημα.Κάτσε να αναρωτηθείς ουσιαστικά το κακό που προκάλεσες,όχι μόνο σε εκείνα τα κορίτσια αλλά και στον ίδιο σου τον εαυτό!Στην τελική αν δεν μπορείς να το ξεπεράσεις,ζήτα βοήθεια από κάποιον ειδικό.Μπορεί να σου φαίνεται γελοίο αυτό που κάνεις και ασήμαντο ή ακόμη να το είπες εδώ απλά για να πεις κάτι ,αλλά θεωρώ ότι ένας ειδικός θα σε βοηθήσει να κατανοήσεις καλύτερα την κατάσταση(ξέφυγε από το στερεότυπο ότι οι τρελοί μόνο πηγαίνουν σε ψυχολόγους)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73232 από AggelosTuDromu στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 10:25μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
Έγραψε:(dreams@28 Φεβρουαρίου 2011)
παιδια ξεφτιλιζομαι και μονη μου αλλα ευχαριστω για την βοηθεια!

δεν το κανα για να σε ξεφτιλισω που δεν σε ξεφτυλισα ΑΛΛΑ για να σου βαλω μυαλο
btw σε ταρακουνησα δεν σε ταρακουνησα? :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login