Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσπαθώ να βγω από το ψυχολογικό αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού μπήκα.
Δευτέρα, 27 Μαΐου

O φιλος του αγοριου μου..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74885 από EiRiNaKi στις 02 Απριλίου 2011, 8:49μμ

EiRiNaKi

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Kαλησπερα στην ομορφη παρεα... θα ηθελα την γνωμη σας για ενα θεματακι που με απασχολει...λοιπον ας αρχησω!Eιμαι 16 χρονων και εχω σχεση 4 μηνες με ενα παιδι λγ μεγαλυτερο μου...πριν 2 μηνες ακουσα απο εκεινον για ενα φιλο του που τελειως συμπτωματικα αφου μενουμε στην ιδια περιοχη τον ηξερα φυσιογνωμικα κ επισης γνοριζα το ονομα του..απο τοτε ψηλο κολλησα με αυτο τον φιλο του..ηθελα να μαθω διαφορα για εκεινον και ρωτουσα το αγορι μου (το οποιο φενοταν να μην ενοχλειται απο τις τοσες ερωτησεις που του κανω για τον φιλο του) με το παιδι αυτο λοιπον παμε στο ιδιο σχολειο ειναι 2 χρονια μεγαλυτερος μου και ηθελα τρομερα να τον γνορισω..ετσι συνεχησα να μιλαω στο αγορι μου για αυτο το παιδι και σε καποια φαση μου κανει " θα στον γνωρισβ εγω λοιπον αφου το θες τοσο πολυ" περιμενα περιμενα αλλα τπτ...τοτε εγω αρχησα να σκεφτομαι διαφορους τροπους να τον πλησιασω...σκεφτομουν να του μιλησω το πρωι που το εβλεπα στον δρομο αλλα καθε φορα δισταζα..ετσι λοιπον μια μερα εντελως τυχαια συναντησα το αγορι μου μαζι με τον φιλο του (που εμενα απο οτι καταλαβαινετε ειχε αρχησει να μου αρεσει) ετσι συστηθηκαμε ειχε ενα πλατυ χαμογελο την ωρα που μου μηλουσε και με κοιταζε στα ματια..την επομενη μερα στο σχολειο περασε απο μπροστα μου και δεν μου ειπε ουτε ενα γειαα..κοιτουσε κατω και προχωρουσε γρηγορα..το μεσσημερι της ιδιας μερας τον εκανα add στο fb αλλα με απερριψε...μετα απο 2-3 μερες τον πετυχαινω στο σχολειο και του λεω " καλημερα τι κανεις? " εκεινος ομως δεν εβγαλε λεξη απο το στομα του..φανηκε να κομπλαρε και απλα χαμογελασε και κουνησε το κεφαλη του..μετα απο λιγες μερες τον κανω για 2η φορα φιλο στο fb και με απορριπτει...για να μην πολυλογο και σας κουραζω οσες φορες τον βλεπω στο δρομο και του μιλαω διχνει να ειναι σε αμηχανια καθως μιλαει ελαχιστα..σιγουρα εχουν συζητησει με το αγορι μου για εμενα....απο εσας λοιπον θα ηθελα την γνωμη σας για τη συμπεριφορα του αγοριου μου και του φιλου του...γτ το αγορι μου φενεται οτι δεν ζηλευει καθολου αλλα δεν θελει να κανονισουμε μια μερα να βγουμε με το φιλο του να τον γνορισω καλυτερα και γτ ο φιλος του αγοριου μου εχει τοσο περιεργη συμπεριφορα απενταντι μου? γτ δεν με δεχεται στο φβ? Εγω τι αλλο μπορω να κανω για να τον πλησιασω??? Please...απαντηστε μου συντομα ειμαι πολυ μπερδεμενη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74893 από Jken στις 02 Απριλίου 2011, 9:47μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Δεν μπορώ να αντισταθώ συγνώμη.

Βάρα λίγο το κεφάλι σου στον τοίχο να μπει το μυαλό στην θέση του.

1)Έχεις σχέση και κοιτάς άλλον και δεν φτάνει αυτό μας ζητάς και συμβουλή για το πως θα τον πλησιάσεις, δεν ντρέπεσαι καθόλου?

2)Με αυτό που κάνεις μπορεί να χαλάσεις μια φιλία, μπράβο στο παιδί που κρατά επίπεδο (προς το παρόν) και σε γράφει στα παπάρια του.

3)Σου εύχομαι ολόψυχα να την πληρώσεις με το ίδιο νόμισμα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74900 από VeTeRaNoS στις 02 Απριλίου 2011, 10:14μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Λοιπόν για να στα βάλουμε στην σωστή σειρά:
Πρώτα θα χωρίσεις τον έρμο τον φίλο σου και μετά θα την πέσεις στον ίδιο του τον φίλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74907 από Christ στις 02 Απριλίου 2011, 11:23μμ

Christ

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
να κατσεις στα αυγα σου.Ετσι οπος το περιγραφεις το ολο θεμα μαλλον ο δικος σου επιασε τον φιλο του και του ειπε δυο κουβεντουλες.Αν δν εγινε αυτο τοτε ο φιλος του αγοριου σου μαλλον ειναι πολυ λογικος και καταλαβε οτι δν πρεπει να σας τα χαλασει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74913 από panagiotiC στις 02 Απριλίου 2011, 11:58μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Δηλαδή με το έτσι θέλω να κερατώσεις το αγόρι σου ε;Ο φίλος του μια χαρά σου ξηγιέται.Αν ήσουν εντάξει θα χώριζες το αγόρι σου και θα την έπεφτες στον άλλον αλλά συγνώμη ζητάς να σου κάνει το συνοικέσιο το ίδιο σου το αγόρι κιόλας;Πολύ θράσος έχεις.Προφανώς ο φίλος του αγοριού σου δεν θέλει να χαλάσει την φιλία του με αυτόν για μια σαν και του λόγου σου και αυτό είναι τιμή του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74914 από faflatas στις 03 Απριλίου 2011, 12:00πμ

faflatas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ξεφτιλα..
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #74916 από Pelvic_Thrust στις 03 Απριλίου 2011, 12:41πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μηπως εχει προβλημα ομιλιας ? Οσο ντροπαλος και να ειναι.. του κερατα θα πει δυο κουβεντες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74935 από EiRiNaKi στις 03 Απριλίου 2011, 2:13μμ

EiRiNaKi

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Παιδια με παρεξηγησατε...ναι μεν μου αρεσει ο φιλος του αγοριου μου αλλα δεν θα εκανα τπτ μαζι του ενω εχω σχεση...απλα φιλικα θελω να τον πλησιασω να τον γνωρισω καλυτερα γτ μου φενεται πολυ συμπαθιτικος...με το αγορι μου συντομα θα χωρισουμε γτ δν τα παμε και τοσο καλα..αλλα κ παλι θα το σκεφτω παρα πολυ κα να κανω κατι με αυτο το παιδι φτ οπως ειπατε και εσεις με αυτο τον τροπο μπαινω αναμεσα σε μια φιλια και τη χαλαω..πραγα που δν θελω να συμβει..απλα εμενα μου φαινοταν περιεργη η συμπεριφορα του αγοριου μου και του φιλου του και θα ηθελα την γνωμη σας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74950 από panosx στις 03 Απριλίου 2011, 6:41μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
dont do it.θα σου αρεσε οταν χωριζες η κολλητη σου να τα εφτιαχνε με τν πρωην???δν νομιζω.8α καταστρεψεις μια φυλια για μια μλκια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login